freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ممکن است در چند سال گذشته نامی از جیم و مایک رینگ نشنیده باشید اما رینگ برادرز برخی از بهترین خودروهای خاص متعلق به گذشته را تولید کرده‌اند، از فورد موستانگ با بدنه‌ی فیبر کربنی گرفته تا یک شورولت شول قدرتمند به نام Recoil. شرکت Ringbrothers در ساخت خودروهای خاص بسیار خبره و شناخته شده است. حالا این دو برادر آماده‌اند تا تمامی محصولاتشان را که ظاهری آشنا دارند را به نمایشگاه SEMA بیاورند.

 در حال حاضر ما تنها تصاویر کامپیوتری (رندر شده) از این محصولات را از این شرکت مستقر در ویسکانسین در دست داریم. نخستین محصول یک کادیلاک ۱۹۴۸ است که با نام Madam V شناخته می‌شود. به نظر می‌رسد که مایک و جیم تصمیم گرفته اند تا از بخش‌های فنی دو دستگاه کادیلاک ATS-V در زیر بدنه‌ی فولادی این خودروی مدل ۴۸ استفاده کنند. اما چرا تصمیم به استفاده از دو عدد خودرو گرفته اند؟ آیا قرار است این خودرو یک ماشین با دو پیشرانه باشد؟ از رینگ برادرز هیچ چیز بعید نیست.

کامارو

خودروی بعدی G-Code نام گذاری شده است. این خودرو دومین شورولت کاماروی ۱۹۶۹ است که رینگ برادرز روی آن کار کرده اند، البته این یکی خیلی جذاب‌تر از آب درآمده است. در زیر درب موتور این خودرو یک پیشرانه‌ی هشت سیلندر وی شکل سوپرشارژردار LS3 با ۶.۲ لیتر حجم آرمیده است. خطوط بدنه‌ی این خودرو با استفاده از ورقه‌های فلزی کمی تغییر یافته‌اند. 

فورد

یک موستانگ نیز قرار است توسط این شرکت به لاس‌وگاس فرستاده شود. این خودرو یک موستانگ کانورتیبل مدل ۱۹۶۵ است و نام آن را Ballistic گذاشته اند. این خودرو از یک کیت بدنه‌ی عریض و بزرگ استفاده می‌کند و پیشرانه‌ی هشت سیلندر وی شکل ۵.۸ لیتری آن از فورد موستانگ شلبی GT500 به عاریت گرفته شده است. محصولات تولیدی توسط رینگ برادرز معمولا در غرفه‌هایی متعلق به حامیان مالی رونمایی می‌شوند اما این خودرو نخستین محصولی است که در غرفه‌ی اختصاصی رینگ برادرز رونمایی می‌شود.

کمپر

آخرین خودرویی نیز که رینگ برادرز به نمایشگاه SEMA می‌آورند یک خودروی کمپ Winnebago مدل ۱۹۷۲ است که نام آن را Happy Camper گذاشته اند. یک خودرو یکی از دوست داشتنی‌ترین خودروهای نمایشگاه خواهد بود. این مدل که ظاهر آن دارای رنگی زنگ زده است قدرتی بیش از ۹۰۰ اسب بخار دارد.

این طور که به نظر می رسد نمایشگاه SEMA سال ۲۰۱۶ رویداد بسیار سرگرم کنند‌ ای خواهد بود و یکی از دلایل آن نیز حضور رینگ برادرز در این نمایشگاه است. این مایشگاه از یکم تا چهارم ماه نوامبر در لاس وگاس برگزار خواهد شد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴:۹ دیده شده : ۱۱۴بار نویسنده : admin

نمایشگاه در مصلی نمایشگاه در مصلی تهران 93 نمایشگاه در مصلی تهران 92 نمایشگاه مصلی در حال حاضر نمايشگاه در مصلي تهران نمایشگاه مبل در مصلی نمایشگاه مبلمان در مصلی نمایشگاه بهاره در مصلی نمایشگاه مبلمان در مصلی تهران نمایشگاه مبل در مصلی تهران نمایشگاه در و پنجره نمایشگاه در و پنجره اصفهان نمایشگاه در و پنجره رشت نمایشگاه در و پنجره دبی نمايشگاه در و پنجره نمایشگاه در و پنجره تهران 93 نمایشگاه در و پنجره 93 نمايشگاه در و پنجره تهران نمایشگاه در و پنجره تبریز نمایشگاه در و پنجره ترکیه نمایشگاه در تهران نمایشگاه در تهران 95 نمایشگاه تهران در مصلی نمایشگاه ماشین در تهران نمایشگاه نقاشی در تهران نمایشگاه بهاره در تهران نمایشگاه گل در تهران نمایشگاه تبلت در تهران نمایشگاه مبل در تهران نمایشگاه اتومبیل در تهران نمایشگاه در بوستان گفتگو نمایشگاه گل در بوستان گفتگو نمایشگاه لباس در بوستان گفتگو نمایشگاه پوشاک در بوستان گفتگو نمایشگاه بهاره در بوستان گفتگو نمایشگاه زنان در بوستان گفتگو نمایشگاه مانتو در بوستان گفتگو نمایشگاه کودک در بوستان گفتگو نمایشگاه غذا در بوستان گفتگو نمايشگاه گل در بوستان گفتگو نمایشگاه در مصلی تهران نمایشگاه در مصلای تهران نمايشگاه مبلمان در مصلي تهران نمایشگاه قرآن در مصلی تهران نمایشگاه دایر در مصلی تهران نمایشگاه در برج میلاد نمایشگاه قهوه در برج میلاد نمایشگاه فرش در برج میلاد نمایشگاه مبل در برج میلاد نمایشگاه گردشگری در برج میلاد نمایشگاه غذا در برج میلاد نمایشگاه مبلمان در برج میلاد نمایشگاه شکلات در برج میلاد نمایشگاه نقاشی در برج میلاد نمایشگاه کودک در برج میلاد نمایشگاه در کیش نمايشگاه در كيش نمایشگاه ماشین در کیش نمایشگاه اتومبیل در کیش نمایشگاه خودرو در کیش نمایشگاه ساختمان در کیش نمایشگاه هتلداری در کیش نمایشگاه انرژی در کیش تاریخ نمایشگاه در کیش نمایشگاه هوایی در کیش نمایشگاه در دبی نمایشگاه در دبی 2016 نمایشگاه در دبی 2014 نمايشگاه در دبي نمایشگاه ماشین در دبی نمایشگاه اتومبیل در دبی نمایشگاه خودرو در دبی نمایشگاه نقاشی در دبی نمایشگاه ساختمان در دبی نمایشگاه فراری در دبی نمایشگاه در چین نمايشگاه در چين نمایشگاه همسریابی در چین نمایشگاه ساختمان در چین نمایشگاه تبلیغات در چین نمایشگاه خودرو در چین نمایشگاه شیشه در چین نمایشگاه در کشور چین زمان نمایشگاه در چین نمایشگاه مبلمان در چین نمایشگاه در اصفهان نمایشگاه خودرو در اصفهان نمایشگاه مبل در اصفهان نمایشگاه ماشین در اصفهان نمایشگاه سگ در اصفهان نمایشگاه اتومبیل در اصفهان نمایشگاه نقاشی در اصفهان نمایشگاه کتاب در اصفهان نمایشگاه کامیون در اصفهان نمایشگاه قناری در اصفهان می شوند به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود به انگلیسی معنی می شود به انگلیسی خودروهای Ringbrothers در نمایشگاه SEMA حاضر می‌شوند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها