freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آغاز شانزدهمین دوره کنگره ملی کرد در بروکسل
سرویس ترکیه- شانزدهمین اجلاس کنگره ملی کرد با حضور سیاستمداران برجسته کرد از احزاب مختلف کردستانی در بروکسل آغاز به کار کرد.
به گزارش کردپرس به نقل از فرات نیوز، شانزدهمین اجلاس کنگره ملی کرد با حضور رهبران سیاسی احزاب کرد در شهر بروکسل پایتخت بلژیک آغاز بکار کرد. در این گردهمایی سالیانه سیاستمداران و رهبران مهم کرد از جمله، رمزی کارتال، رئیس مشترک شاخه اروپایی حزب کارگران کردستان، صالح مسلم و آسیه عبدالله، روسای مشترک حزب اتحاد دموکراتیک سوریه، زبیر آیدار، از اعضای شورای رهبری پ.ک.ک، یوسف محمد، رئیس پارلمان اقلیم کردستان عراق، سعید احمد پیره، از اعضای شورای مرکزی حزب اتحاد میهنی و ... با حضور در بروکسل تحولات منطقه ای و مسائل کردها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند.
همچنین جمیل بایک، رئیس مشترک شورای رهبری پ.ک.ک نیز برای جضار در این کنفرانس پیامی فرستاده است که در این پیام با انتقاد از سیاست های جنگ طلبانه ترکیه در خصوص کردها اعلام کرده است: «نیروهای ما با مقاومت و اعلام خودمختاری در برابر این جنگ و قتل عام مردم پاسخ دولت ترکیه را داده اند. اتخاذ مواضع تاسف بار حزب دموکرات کردستان عراق و افزایش همکاری هایش با حزب عدالت و توسعه باعث به وجود آمدن نگرانی های عمیقی شده است. ما نباید در برابر حملاتی که علیه کردها صورت می گیرد ساکت بمانیم.

کد مطلب: 115243  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۱  |  ساعت: ۱۶ : ۵۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷:۱۵ دیده شده : ۱۴۴بار نویسنده : admin

ملی کردستان دانلود سرود ملی کردستان سورانی سرود ملی کردستان کنگره ملی کردستان تیم ملی کردستان بانک ملی کردستان تیم ملی کردستان عراق سرود ملی کردستان عراق تیم ملی کردستان در فیفا سرود ملی کردستان دانلود سرود ملی کردستان ویکیپدیا سرود ملی کردستان Mp3 سرود ملی کردستان ایران دانلود سرود ملی کردستان ای رقیب دانلود سرود ملی کردستان عراق متن سرود ملی کردستان کنگره ملی کردها کنگره ملی کرد در اربیل کنگره ملی کردستان در اربیل كنگره ملي كرد کنگره ی ملی کرد دانلود سرود ملي كردستان دانلود سرود ملی کردستان به سورانی دانلود رایگان سرود ملی کردستان صرافی در بروکسل صرافی بروکسل صرافی ایرانی در بروکسل ایرانیان در بروکسل ایرانیان بروکسل سفارت ایران در بروکسل کنسولگری ایران در بروکسل سایت سفارت ایران در بروکسل سفارت ايران در بلژيک شماره تلفن سفارت ایران در بروکسل مدرسه ایران در بروکسل مدرسه ایرانی در بروکسل مدرسه جمهوری اسلامی ایران در بروکسل مدرسه ایرانیان بروکسل هتل ارزان در بروکسل دیسکو ایرانی در بروکسل دیسکو ایرانی در بلژیک بروکسل در کدام کشور است شهر بروکسل در کدام کشور است بروکسل شهر کدام کشور است بروکسل کدام کشور است بروکسل جز کدام کشور است زندگی در بروکسل هزینه زندگی در بروکسل کنگره ملی کرد آغاز شانزدهمین دوره کنگره ملی کرد در بروکسل

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۷۱
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها