freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


قالیباف در اختتامیه سومین جشنواره تاکسیرانان برتر:

شهردار تهران گفت: بزرگترین چالش جامعه ما مشکل اقتصادی یکایک مردم است.

بزرگترین چالش جامعه ایرانی «اقتصاد» و «بیکاری» استبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدباقر قالیباف شهردار تهران در اختتامیه سومین جشنواره تاکسیرانان برتر که امروز(یکشنبه) برگزار شد، گفت: رانندگان تاکسی روزها و هفته ها در سرما و گرما در شهری آلوده و ترافیک سنگین خدمت می کنند و از این حیث شغل تاکسیرانان سختی خاص خود را دارد.

شهردار تهران بیان کرد: آنچه که در توان مدیریت شهری است برای بهبود وضعیت تاکسیرانان انجام می دهیم و از هیچ اقدامی دریغ نمی کنیم.

وی افزود: برخی از رانندگان تاکسی به دلیل شرایط بد اقتصادی و برای کسب رزق حلال از شهرستان به تهران می آیند و ما همواره سختی های رانندگان را می بینیم.

قالیباف با بیان اینکه مشکلات اقتصادی، سختی هایی را بر یکایک مردم وارد کرده است، گفت:  امیدواریم با رونق کسب و کار و حل مشکلات اقتصادی بزرگترین چالش جامعه ما یعنی بیکاری و اقتصادی سامان دهی شود.

شهردار تهران گفت: از تاکسی‌رانان خواهش می‌کنم که همیشه امانت‌داری را سرلوحه کار خود قرار دهند و صداقت را پیشه کار خود کنند، خوشبختانه اتفاقاتی که شاهد آن هستیم نشان از آن می دهد که تاکسی‌رانان ما در حوزه امانت‌داری الگو هستند، چرا که یکی از رانندگان تاکسی در حالیکه خود محتاج بود بعد از پیدا کردن 10هزار دلار آن را به صاحبش بازگرداند.

قالیباف بیان کرد: کارهای عمرانی زیادی در شهر تهران انجام و در یک دهه گذشته به اندازه عمر شهرداری تهران پل‌های روگذر و زیر گذر ساخته شده است، ایران از نظر تعداد خودرو و اتوبان کمتر و بیشتر از سایر کشورهای دنیا نیست.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۶:۵۰ دیده شده : ۷۷بار نویسنده : admin

بزرگترین چالش زندگی بزرگترین چالش های تجارت الکترونیک جامعه ایرانیان لندن جامعه ایرانیان آمریکا جامعه ایرانی آمریکا جامعه ایرانیان برلین جامعه ایرانیان ونکوور جامعه ایرانیان تورنتو جامعه ایرانیان استرالیا جامعه ایرانیان جامعه ایرانیان کانادا جامعه ایرانیان مقیم کانادا جامعه ایرانیان سوئد جامعه ایرانی جامعه ایرانی مشعر جامعه ایرانیان مجازی جامعه ايراني جامعه ايرانيان كانادا جامعه ایرانی کانادا انجمن ایرانیان مقیم کانادا انجمن ايرانيان مقيم كانادا جامعه مجازی ایرانیان خارج جامعه مجازی ایرانیان گرافیک جامعه مجازی ایرانیان انگلستان جامعه مجازی ایرانیان فیس بوک جامعه مجازی ایرانیان رویتا جامعه مجازی ايرانيان جامعه مجازیه ایرانیان جامعه مجازی ایرانیان دلداران جامعه مجازی ایرانیان تک باکس جامعه ايرانيان لندن جامعه ايرانيان استراليا جامعه ايرانيان جامعة ايرانية في دبي جامعه ايرانيه جامعه ايرانيان مقيم هلند جامعه ایرانی خارج از کشور بزرگترین چالش جامعه ایرانی «اقتصاد» و «بیکاری» است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۹۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها