freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362485/30  زمان: 17:46  1395/07/11  بازدید: 58

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل امپولی، تایید کرد که تیمش به پختگی رسیده است؛ هرچند معتقد است که می توانند بهتر از این هم بشوند.

به گزارش "ورزش سه"، بیانکونرها در این دیدار تا دقیقه 65 نتوانستند دروازه حریف را باز کنند اما بعد از اینکه پائولو دیبالا گل اول را به ثمر رساند، در فاصله 5 دقیقه، گونسالو ایگواین دو بار دیگر دروازه امپولی را باز کرد تا یووه به یک پیروزی خارج از خانه ارزشمند دست پیدا کند.

 

آلگری به خبرنگاران گفت:" بازیکنان ما در یک ورزشگاه که بازی در آن دشوار است و در زمینی لغزنده، عملکرد خیلی خوبی داشتند. ما اجازه دادیم تا آنها چند ضدحمله داشته باشند زیرا حرکت های مان را به خوبی به پایان نرساندیم.

 

در نیمه دوم شرایط بازی تغییر کرد و بعد از گل اول، شرایط خیلی آسان تر شد. ما باید بهتر شویم اما از نظر شیوه بازی، این بهتر از دیدارهای قبل بود.

 

 

من پختگی ای که بازیکنان بعد از زدن گل سوم در کنترل بازی نشان دادند را دوست داشتم؛ حتی می توانیم بهتر از این شویم و توپ را بهتر به گردش دربیاوریم.

 

ما در خط دفاعی کمی ریسک کردیم زیرا خطوط ما کمی از هم باز شده بود. در خط میانی، در حال حاضر فاقد یک بازیکن دفاعی قدرتمند هستیم؛ بنابراین مهم بود که ریتم و ضرباهنگ بازی را کند کرده و آن را کنترل کنیم.

 

من از نمایش میرالم پیانیچ در این دیدار راضی هستم. او پاس های مهمی دارد و در تمام طول بازی تمرکزش را حفظ کرد و به بازی ما کیفیت لازم را داد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰:۲۷ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

آلگری یوونتوس آلگری سرمربی یوونتوس شد میرسد از شهر کوفه میرسد از شهر کوفه بانگ جان سوز جدایی دانلود نوحه میرسد از شهر کوفه دانلود مداحی میرسد از شهر کوفه متن نوحه میرسد از شهر کوفه نوحه میرسد از شهر کوفه متن مداحی میرسد از شهر کوفه نوحه ی میرسد از شهر کوفه مجید رمضان زاده میرسد از شهر کوفه این همه عاشق داری این همه عاشق داری چطور این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم آکورد گیتار این همه عاشق داری گوگوش این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم ابی این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم شهرام صولتی این همه عاشق داری شهرام صولتی این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم دانلود Mp3 این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم از ابی این همه عاشق داری دانلود این هم میگذرد شعر این هم میگذرد این روزها هم میگذرد داستان این هم میگذرد این روز هم می گذرد داستان کوتاه این هم میگذرد این همانی این همانی چیست این همانی نوعی این همانی شدن با متجاوز این همانی با متجاوز این همانی شخصی این همانی در فلسفه این همانی شخصیت اين هماني معنی این همانی این همه آشفته حالی شکیلا این همه آشفته حالی شکیلا دانلود دانلود آهنگ این همه آشفته حالی شکیلا متن ترانه این همه آشفته حالی شکیلا آهنگ این همه آشفته حالی از شکیلا دانلود آهنگ اين همه آشفته حالي شكيلا دانلود آهنگ این همه آشفته حالی از شکیلا متن آهنگ این همه آشفته حالی شکیلا این همه نیست این همه درد دوا نیست حاصل کارگه مکان این همه نیست من این همه نیستم این همه خوندنم نیست جهان این همه نیست حکایت من این همه نیستم که زمان این همه نیست باغ جنان این همه نیست اسباب جهان اینهمه نیست این همه ناز و تنعم این همون مناره آهنگ این همون مناره کلیپ این همون مناره دانلود اهنگ این همون مناره آهنگ قدیمی این همون مناره دانلود کلیپ این همون مناره دانلود اهنگ قدیمی این همون مناره این همه آشفته حالی این همه آشفته حالی این همه نازک خیالی این همه آشفته حالی+افتخاری+دانلود این همه آشفته حالی دلکش دانلود این همه آشفته حالی دانلود این همه اشفته حالی افتخاری این همه آشفته حالی از تو دارم این همه آشفته حالی علیرضا افتخاری این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم اين همه عاشق داري چطور حسودي نكنم ابي اين همه عاشق داري چطور حسودي نكنم Mp3 این همه عاشق داری چطور حسودی نکنم Ebi این همه نقش عجب این همه نقش عجب بر در دیوار وجود این همه نقش عجب بر چگونه درسمان بهتر شود چگونه حالمان بهتر شود چگونه فوتبالمان بهتر شود چگونه درسم بهتر شود چگونه صدایمان بهتر شود این همه ناز وتنعم آلگری: یوونتوس می‌تواند از این هم بهتر شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها