freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت": سینا عشوری درباره آخرین دیدار تراکتورسازی اظهار داشت: ما برابر یک تیم آماتور بازی داشتیم که البته قابل احترام بودند و بازیکنان آن بسیار خوش اخلاق و مودب برخورد می کردند. ما می دانستیم که جام حذفی جام شگفتی هاست و وقتی پرسپولیس مقابل قشقایی شکست می خورد این نشان می دهد که هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت به  همین دلیل محکم شروع کردیم تا در این جام خودمان را مدعی نشان دهیم. 

تراکتور نیاز به حمایت دارد

وی درباره آخرین وضعیت تیمش گفت: به نظر من اگر تراکتورسازی بخواهد برای قهرمانی بجنگد باید همه اجزای تیم ریاضت بکشند. این تیم باید از هر لحاظ چه مادی و چه معنوی مورد حمایت قرار بگیرد و در بهترین شرایط باشد. تراکتورسازی نیازمند یک دیدگاه ویژه حمایتی از سوی مسوولان است. 

قلعه نویی حق دارد گلایه کند

عشوری درباره این موضوع که امیر قلعه نویی از عملکرد چند بازیکن تراکتورسازی گلایه کرده و حتی از دست آنها عصبانی شده است بیان داشت: خود من همه تلاشم را  کرده ام تا به تیم کمک کنم اما معتقدم امیرخان به عنوان سرمربی تیم حق دارد که اگر گاهی از بازیکنان گلایه کند . یکسری مسایل در خانواده وجود دارد که نباید من آنها را بازگو کنم اما امیرخان به عنوان نفر اول تیم بعضی مواقع حق دارد به بازیکنان تشر بزند و بعضی مواقع هم پدرانه دست نوازش بر سر آنها بکشد. 

پرونده تیم ملی را نبسته اند

وی درباره اینکه آیا هنوز به تیم ملی فکر می کند خاطرنشان کرد: من 28 سال سن دارم و خیلی جوان نیستم اما پارسال و امسال شرایط خوبی را داشته ام. درست است که ابتدای فصل به خاطر مصدومیت چندبازی را از دست دادم اما در ادامه به فرم ایده آلم رسیدم. نمی خواهم درباره تیم ملی بحث کنم زیرا موضوع سلیقه ای است و باید به نظر سرمربی محترم تیم ملی احترام گذاشت. با این حال پرونده تیم ملی را برای خودم نبسته ام و ناامید نیستم.

خدمتم پارسال تمام شد

عشوری درباره اینکه به تازگی کارت پایان خدمت خود را گرفته است اذعان داشت: بله. کارتم تازه به دستم رسیده است اما خدمت سربازی ام پارسال تمام شد و به خاطر تراکتورسازی قید 300 میلیون تومان را زدم و با قلبم با این تیم قرارداد بستم زیرا همیشه ارتباط قلبی با طرفداران پرشور این تیم داشته ام.

این ورزشگاه در شأن تراکتورسازی نیست

هافبک دفاعی تراکتورسازی درباره آماده نشدن ورزشگاه یادگار امام گفت: واقعا نمی دانم که چرا باید برای یک تیم بزرگ و مردمی مثل تراکتورسازی این مسایل پیش بیاید. جایی که ما الان بازی می کنیم در شأن و شخصیت هواداران مان نیست. ما شرایط خوبی داریم و بازی به بازی بهتر می شویم به همین دلیل پرشورها در ادامه استقبال بیشتری از بازی های ما خواهند داشت. متاسفم که ورزشگاه یادگار امام هنوز درست نشده و این به ضرر ماست. 

برای قشقایی ها کری نخواندم

عشوری درباره اینکه عنوان شده او برای قشقایی ها کری خوانده گفت: کری نخوانده ام. من خودم ترک قشقایی هستم اما در منطقه دیگری بزرگ شده ام. ترک های آذربایجان و قشقایی همیشه به من لطف داشته اند و من ممنون آنها هستم. روزی هم که تیم آنها پرسپولیس را شکست داد و صعود کرد به خاطر همشهری هایم خوشحال شدم. 

با سروش صحبتی نکردم

وی درباره ارتباطش با سروش رفیعی تصریح کرد: ما ارتباطی معمولی داریم و همبازی هستیم اما تا این لحظه درباره رفتن یا ماندنش صحبتی بین ما مطرح نشده است. 

 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵:۲۸ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها