freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362507/42  زمان: 19:00  1395/07/11  بازدید: 145

آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال به تمجید از توانایی های الکسیس سانچز پرداخت و او را هم ردیف لوییس سوارز، مهاجم گلزن بارسلونا قلمداد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در 6 بازی اخیر آرسنال، سانچز در پست مهاجم نوک به میدان رفته است و موفق به زدن 5 گل شده است و ونگر معتقد است که این مهاجم شیلیایی به درد حضور در این پست می خورد.

 

 

 

 

ونگر گفت: "در مورد پست مهاجم مرکزی تردیدهای زیادی داشتم. ابتدا از دنی ولبک و بعد از آن از اولیور ژیرو در آن منطقه استفاده کردم که بازتاب آن را در پایان فصل قبل دیدم. بعد از مدتی تصمیم گرفتم تا از الکسیس سانچز به عنوان مهاجم نوک استفاده کنم و در این در شرایطی بود که بسیاری از مردم نسبت به تفکر من تردید داشتند. به نظر من او نمونه مشابهی از لوییس سوارز، مهاجم گلزن بارسلوناست.

 

باید اعتراف کنم که در گذشته نیز این اتفاق رخ داده بود. زمانیکه شما تصمیمی می گیرد، به جنبه ای احتمالی نادرست بودن آن را نیز در نظر می گیرید و این موضوع ممکن است به زمان نیاز داشته باشد. در ابتدا در تصمیم مردد بودم اما الکسیس بازی به بازی بهتر شد. او توانایی دربیل زدن و تمام کنندگی بالایی دارد و در پست مهاجم نوک حرف های زیادی برای گفتن دارد".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴:۱۰ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها