freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس‌جمهور فرانسه امروز طی اظهاراتی از عدم تصمیم ‌گیری در خصوص نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری 2017 فرانسه خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ رئیس‌جمهور فرانسه امروز در گفتگو با هفته ‌نامه فرانسوی «ژورنال دودیمانش» از عدم تصمیم ‌گیری در خصوص نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری 2017 این کشور خبر داد.

«فرانسوا اولاند» در اظهاراتی در خصوص نامزدی احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری 2017  فرانسه اعلام کرد: هیچ تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است. اما اگر برای انتخابات نامزد شوم برای پیروزی خواهم آمد نه برای حضور یافتن. برای نامزد شدن باید حامل پروژه و طرحی بود که امید در آن وجود داشته باشد.

سخنان اولاند در حالی است که طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته 85 درصد فرانسویان هم ‌اینک با نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری 2017 مخالف هستند.

فرانسوا اولاند که هم‌اکنون عنوان نامحبوب ‌ترین رئیس‌جمهور جمهوری پنجم فرانسه را یدک می‌کشد و فرانسویان وی را در اداره امور کشور و برآورده کردن انتظارات و خواسته‌های خود ناتوان ارزیابی می‌کنند نیز چندی پیش طی سخنانی سرنوشت سیاسی خود را منوط به وضع بیکاری فرانسه در دوران باقی مانده از ریاست جمهوری‌اش دانست و گفت: چنانچه بیکاری تا سال 2017 کاهش نیابد، برای دوره جدید ریاست جمهوری در فرانسه نامزد نخواهد شد چرا که هیچ شانسی برای انتخاب مجددش وجود ندارد.

طبق نظرسنجی‌های پیشین، اولاند در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری 2017 در برابر هر یک از رقبای خود که قرار بگیرد، از گردونه رقابت‌ها خارج شده و حذف خواهد شد.

اوضاع نامناسب بازار کار و معضل بیکاری در این کشور به حدی است که کارشناسان و اقتصاددان‌ها نیز بدبینی خود را پنهان نکرده و معتقدند فرانسه کشوری است در حوزه پولی یورو که در بحران فرو رفته و چشم‌انداز روشنی پیش روی آن نیست.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵:۹ دیده شده : ۵۴بار نویسنده : admin

نامزدی در خواب نامزدي در خواب تعبیر نامزدی در خواب تعبير نامزدي در خواب حلقه نامزدی در خواب دیدن حلقه نامزدی در خواب تعبیر مراسم نامزدی در خواب تعبیر حلقه نامزدی در خواب دیدن انگشتر نامزدی در خواب تعبير حلقه نامزدي در خواب نامزدی در اسلام دوران نامزدی در اسلام احکام نامزدی در اسلام روابط دوران نامزدی در اسلام نامزدی در دین اسلام حکم نامزدی در اسلام خواستگاری و نامزدی در اسلام نامزدی دروازه بان نامزدی در دوران دانشجویی نامزدی در ایران مراسم نامزدی در ایران لباس نامزدی در ایران رسوم نامزدی در ایران نامزدی ایرانی عکس نامزدی ایرانی در فیس بوک نامزدی در حقوق ایران نامزدی در ماه رمضان دوران نامزدی در ماه رمضان نامزد بازی در ماه رمضان نامزدی در قانون مدنی نامزدی در ماه محرم در دوران نامزدی چه کنیم در دوران عقد چه کنیم؟ در دوران نامزدی چه کار کنیم در دوران نامزدی چیکار کنیم در دوران نامزدی چگونه رفتار کنیم در دوران نامزدی چگونه برخورد کنیم؟ دوران نامزدی چه کنیم در دوران نامزدی چطور رفتار کنیم در دوران عقد چکار کنیم در دوران نامزدی چکار کنیم دردوران نامزدی چه باید کرد در دوران نامزدی چه کارهایی باید کرد در دوران نامزدی چکار باید کرد در دوران نامزدی چه کار باید کرد در دوران نامزدی چ باید کرد در دوران نامزدی باید چیکار کرد انتخابات 2017 انتخابات 2017 مجلس الامه انتخابات مجالس المحافظات 2017 انتخابات الرئاسة الفرنسية 2017 الانتخابات الرئاسية الفرنسية 2017 در دوران نامزدی چه کنیم؟ اولاند برای نامزدی‌ در انتخابات 2017 فرانسه تصمیم نگرفته‌ است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها