freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بازسازی خانه دیوید بکهام موجب سرو صدای بیش از حد، آلودگی و گرد وخاک و ازدحام بیش شده و اعتراض همسایه ها را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی که دیوید بکهام ستاره مشهور یونایتد سرگرم بازسازی عمارت 31 میلیون دلاری خود در غرب لندن است، هشت خانه که با او در این خیابان همسایه اند از مشکلاتی که این بازسازی برای آنها پیش آورده شکایت دارند.
همسایه ها عنوان کردند که سرو صدای فراوان، الودگی و گرد وخاک، شلوغی بیش از حد، ورود موش ها به داخل منازلشان و... همه مشکلاتی است که بخاطر این ساخت و ساز گریبان گیر آنها شده و آنها را از اینکه همسایه این ستاره فوتبال شده اند پشیمان کرده است. ماشین های سنگینی که در طول روز مجبور به رفت وآمد در این محوطه هستند، در کنار بازدید کننده های بسیاری که هر روز برای بازدید از مراحل ساخت این پروژه به این منطقه می آیند مزید بر این شکایت شده است.

با نگاهی به برخی ویژگی های این خانه و ابعاد این ساخت وساز شاید بتوان شکایت همسایه ها را منطقی دانست: خانه ای با شش اتاق خواب با امکانات کامل، یک سالن بدنسازی، استخر، سالن شستشو، سالنی مخصوص مهمانی های رسمی همچنین یک کلبه با راهی مخفی در پشت ساختمان برای حفظ امنیت، سالن سینمای خانوادگی و ...

گفتنی است بکهام سال 2013 این مجموعه را خریداری کرد و آن را بدست دکوراتور مشهوری سپرد تا بر طراحی آن نظارت کند حالا از سال گذشته برای بازسازی عمارت باشکوه خود اقدام کرده و به نظر می رسد این بازسازی تا سه سال ادامه داشته باشد، قرار است با کمی تغییرات چهار ساختمان مجزای این مجموعه به یک عمارت بزرگ تبدیل شود، همچنین باغ روبروی عمارت گسترش پیدا کرده، یک بالکن نیز به مجموعه اضافه شده و  با صرف یک میلیون دلار برای خرید دوربین های امنیتی حفاظت از مجموعه بالاتر برود.

همسایه ها عنوان کردند که واقعا کار مردم عجیب است، بکهام هم یک آدم معمولی است که فقط یک فوتبالیست است و دلیلی برای ازدحام مردم برای بازدید از بکهام و خانه اش وجود ندارد.

مسئول این منطقه اعلام کرده که ما از مشکلات ساکنان با خبر هستیم ولی کاری از دستمان بر نمی اید. و آنها باید صبر پیشه کنند تا پروژه به اتمام برسد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۷:۴۴ دیده شده : ۱۰۹بار نویسنده : admin

همسایه ها همسایه های افغانستان همسایه ها سریال همسایه ها فارسی 1 همسایه های ایران همسایه های آلمان همسایه های شمالی ایران همسایه های ترکیه همسایه های ایتالیا همسایه های روسیه نقشه همسایه های افغانستان همسایه های مرزی افغانستان همسایه ها سریال ایرانی سریال همسایه ها قسمت 23 سریال همسایه ها قسمت 1 سریال همسایه ها قسمت اول همسايه ها سريال سریال همسایه ها در فارسی 1 سریال همسایه ها بدون سانسور سریال همسایه ها محمدحسین لطیفی سریال همسایه ها جسیکا سریال همسایه ها از فارسی 1 همسایه ها در فارسی 1 سریال همسایه ها فارسی 1 دانلود خرید سریال همسایه ها فارسی 1 آهنگ سریال همسایه ها فارسی 1 همسایه ها در فارسی وان فیلم همسایه ها فارسی وان فیلم همسایه ها در فارسی 1 خرید پستی سریال همسایه ها فارسی 1 همسایه های ایران روی نقشه همسایه های ایران جغرافی پنجم همسایه های ایران کدامند همسایه های ایران کلاس پنجم همسایه های ایران در نقشه همسایه های ایران در مرز خشکی شعر همسایه های ایران همسایه های شمال ایران همسایه های غربی ایران همسايه هاي آلمان نقشه همسایه های شمالی ایران نام همسایه های شمالی ایران همسایه های شمال شرقی ایران همسایه های شمال شرق ایران نقشه همسایه های شمال ایران کشور های همسایه شمالی ایران کشور های همسایه شمال ایران همسايه هاي تركيه همسایه های کشور ترکیه نقشه همسایه های ترکیه همسایه های اروپایی ترکیه همسایه های مرزی ترکیه همسايه هاي ايتاليا همسایه های کشور ایتالیا همسايه هاي روسيه همسایه های کشور روسیه نقشه همسایه های روسیه لباسم را درآورد لباسم درآورد به زور لباسم را درآورد دامنم را درآورد لباسش را درآورد لباسش را درآوردم لباسش درآوردم شورش را درآوردن چشم بازار را درآوردن چشم بازار را درآوردن کنایه از چیست کنایه چشم بازار را درآوردن لباس خوابم را درآورد شور چیزی را درآوردن به انگلیسی شور چیزی را درآوردن آلتش را درآورد شورت را درآورد شورت را درآوردم شورت درآوردن شورت درآورد بکهام صدای همسایه ها را درآورد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۲۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها