freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362537/30  زمان: 20:35  1395/07/11  بازدید: 118

جمی کرگر، مدافع سابق لیورپول، پس از شکست 2-0 منچسترسیتی مقابل تاتنهام، عملکرد خط دفاعی تیم تیم پپ گواردیولا را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار خط دفاعی سیتی عملکرد بسیاری ضعیفی داشت. الکساندر کولاروف، مدافع چپ سیتی، گل اول را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد و روی گل دوم هم به راحتی مغلوب هماهنگی سون هیونگ مین و دله آلی شدند.

 

این اولین شکست پپ گواردیولا با منچسترسیتی در لیگ برتر بود و کرگر معتقد است با این نتیجه، این مربی اسپانیایی به فکر تغییراتی در خط دفاعی اش خواهد افتاد.

 

او  گفت:" فکر می کنم گواردیولا فهمید که همه بازیکنان در سطحی نیستند که در یک سال آینده آنها را در تیم استفاده کند. قبل از بازی گفتم که انتظار دارم تاتنهام در این دیدار کاری انجام بدهد و این جو شکست ناپذیری اطراف منچسترسیتی باید از بین می رفت زیرا آنها بازیکنانی دارند که در این سطح نیستند.

 

 

 

آنها با داشتن دی بروین، سیلوا، آگوئرو و دو- سه تای دیگر، تعدادی از بهترین بازیکنان لیگ را دارند اما آنها چند بازیکن هم دارند که اصلا در این سطح نیستند. به خط دفاعی شان نگاه کنید و ببینید چقدر ضعیف هستند. فکر می کنم جان استونز خوب کار کرد اما به کولاروف نگاه کنید.

 

به نظرم کولاروف ژست خوب بودن می گیرد. او فقط می خواهد ضربه آزاد بزند یا از 40 متری شوت بزند. دفاع کردن او را دیدید. او روی هر دو گل مقصر بود. بنابراین تردیدی نیست که آنها در دفاع های کناری مشکل دارند. هنوز فکر می کنم آنها قهرمان می شوند اما مطمئنا گواردیولا این دیداردوباره تماشا خواهد کرد و فکر می کند که باید تغییراتی انجام بدهد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳:۳۵ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها