freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


امروز راس ساعت ۱۰:۳۰، مسابقات فرمول یک مرحله‌ی شانزدهم خود را در پیست سپانگ شهر کوالالامپور سپری کرد. گرندپری مالزی با توجه به هوای گرم پیست، در نوع خود جذابیت‌های زیادی دارد. امروز راننده‌های مرسدس بنز مثل همیشه در جلوی سایر خودروها مسابقه را آغاز کردند. ردبول و فراری نیز پس از مرسدس بنز در جلوی صف خودروها قرار داشتند. 

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

مسابقه‌ی امروز نیز مثل سایر رویداد‌ها در لحظه‌ی استارت سرشار از هیجان بود. استارت عالی فتل باعث شد بلافاصله از ریکیاردو سبقت بگیرد و خود را در کنار وشتاپن ببیند. در همین لحظه بود که پیچ اول مسابقه همراه با حادثه بود. فتل که درون پیچ قرار داشت با حرکت رزبرگ به داخل در خودرو با یکدیگر برخورد کردند.

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

این موضوع باعث آسیب خودروی فتل شد و قهرمان چهار دوره‌ی مسابقات فرمول یک برای سومین بار در فصل جاری پیش از اتمام دور اول از مسابقه خارج شد. مائوریزیو آریوابنه مدیر تیم فراری از برخورد به وجود آمده بسیار عصبانی شد و برای لحظاتی از گاراژ فراری خارج شد. رزبرگ نیز که در رقابتی حساس با همیلتون برای کسب عنوان قهرمان قرار داشت، به رده‌ی ۲۱ نزول پیدا کرد.

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

فعل و انفعالات به وجود آمده و مشکل خودروی فتل باعث ورود خودروی ایمنی به مسابقه شد. اتفاقات رخ داده همچنین باعث شد تا فرناندو آلونسو به رده‌ی ۹ صعود کند. سرجیو پرز نیز پس از همیلتون، ریکیاردو و وشتاپن در رده‌ی چهارم و جلوتر از رایکونن و جنسن باتن قرار گرفته بود. پس از خارج کردن خودروی فتل از مسابقه و نمایش پرچم سبز به خودروها در دور سوم، مسابقه تنها ۶ دور دیگر ادامه داشت که با خروج رومان گروژان از پیست، مجدد خودروی ایمنی مجازی اعلام شود. پرچم زرد متعدد باعث شد تا استراتژی تیم‌ها تحت تغییر زیادی قرار بگیرد و تمامی خودروها از فرصت به وجود آمده برای تعویض لاستیک خود استفاده کردند. 

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

با شروع مجدد مسابقه گاراژ مرسدس بنز سعی داشت تا به رزبرگ که در رده‌ی ۱۵ قرار داشت، روحیه بدهد و به وی اعلام کرد که مثبت فکر کن و راننده‌ی آلمانی این تیم که بسیار عصبانی بود در پاسخ گفت: «آها باشه باشه». انصافا گاراژ مرسدس بنز در پشتیبانی راننده‌های خود فوق‌العاده عمل می‌کند و در مواقع لازم با دادن اطلاعات ضروری و روحیه، به خوبی از آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

نیکو رزبرگ که با پیروزی در گرندپری‌های اخیر و افزایش امتیاز نسبت به همیلتون امید زیادی به قهرمان در این فصل پیدا کرده بود، تمامی آرزو‌های خود را از دست رفته می‌دید و با تمام توان خود در حال سبقت از خودروهای پیش‌رو بود. تنها ۲۰ دور از مسابقه نگذشته بود که رزبرگ خود را به رایکونن در رده‌ی پنجم رساند. 

رزبرگ با لاستیک‌های کهنه‌ی خود توانایی رسیدن به رایکونن را نداشت. در همین زمان بود که تیم استراتژی مرسدس بنز مجدد توانایی‌های خود را به رخ کشید. رزبرگ در حالی که ۶ ثانیه با راننده‌ی فراری فاصله داشت، برای تعویض لاستیک به نمونه‌ی سافت به پیت‌استاپ مراجعه کرد. فراری نیز پس از مشاهده‌ی این امر دور بعد رایکونن را برای تعویض لاستیک به پیت‌استاپ فراخواند. هنگام خروج رایکونن از پیت‌استاپ، رزبرگ درست پشت سر او قرار گرفت و تنهای کمتر از یک دور از وی سبقت گرفت و به رده‌ی سوم رسید. البته سبقت رزبرگ و برخورد خودروی وی با رایکونن، از سوی داوران خطا تشخیص داده شد و ۱۰ ثانیه به این راننده‌ی آلمانی پنالتی داده شد.

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

در همین حین وشتاپن به ریکیاردو در جایگاه دوم رسیده بود. ردبول نیز ظاهرا دست راننده‌های خود را برای رقابت باز گذاشته بود. به همین دلیل شاهد رقابت بسیار جذابی بودیم و وشتاپن بار‌های تا آستانه‌ی سبقت از هم‌تیمی خود پیش رفت. اما ریکیاردو با دفاع جانانه نشان داد که راننده‌ی اول تیم چه کسی است. 

اما نقطه‌ی عطف مسابقه در دور ۴۱ رخ داد. جایی که همیلتون در حالی که با فاصله‌ی ۹ ثانیه‌ای نسبت به خودروی دوم پیشتاز بود، ناگهان دود بسیار غلیظی از انتهای خودروی خود مشاهده کرد. چند ثانیه بعد شاهد آتش گرفتن پیشرانه‌ی خودروی این راننده‌ی انگلیسی بودیم. پیشتاز مسابقه با مشکل پیشرانه از مسابقه خارج شد. اینجا بود که وی از رادیو فریاد ناراحتی می‌کشید. پس از خروج از خودرو نیز همیلتون از شدت ناراحتی روی زمین نشست. گاراژ مرسدس بنز نیز از این حادثه بسیار ناراحت شدند و عکس‌العمل توتو ولف مدیر این تیم نیز در نوع خود جالب بود.

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

پس از خروج همیلتون از مسابقه، رقابت بین خودروهای ردبول برای کسب عنوان قهرمانی بیش از پیش داغ شد. با این حال رانندگی بدون نقص ریکیاردو و قفل کردن چرخ‌های وشتاپن در یکی از پیچ‌ها منجر به اولین قهرمانی راننده‌ی اول تیم ردبول در این فصل شد. دنیل ریکیاردو، راننده‌ی دوست داشتنی ردبول پس از دو سال به عنوان نفر اول روی سکو رفت.

در رده‌ی سوم نیز با این که رزبرگ از پنالتی ۱۰ ثانیه‌ای برخوردار بود، توانست با فاصله‌ی ۱۲ ثانیه نسبت به رایکونن مسابقه را به اتمام برساند تا باز هم برتری قابل توجه خودروهای مرسدس بنز را نشان دهد. با  این نتیجه، رزبرگ ۱۵ امتیاز از این گرندپری بدست آورد تا فاصله‌ی امتیاز‌های خود با همیلتون را به ۲۳ امتیاز برساند. پس از کیمی رایکونن در رده‌ی چهارم، واتری بوتاس و سرجیو پرز از تیم‌های ویلیامز و فورس ایندیا به مقام پنجم و ششم رسیدند.

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

اما نکته‌ی جالب گرندپری امروز، رانندگی فوق‌العاده‌ی فرناندو آلونسو بود. این راننده‌ی مطرح اسپانیایی که از جایگاه انتهایی مسابقه را آغاز کرده بود، در نهایت به جایگاه هفتم رسید تا پیشرفت محسوس خودروهای مک‌لارن-هوندا را نشان دهد. شاید در صورتی که آلونسو از ابتدای فصل این خودرو را در اختیار داشت، اکنون پس از وشتاپن در جایگاه هفتم  جدول رده‌بندی راننده‌ها قرار داشت. جنسن باتن هم‌تیمی آلونسو نیز در مکان نهم قرار گرفت تا ۳۰۰مین گرندپری خود را با امتیاز به پایان برساند.

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

ژولین پالمر راننده‌ی جوان رنو نیز با قرارگیری در جایگاه دهم، اولین امتیاز فصل را برای خود بدست آورد.

تیم ردبول پس از دو سال، در گرندپری مالزی ۲۰۱۶، جایگاه‌های اول و دوم را به خود اختصاص داد.

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

در ادامه می‌توانید رده‌بندی رانندگان و تیم‌های فرمول یک را پس از ۱۶ مرحله از مسابقات فصل ۲۰۱۶، مشاهده کنید.

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

گرندپری مالزی 2016 فرمول یک

در ادامه شما را به تماشای ویدیوی لحظات حساس گرندپری مالزی مسابقات فرمول یک دعوت می‌کنیم.

لینک دانلود

مرحله‌ی بعدی مسابقات فرمول یک یک‌شنبه‌ی هفته‌ی آینده (۱۸ مهر) در ژاپن برگزار می‌شود.

نظر شما در رابطه با گرندپری مالزی چیست؟ شما عملکرد کدام راننده را بهترین می‌دانید؟

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶:۵۶ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin

بدشانسی یک دختر در شب عروسی + عکس مرسدس بنز مرسدس بنز E250 مرسدس بنز E350 مرسدس بنز می باخ مرسدس بنز Ml350 مرسدس بنز جی کلاس مرسدس بنز S500 مرسدس بنز C200 مرسدس بنز S600 مرسدس بنز کلاس E مرسدس بنز E250 مدل 2015 مرسيدس بنز E250 مشخصات مرسدس بنز E250 مشخصات فنی مرسدس بنز E250 مرسدس بنز E250 مدل 2014 بررسی مرسدس بنز E250 مرسدس بنز مدل E250 مرسدس بنز E350 کروک مرسدس بنز E350 کوپه مرسدس بنز E350 فول مرسدس بنز E350 مدل 2014 مرسيدس بنز E350 قیمت مرسدس بنز E350 قيمت مرسدس بنز E350 عکس مرسدس بنز E350 قیمت مرسدس بنز E350 کوپه مرسدس بنز می باخ پولمن 2016 مرسدس بنز می باخ کلاس اس مرسدس بنز می باخ پولمن مشخصات مرسدس بنز میباخ قیمت مرسدس بنز می باخ مرسيدس بنز Ml350 قیمت مرسدس بنز Ml350 مشخصات فنی مرسدس بنز Ml350 قیمت مرسدس بنز کلاس جی مرسدس بنز S500 جدید 4 نفره مرسدس بنز S500l مرسدس بنز S500 قیمت مرسدس بنز S500 اتاق جدید 2014 مرسدس بنز S500 مدل 2015 مرسيدس بنز S500 للبيع مرسدس بنز S500 آپارات عکس مرسدس بنز S500 مشخصات مرسدس بنز S500 مرسدس بنز C200 مدل 2014 مرسدس بنز C200 قیمت مرسدس بنز C200 Amg مرسدس بنز C200 مدل 2013 مرسدس بنز C200 مدل 2015 مرسدس بنز C200 فول مرسدس بنز C200 مدل 2005 مرسدس بنز C200 کمپرسور مرسيدس بنز C200 کلاسیک مرسدس بنز S600 گارد مرسدس بنز S600 میباخ مرسيدس بنز S600 مشخصات مرسدس بنز S600 مرسدس بنز S600 Guard قیمت خودرو مرسدس بنز S600 مرسدس بنز مایباخ S600 عکس مرسدس بنز S600 قیمت مرسدس بنز S600 در ایران مرسدس بنز کلاس E350 مرسدس بنز کلاس E مدل 1984 مرسدس بنز کلاس E مدل 2003 مرسدس بنز کلاس E230 مرسدس بنز کلاس E 2014 مرسدس بنز کلاس E200 مرسيدس بنز كلاس E مرسدس بنز کلاس E 2015 مرسدس بنز کلاس E240 و من الله توفیق و من الله توفیق و علیه التکلان و من الله توفیق یعنی چه؟ و من الله توفیق یعنی چی و من الله توفیقا و من الله توفيق و من اله توفیق ومن الله التوفيق معنای و من الله توفیق ترجمه و من الله توفیق و اضربوهن عدنان ابراهيم واضربوهن واضربوهن ضربا خفيفا تفسير و اضربوهن معنى واضربوهن واضربوهن واهجروهن في المضاجع سورة النساء و اضربوهن اضربوهن واهجروهن حكم واضربوهن الاية القرانية واضربوهن و الله والله لنكيف والله يعلم ما تسرون وما والله يعصمك من الناس والله ولي التوفيق والله ما يسوى حسبي الله ونعم الوكيل و من یتق الله الله والله وماشالله و حملناه على ذات و قرن في بيوتكن وقرن في بيوتكن و لا وقرن في بيوتكن ولا تبرجن تبرج الجاهلية و قرن بيوتكن و الضحى والضحى والليل اذا سجى والضحى والليل اذا سجى تفسير والضحى عبد الباسط والضحى والليل اذا سجى مكتوبة والضحى والليل اذا سجى عبد الباسط و الضحى Mp3 و الضحى والليل و الضحى والليل اذا سورة و الضحى و رزش3 نتایج زنده و رزش3 و مستغرب ومستغرب كلمات ومستغرب Mp3 و ان جاهداك و العصر الايمان والعصر عمرو خالد الايمان والعصر سورة والعصر بين العصر والمغرب الفلاحة العصرية و سلبياتها هند بين العصر والمغرب الحي العتيق و العصري بين العصر والمغرب كلمات بين العصر والمغرب Mp3 بدشانسی یک دختردرشب عروسی گرندپری مالزی 2016 فرمول یک؛ بدشانسی مرسدس بنز و قهرمانی ردبول

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۷۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها