freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

به گزارش ایسنا، قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه اگر احزاب در دولت گذشته، آزادانه عملکرد دولت را نقد می‌کردند، کج‌روی‌ها و اشتباهات تداوم نمی‌یافت افزود: امروز نیز اگر منصفانه و کارشناسانه به نقد عملکرد دولت بپردازند، مشکلات دوباره به آینده موکول نمی‌شود و اگر تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی اشتباهی صورت گیرد، مرتفع می‌شود.

نقد آزادانه احزاب کج ری های مدیریتی را به امروز نمی کشاند

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه نقد سازنده و به موقع مانع از کج‌روی می‌شود اضافه کرد: اگر با نقد درست و به‌هنگام مانع از تصمیمات مدیریتی اشتباه می‌شدیم، مشکلات به آینده موکول نمی‌شدند.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم در سه سال گذشته همه همت خود را به کار گرفته تا نشاط اجتماعی در جامعه ایجاد کند گفت: دولت فعالیت سیاسی احزاب و اظهارنظر آنها در خصوص مسائل کشور را حق طبیعی احزاب دانسته و از آن حمایت می کند.

مقیمی ادامه داد: دولت در سه سال گذشته به همه افرادی که برابر قوانین متقاضی تشکیل حزب بودند مجوز داده و از فعالیت سیاسی در چارچوب قانون دفاع کرده است. ضمن اینکه بستر را برای فعالیت مجدد خانه احزاب فراهم کرده است.

وی بااشاره به تعطیلی خانه احزاب در دولت قبل گفت: دولت در این چند سال بارها با برگزاری جلسات متعدد احزاب موافق و مخالف دولت را در زیر یک سقف جمع و مقدمات شروع فعالیت خانه احزاب را فراهم کرد.

حضور تؤامان سه جریان عمده اصلاحات، اصولگرا و اعتدالیون در ساختار نوین خانه احزاب

وی به آغاز به کار خانه احزاب در تهران و چند استان کشور اشاره و تصریح کرد: در نشست‌های مقدماتی خانه احزاب و در اساسنامه آن نیز بر حضور تؤامان سه جریان عمده اصلاحات، اصولگرا و اعتدالیون تاکید و مدیریت خانه احزاب به صورت دوره‌ای به همه آنها واگذار شده است؛ به طوریکه هر سه جریان همواره و در همه دوره‌ها در مدیریت خانه مشارکت دارند؛ چرا که مادامیکه ریاست خانه به یک جریان داده شده، نائب ریسی و منشی‌ها بین دو جریان دیگر تقسیم شده است.

رئیس ستاد انتخابات کشور خواستار حضور احزاب ایرانی در سمینارهای بین المللی شد و ادامه داد: احزاب سیاسی ایران باید با حضور در این سمینارها با احزاب دنیا آشنا شوند.

خانه احزاب در همه استان‌ها تشکیل می‌شود

وی از فعالیت خانه احزاب در چند استان خبر داد و گفت: خانه احزاب موظف شده که بستر ایجاد خانه احزاب در همه استان‌ها را فراهم کند.

مقیمی با بیان اینکه برخورد حذفی در رویارویی با احزاب در نگرش دولت وجود ندارد گفت: در انتخابات گذشته اوج حضور و فعالیت احزاب موافق و مخالف را دیدیم، اما با مدیریتی که شد و با رویکرد بی‌طرفانه دولت، خوشبختانه هیچ مشکلی در کشور هم بوجود نیامد.

معاون وزیر کشور به برگزاری افزون بر هزار همایش و گردهمایی و برنامه و نشست احزاب در انتخابات 7 اسفند اشاره کرد و افزود: از این بیش از هزار نشست سیاسی و انتخاباتی کمتر از پنج نشست آن هم به دلایلی برگزار نشد که یکی دو مورد آن به دلیل عدم حضور سخنران و مسائلی مشابه آن بود.

وی با بیان اینکه حتی یک درگیری و برخورد در این اجتماعات سیاسی بوجود نیامد گفت: در همه این نشست‌ها هیچگونه زد و خورد و یا مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم و این اوج تجلی مردمسالاری در کشور بود.

مقیمی تشکیل یک مجلس قوی، تحصیل کرده و ورود چهره های جوان و متخصص به مجلس دهم را نتیجه این رویکرد اعتدالی و عقلانی برشمرد و گفت: مجلس دهم می تواند یکی از قوی ترین مجالس بعد انقلاب باشد.

مقیمی از فعال کردن احزاب به عنوان یکی از برنامه های دولت نام برد و گفت: در سایه احزاب قوی و فعال است که دولت قوی تشکیل می شود.

میز خانه احزاب را در انتخابات فعال کنند

قائم‌مقام وزیر با اشاره به ضرورت مشارکت بیشتر احزاب از احزاب سیاسی کشور و فعالان سیاسی خواست"میز خانه احزاب را در انتخابات فعال کنند.

وی با اذعان به اینکه دولت از فعالیت در چارچوب قانون همه احزاب قانونی و از جمله احزاب مخالف دولت حمایت می کند اضافه کرد: همین رویه سبب شده که امروز دیگر شاهد ممنوعیت و تعطیلی احزاب در کشور نباشیم.

مقیمی با بیان اینکه دولت به دنبال افزایش نشاط اجتماعی در جامعه است افزود: همه توفیقات دولت نتیجه اعتماد مردم به دولت و همراهی آحاد مردم با دولت است.

قائم مقام وزیر به برخی برجسته ترین دستاوردهای دولت اشاره و اظهار کرد: کاهش تورم از 43 درصد به 9درصد، افزایش رشد اقتصادی از منفی 6/8 به 4.4 درصد، خودکفایی در تولید گندم، کاهش نرخ بیکاری، اجرایی کردن طرح بزرگ نظام سلامت و بیمه بیش از 11 میلیون ایرانی، گشایش در ارت باط های بین المللی و...همه و همه دستاوردهای این دولت نتیجه اعتمادی است که مردم به این دولت داشتند و همه توان خود برای موفقیت دولت را به میدان آوردند.

وی از احزاب به عنوان چراغ راهنمای مردم و کشور یاد کرد و از احزاب سیاسی خواست عملکرد دولت را رصد و هر جا که جهت گیری ها را نادرست می دانند به نقد کارشناسانه بپردازند.

وی با بیان اینکه دولت همه نقدهای کارشناسانه را می شنود گفت: دولت خود را موظف به پاسخگویی به همه جامعه و از همه منتقدان می داند لذا از همه احزاب می خواهیم نقد منصفانه و کارشناسانه خود به دولت را دریغ نکنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۲۳:۵۰ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

خانه احزاب خانه احزاب ايران خانه احزاب وزارت کشور خانه احزاب چیست خانه احزاب ویکی انتخابات خانه احزاب اساسنامه خانه احزاب انحلال خانه احزاب تعطیلی خانه احزاب اخبار خانه احزاب اساسنامه خانه احزاب ایران در همه دير مغان نيست در همه دير مغان نيست چو من در همه دیر مغان نيست چو من شیدایی در همه دیر مغان نیست چو من شیدایی دکتر جلالیان معنی غزل در همه دیر مغان نیست چو من شیدایی در همه دیر مغان نیست شجریان در همه دیر مغان نیست چومن شیدایی در همه دیر مغان نیست چو من شیدایی 1doost در همه دیر مغان نیست چنان شیدایی در همه دیر مغان نیست چو من شیدائی در همه دیر مغان شجریان دانلود دانلود آهنگ در همه دیر مغان شجریان دانلود تصنیف در همه دیر مغان شجریان دانلود آهنگ در همه دير مغان شجريان دانلود آهنگ در همه دیر مغان از شجریان همه در بعثت ذرات هستیم همه در بعثت ذرات هستيم شعر همه در بعثت ذرات هستیم همه در بعثت ذرات هستیم همه پیغمبر بذات هستیم نازنین در همه چیز انجاست نازنين در همه چيز انجاست نازنین در فیلم همه چیز انجاست نازنین در سریال همه چیز انجاست بیوگرافی نازنین در همه چیز انجاست نازنين در سريال همه چيز انجاست نازنین همه چیز انجاست نازنين همه چيز انجاست بازیگر نقش نازنین در همه چیز انجاست بازيگر نقش نازنين در همه چيز انجاست سمانه در همه چیز آنجاست سمانه در همه چيز آنجاست سمانه درفیلم همه چیز آنجاست عکس سمانه در همه چیز آنجاست نقش سمانه در همه چیز آنجاست سمانه در سريال همه چيز آنجاست سمانه همه چیز آنجاست سمانه همه چيز آنجاست بازيگر نقش سمانه در همه چيز آنجاست سمانه در فيلم همه چيز انجاست یاسمن در همه چیز آنجاست یاسمن در سریال همه چیز انجاست یاسمن در فیلم همه چیز انجاست عکس یاسمن در همه چیز انجاست نقش یاسمن در همه چیز انجاست بیوگرافی یاسمن در همه چیز انجاست بازیگر یاسمن در همه چیز انجاست بازیگرنقش یاسمن درهمه چیز انجاست یاسمن همه چیز انجاست نام بازیگر یاسمن در همه چیز انجاست در مورد همه چیز در مورد همه چی دانستنیها در مورد همه چیز اس ام اس در مورد همه چیز همه چیز در مورد بارداری همه چیز در مورد وایبر همه چیز در مورد لاین همه چیز در مورد جن همه چیز در مورد کلش اف کلنز همه چیز در مورد اینستاگرام لیلا در همه چیز انجاست ليلا در همه چيز آنجاست لیلا در سریال همه چیز انجاست لیلا همه چیز انجاست بازیگر نقش لیلا در همه چیز انجاست بازيگر نقش ليلا در همه چيز انجاست لیلا در فیلم همه چیز آنجاست عکس لیلا در سریال همه چیز انجاست لیلا در همه چی انجاست عکس لیلا در همه چیز انجاست در نگاهت همه مهربانی هاست در نگاهت همه مهربانی هاست شاملو در نگاهت همه مهرباني هاست می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید می شود می توانیم یاسمن در همه چیز انجاست خانه احزاب در همه استان‌ها فعال می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۸۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها