freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش " دی اسپورت":ماموریت تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با کسب قهرمانی به پایان نرسیده است و باید اعضای این تیم هر چه زودتر برنامه‌های خود را برای حضور قدرتمند در جام جهانی آماده کنند.

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران روز گذشته با قبول شکست مقابل عراق در فینال رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا به عنوان نایب قهرمانی رسید.

تیم ملی نوجوانان در این رقابت‌ها عملکردی بسیار خوب و فراتر از انتظار داشت و توانست علاوه بر رسیدن به عنوان نایب قهرمانی مجوز حضور در جام جهانی را کسب کند. 

شاگردان عباس چمنیان تا رسیدن به رقابتهای قهرمانی آسیا چالش‌های زیادی را پشت سر گذاشتند به شکلی که خیلی‌ها اعتقاد داشتند این تیم نمی‌تواند به دلیل تغییرات و حواشی که به وجود آمد به موفقیتی دست یابد.

روز 11 آذر سال 93 حمید علیدوستی از سوی کمیته فنی که در آن مقطع ریاستش بر عهده هادی آیت‌اللهی بود به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان انتخاب شد.

تیم ملی نوجوانان تحت هدایت علیدوستی بر اساس برنامه‌ریزی که انجام شد  در کنار حمایت‌های فدراسیون اردوهای آماده‌سازی بسیار خوبی را پشت سر گذاشت.

تیم ملی نوجوانان در رقابت‌های انتخابی قهرمانی نوجوانان آسیا موفق شد با کسب سه پیروزی سه بر یک، سه بر صفر و 6 بر صفر مقابل لبنان، هند و بحرین به عنوان تیم اول گروه مجوز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را به دست آورد.

تیم ملی نوجوانان در زمان حضور علیدوستی در تورنمنت‌های چین، ازبکستان، ژاپن، بلاروس و ... حاضر شد و دیدارهای دوستانه بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. این اردوها در زمان ریاست علی کفاشیان در فدراسیون بود.

در نهایت مسئولان کمیته جوانان و فنی در تاریخ 19 خرداد سال جاری علیدوستی را برکنار کردند و به جای وی در شرایطی که تنها 70 روز تا شروع مسابقات باقی مانده بود عباس چمنیان را به عنوان سرمربی انتخاب شد.

چمنیان در این مدت توانست همراه تیم ملی نوجوانان در تورنمنت قرقیزستان حضور پیدا کند و چند بازی تدارکاتی مناسب را پشت سر بگذارد. 

تیم ملی تحت هدایت چمنیان به خوبی اداره شد و این مربی به خوبی توانست اهداف خود را پیاده کند و در فرصت کوتاهی که داشت با تغییر 9 بازیکن تیمی آماده و قدرتمند را روانه مسابقات کرد.  تیم ملی نوجوانان با پیروزی 3 بر 2 مقابل عربستان، تساوی یک بر یک مقابل امارات و پیروزی سه بر صفر مقابل هند به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. شاگردان چمنیان در مقابل ویتنام به پیروزی 5 بر صفر رسیدند و بعد از تساوی یک بر یک مقابل کره شمالی با پیروزی در ضربات پنالتی راهی مرحله فینال شدند. در فینال دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند اما در پنالتی شانس یار ایران نبود تا عراق به عنوان قهرمانی برسد.

تیم ملی نوجوانان با نایب قهرمانی آسیا کارش به اتمام نرسیده است و تازه کار این تیم آغاز شده است. نوجوانان ایرانی باید از همین فردا برای حضور قدرتمند در جام جهانی 2017 هند خود را آماده کند تا سال آینده بتوانند در این مسابقات که در رده سنی زیر 17 سال برگزار می‌شود نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشند.

موفقیت اخیر حاصل کار جمعی است که از دو سال قبل در فدراسیون تحت ریاست کفاشیان با هدایت علیدوستی آغاز شد تا با ادامه این  اهداف در چند ماه اخیر در فدراسیون تحت ریاست مهدی تاج با هدایت چمنیان به بار بنشیند. در کسب موفقیت اخیر تیم ملی نوجوانان ردپای کفاشیان و علیدوستی به خوبی دیده می‌شد.

امیدواریم که این روند خوب که منجر به کسب نتیجه شده ادامه پیدا کند و به موفقیت تیم ملی نوجوانان در جام جهانی بیانجامد. این تیم پتانسیل بالای خود را به خوبی به نمایش گذاشته و نشان داده می‌تواند با کار بهتر و برنامه ریزی دقیق‌تر به موفقیت‌های بیشتری برسد. جام جهانی را باید از همین امروز شروع شده بدانیم.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۴:۲۸ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست یعنی چه؟ به پايان آمد اين دفتر حكايت همچنان باقي است به پایان امد این دفتر حکایت همچنان باقی است به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی یعنی چه معنی به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است معنی به پایان آمد این دفتر معنی به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست مفهوم به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است معنی به پايان آمد اين دفتر حكايت همچنان باقي است به پایان فکر نکن به پایان فکر نکن اندیشیدن به پایان به پایان رساندن به پایان رساندن در جدول به پايان رساندن به پایان رساندن مذاکره معنی به پایان رساندن به پایان آمد این دفتر به پایان آمد به پایان آمدیم دفتر به پایان آمد این به پایان آمدیم دفتر حکایت به پايان آمد به پایان رسیدن قرارداد ترکمنچای به پایانم کشاند آغاز تو رمان به پایانم کشاند آغاز تو دانلود رمان به پایانم کشاند اغاز تو دانلود رمان به پایانم کشاند آغاز تو Pdf دانلود کتاب به پایانم کشاند آغاز تو خواندن رمان به پایانم کشاند آغاز تو به پایان آمدیم دفتر حکایت همچنان باقیست به پایان رسیدن دنیا تاریخ به پایان رسیدن دنیا تعبیر خواب به پایان رسیدن دنیا دانلود فیلم به پایان رسیدن دنیا زمان به پایان رسیدن دنیا فیلم به پایان رسیدن دنیا زمان دقیق به پایان رسیدن دنیا شایعه به پایان رسیدن جهان به پایان رسیدیم به پایان رسیدیم اما نکردیم آغاز به پایان رسیدیم نکردیم آغاز به پایان رسیدیم اما نکردیم به پایان رسیدیم اما به پایان رسیدیم اما نکردیم پرواز به پايان رسيديم اما نكرديم آغاز به پایان رسیدم آنگاه به پایان رسیدیم کتاب آنگاه به پایان رسیدیم متن شعر به پایان آمد این دفتر نرسیده به درخت نرسیده به درخت کوچه باغیست نرسیده به درخت کوچه باغی نرسيده به درخت خانه دوست کجاست نرسیده به درخت شعر نرسیده به درخت نرسیده به نرسیده به انگلیسی نرسیده به دریا نرسیده به قم توقف کن نرسیده به پل سید خندان نرسیده به مخابرات نرسیده و رسیده نرسیده به به انگلیسی موز نرسیده موز نرسيده خواص موز نرسیده عشق نرسیده عشق نرسيده عشق بهم نرسیده عاشق به عشق نرسیده عشق به معشوق نرسیده به عشق نرسیده داستان عشق نرسیده عشق های نرسیده عشق های بهم نرسیده عشق به هم نرسیده خرمالوی نرسیده خرمالو نرسیده مربای خرمالوی نرسیده آناناس نرسیده ماموریت نوجوانان و چمنیان به پایان نرسیده

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها