freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۶۳۳۳۹

۶۱  بازدید

در قلب کوه های فراگاراس در رومانی دره جادویی پیدا می کنید. برای جدیدترین قلعه سازگار با محیط زیست رومانی با طراحی غریب و خارق العاده اش هیچ جایی نمی توانست مناسب تر از اینجا باشد.

 برترین ها: در قلب کوه های فراگاراس در رومانی دره جادویی پیدا می کنید. برای جدیدترین قلعه سازگار با محیط زیست رومانی با طراحی غریب و خارق العاده اش هیچ جایی نمی توانست مناسب تر از اینجا باشد.

این قلعه زاده افکار «رازران» و «گابریلا واسیل» است که از خانه شهریشان در بخارست به اینجا آمده اند تا قلعه رویایی خود را در واقعیت بسازند. آن ها دو سال با معمار «ایلیانا ماوردین» زمان صرف کردند تا ببینند چطور این ساختمان را از مواد 100% ارگانیک شامل نی، خاک رس، ستون های چوبی، شن و ماسه بسازند به طوری که در برابر عوامل قوی مقاومت کند.


اکنون این قلعه 10 اتاقه که قلعه خشتی دره پریا نام دارد به طور کامل ساخته شده و درحال تزئین و دکور داخلی است. خانواده وسیل برنامه داشتند که این قلعه به عنوان یک هتل و یک رستوران ارگانیک فعالیت کند. اگرچه این قلعه هنوز به طور کامل برای میهمانان در دسترس نیست اما بسیاری از گردشگران هر روزه  به آن جا می آیند تا از منظره باشکوه کوه های کارپات لذت ببرند.


اگرچه این قلعه تنها 24 مایل بیرون از شهر «Sibiu» قرار دارد اما فضایی کاملا آرام و خلوت و ساکت و ساده برای کسانی که می خواهند از شلوغی زندگی شهری فرار کنند فراهم می کند. هم چنین این قلعه یک رستوران دارد که در آن تنها غذاهای محلی سرو می شود.

قلعه افسانه ای 100% ارگانیک در رومانی 
قلعه افسانه ای 100% ارگانیک در رومانی 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲:۸ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin

قلعه 1000 اردک ارگانيك در جدول ارگانیک در معماری اصول فرا ارگانیک در معماری معماری ارگانیک در تهران معماری ارگانیک در اصفهان سبک ارگانیک در معماری مفهوم ارگانیک در معماری معماری ارگانیک در ایران اصول ارگانیک در معماری معنی ارگانیک در معماری فرم ارگانیک در معماری ارگانیک در ایران محصولات ارگانیک در ایران کشاورزی ارگانیک در ایران غذاهای ارگانیک در ایران فروشگاه ارگانیک در ایران کشت ارگانیک در ایران مرغ ارگانیک در ایران بازار محصولات ارگانیک در ایران فروشگاه محصولات ارگانیک در ایران ارگانیک در ساری محصولات ارگانیک در ساری ارگانیک کشاورزی کشاورزی ارگانیک در جهان محصولات ارگانیک در کشاورزی کشاورزی ارگانیک در ایران+pdf ارگانیک در لغت ارگانیک در شهرسازی ارگانیک در مشهد میوه ارگانیک در مشهد ارگانیک مشهد فروشگاه محصولات ارگانیک در مشهد محصولات ارگانیک در مشهد فروشگاه ارگانیک در مشهد فروش محصولات ارگانیک در مشهد میوه فروشی ارگانیک در مشهد درد ارگانیک رومانی شاعری رومانی کجاست مرکز رومانی کجاست؟ رومانیایی کجاست رومانی تور روماني تور تور روماني بهار 94 تور رومانی تابستان 94 تور رومانی تابستان 93 تور رومانی نوروز 94 تور رومانی نوروز 93 تور رومانی 93 تور رومانی تابستان 92 تور رومانی 94 رومانی شینگن ویزای رومانی شینگن است؟ رومانی ویزای شینگن کشورهای شینگن رومانی ویزا شینگن رومانی رومانی اقامت اقامت رومانی از طریق ازدواج اقامت روماني اخذ اقامت رومانی شرایط اقامت رومانی گرفتن اقامت رومانی ویزای اقامت رومانی رومانی تحریک رومانی ویزا ویزای رومانی ویزای رومانی توریستی سفارت رومانی ویزا شرایط ویزای رومانی گرفتن ویزای رومانی مدارک ویزای رومانی قیمت ویزای رومانی رومانی کوردی روماني كوردي رومانی كوردی رومانی بخارست روماني بخارست تور رومانی بخارست کشور رومانی بخارست دانشگاه بخارست رومانی سفر به رومانی بخارست شهر بخارست رومانی اوقات شرعی رومانی بخارست سفرنامه رومانی بخارست استوا بخارست رومانی رمانی ها رمانی ها روزای بارونی رمانی ها3 رمانی ها رمان روزای بارونی رمانی ها رمان گناهکار رمانی ها سیگار شکلاتی رمانی ها روزهای بارانی رماني ها روزاي باروني رمانی ها 2 رمانی ها تقاص ارگانیک در کشاورزی قلعه 100% ارگانیک در رومانی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها