freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مایکروسافت قصد دارد با راه‌اندازی پروژه‌ای به نام Springfield، تکنولوژی ویژه شناسایی باگ‌های نرم‌افزاری را پیش روی مشتریان و شرکای تجاریش قراردهد. 

این سرویس در آغاز کار توسط تیم تحقیقاتی مایکروسافت و با هدف شناسایی و برطرف کردن مشکلات در نرم‌افزارهای عرضه شده توسط این شرکت توسعه پیدا کرده بود. بر اساس این گزارش، مایکروسافت قرار است لینکی را ایجاد کند تا کاربران علاقمند و شرکای این شرکت پس از مراجعه به آن و دنبال کردن مراحل ثبت‌نام، در صورت تایید بتوانند به پیش‌نمایش این سرویس جدید برای شناسایی مشکلات نرم‌افزاری دسترسی داشته باشند. این سرویس، به‌طور ویژه برای یافتن دسته‌ای از مشکلات نرم‌افزاری طراحی شده که با به‌کارگیری راهکارهای معمولی، امکان شناسایی آن‌ها وجود ندارد. پروژه Springfield برپایه استفاده از سرویس‌های ابری اژور این شرکت راه‌اندازی خواهد شد. یکی از دلایل احتمالی راه‌اندازی این سرویس، مشکلات زیادی است که در ویندوز 10 مایکروسافت و به‌ویژه پس از عرضه به‌روزرسانی‌های جدید روی تجربه کاربران این شرکت تاثیر گذاشته است. 

مایکروسافت در اقدامی مشابه و در جهت افزایش قدرت کاربران در مدیریت مشکلات، دو ماه پیش هم از فرم آنلاین ویژه‌ای برای گزارش انتشار محتویات نژادپرستانه در سرویس‌های تحت مدیریتش رونمایی کرده بود. همان‌طور که می‌دانید مایکروسافت سرویس‌های مختلفی از جمله اوت‌لوک، اسکایپ، ایکس‌باکس، وان‌درایو و آفیس 365 را مدیریت می‌کند که میلیون‌ها کاربر دارند. با این تفاسیر، به‌نظر می‌رسد مایکروسافت با ایجاد راهکارهای جدید سعی کرده مدیریت و کنترل مشکلات در این سرویس‌ها را تا حد زیادی به خود کاربران واگذار کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹:۱۴ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

مایکروسافت برای اندروید مایکروسافت آفیس برای اندروید مایکروسافت ورد برای اندروید دانلود مایکروسافت برای اندروید لانچر مایکروسافت برای اندروید مایکروسافت آفیس برای اندروید 4 مایکروسافت سیلورلایت برای اندروید مایکروسافت اندروید مایکروسافت اینترنت اکسپلورر برای اندروید دانلود آفیس مایکروسافت برای اندروید مایکروسافت برای مک دانلود مایکروسافت برای مک دانلود مایکروسافت آفیس برای مک دانلود مایکروسافت آفیس برای مک بوک مایکروسافت ورد برای مک مایکروسافت آفیس برای مکینتاش دانلود مایکروسافت آفیس برای مکینتاش مایکروسافت برای کدام کشور است مایکروسافت در کدام کشور است دانلود مایکروسافت آفیس 2013 برای مک دانلود نرم افزار مایکروسافت آفیس برای مک دانلود مایکروسافت آفیس مک دانلود برنامه مایکروسافت ورد برای مک دانلود مایکروسافت آفیس ۲۰۱۳ برای مک دانلود مایکروسافت آفیس 2014 برای مک برنامه مایکروسافت آفیس برای اندروید دانلود مایکروسافت آفیس برای اندروید تبلت Microsoft Office برای اندروید دانلود برنامه مایکروسافت آفیس برای اندروید دانلود رایگان مایکروسافت آفیس برای اندروید دانلود نرم افزار مایکروسافت آفیس برای اندروید دانلود مایکروسافت آفیس 2013 برای اندروید دانلود مایکروسافت آفیس 2007 برای اندروید دانلود مایکروسافت آفیس ورد برای اندروید دانلود مایکروسافت ورد برای اندروید مایکروسافت ورد اندروید برنامه مایکروسافت ورد برای اندروید نرم افزار مایکروسافت ورد برای اندروید دانلود رایگان مایکروسافت ورد برای اندروید دانلود برنامه مایکروسافت برای اندروید دانلود نرم افزار مایکروسافت برای اندروید دانلود مایکروسافت اندروید دانلود مایکروسافت اینترنت اکسپلورر برای اندروید مایکروسافت آفیس برای مک مدارک مایکروسافت برای مهاجرت مدارک مایکروسافت مهاجرت مایکروسافت ورد مک دانلود مایکروسافت ورد برای مک شناسایی باگ های سایت شناسایی باگ Xss نحوه شناسایی باگ Xss شناسایی باگ شناسایی باگ Sql شناسایی باگل ها آموزش شناسایی باگ نرم افزار شناسایی باگ شناسایی با گل ها دانلود نرم افزار شناسایی باگ پروژه Springfield مایکروسافت برای شناسایی باگ

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها