freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، سردار حسین دهقان در بازدید از کارخانه تسکوی زنجان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازدید از مجموعه برنامه‌هایی که در پیشبرد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ذیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی نقش‌آفرینی می‌کند، توفیق است.

این مسئول ادامه داد: بررسی مسایل و مشکلات واحدهای مختلف در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و تکمیل ظرفیت در سطح استان، مورد توجه ما خواهد بود .

وی افزود: تا به امروز پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم، البته موانعی وجود داشت که در طول فاصله زمانی سه تا چهار ماه باید تغییر می‌کرد حتما سرعت کار در آینده بیشتر خواهد بود.

دهقان تصریح کرد: در بودجه سال 96 و برنامه‌های ششم توسعه نیز انعکاس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های متناسب با آن پیش‌بینی شده است. امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی اقتصاد ملی باشیم و مشکلات بیکاری را حل کنیم و قوام اقتصادی را بالا ببریم تا به صورت عمده کشور بر ظرفیت‌های داخلی  متکی باشد و  از خارج بی‌نیاز باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم قدرت اقتصادی برای ما فراهم شود تا در مقابله با تکانه‌هایی که در محیط وجود دارد بتوانیم به ثبات و پایداری برسیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷:۲۲ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin

امیدوارم که امیدوارم که غم آخرتون باشه امیدوارم که حالت خوب باشد امیدوارم که از امین فیاض امیدوارم که امین فیاض امیدوارم چنانم که کار بسته اهنگ امیدوارم که امیدوارم هرجا که هستید دانلود اهنگ امیدوارم که امیدوارم امشب که میخوابی اهنگ امیدوارم که از امین فیاض دانلود اهنگ امیدوارم که از امین فیاض و مصطفی فتاحی دانلود آهنگ امیدوارم که امین فیاض اهنگ امیدوارم که امین فیاض دانلود اهنگ امیدوارم که مصطفی فتاحی دانلود آهنگ امیدوارم که بعد من خوشی نبینی دانلود اهنگ امیدوارم که از امین فیاض دانلود اهنگ امیدوارم که از مصطفی فتاحی در آینده در آینده چه اتفاقی می افتد در آینده چه کاره شوم در آینده نزدیک به انگلیسی در آینده به انگلیسی در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد در آینده چگونه معلمی باشم در آینده چه اتفاقاتی می افتد در آینده چه خواهد شد در آینده میخواهید چکاره شوید من در اینده چه کاره می شوم آینده نزدیک به انگلیسی تکنولوژی در آینده به زبان انگلیسی ایران در اینده چه خواهد شد آینده چه خواهد شد انشا در آینده میخواهید چکاره شوید انشا در مورد در اینده میخواهید چکاره شوید انشاء در آینده میخواهید چکاره شوید؟ شکوفایی اقتصادی شکوفایی اقتصادی چین شکوفایی اقتصاد چین شکوفایی اقتصاد ایران امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی اقتصاد ملی باشیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها