freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت Mercedes-AMG روز پنج‌شنبه گذشته یک مدل کانورتیبل از اتومبیل اسپورت GT را در نمایشگاه خودروی پاریس 2016 رونمایی کرد. در این رویداد دو مدل از این اتومبیل معرفی شدند: یک GT Roadster و یک مدل قوی‌تر GT C Roadster.

بین این دو مدل هم یک مدل دیگر به‌نام GT S Roadster قرار می‌گیرد؛ هدرچند که AMG‌ هنوز خبری درباره آن اعلام نکرده است. اما مسئه‌ای که AMG‌ امیدوار به تأیید آن است وارد شدن مدل GT C کوپه به بازار است. قرار است این اتومبیل در اواخر سال 2017 معرفی شود.

اگر از خواندن این همه نام سردرگم شده‌اید؛ برای راحتی کار این‌طور تصور کنید که مدل GT C شرکت AMG رقیب اصلی پورشه 911 توربو است. مدل GT S‌ با 911Carrera S رقابت می‌کند و مدل GT معمولی هم با مدل معمولی Carrera.

یک کوپه اسپورت برای رقابت با پورشه وارد بازار می‌شود

در کنار این‌ها؛ AMG یک مدل دیگر به‌نام GT R دارد که مخصوص پیست است و قرار است رقیب اصلی مدل‌های 911GT3 / GT3 RS باشد.

نهایتا؛ AMG سری GT Black را اضافه می‌کند. این مدل هم با مدل پورشه 911GT2 رقابت خواهد کرد. هرچند که مدل جدید پورشه هم‌چنان مراحل تولید را طی می‌کند.

یکی از اخبار مهیجی که در نمایشگاه خودروی پاریس بر سر زبان‌ها افتاده مدل دیگری است که AMG در حال کار روی آن است. این هایپرخودرو قرار است تمام رکوردهای جهانی را جابه‌جا کند. این مدل از فناوری که تیم فرمول یک Mercedes-AMG استفاده می‌کند؛ بهره می‌برد و به‌احتمال زیاد در سال 2017 هم‌زمان با پنجاهمین سالگرد حیات AMG معرفی خواهد شد.

یک کوپه اسپورت برای رقابت با پورشه وارد بازار می‌شودیک کوپه اسپورت برای رقابت با پورشه وارد بازار می‌شودیک کوپه اسپورت برای رقابت با پورشه وارد بازار می‌شودیک کوپه اسپورت برای رقابت با پورشه وارد بازار می‌شود
منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴:۳۵ دیده شده : ۸۱بار نویسنده : admin

قیمت یک کوپه قطار تهران مشهد قیمت یک کوپه قطار قیمت یک کوپه قطار شیراز مشهد قیمت یک کوپه قطار اهواز مشهد قیمت هر کوپه قطار قیمت بلیط یک کوپه قطار قیمت بلیط یک کوپه قطار تهران مشهد قیمت بلیط قطار مشهد یک کوپه قیمت یک کوپه قطار اصفهان مشهد قیمت یک کوپه قطار مشهد قیمت بلیط یک کوپه نفره قطار از تهران به مشهد قیمت کوپه ی قطار درجه یک تبریز مشهد رقابت بازار محصول رقابت بازار محصول و مدیریت سود رقابت بازار محصول و ساختار سرمایه رقابت بازار محصول و حاکمیت شرکتی رقابت بازار محصول و محافظه کاری رقابت در بازار محصول رقابت در بازار محصول و کیفیت سود رقابت در بازار محصول و مدیریت سود تعریف رقابت در بازار محصول رقابت در بازار محصول و حاکمیت شرکتی رقابت با خود جلسه شورای رقابت با خودروسازان توافق شورای رقابت با خودروسازان جلسه امروز شورای رقابت با خودروسازان نتیجه جلسه شورای رقابت با خودروسازان رقابت بازار رقابت بازاریابی بازار رقابت کامل بازار رقابت انحصاری بازار رقابت كامل بازار رقابت ناقص بازار رقابت انحصاری چیست؟ بازار رقابت کامل چیست؟ بازار رقابت کامل و انحصاری رقابت با جاری رقابت بانکها رقابت بین بانکها رقابت پذیری بانکها رقابت در بانکها رقابت پذیری در بانکها رقابت بازی آنلاین بازی آنلاین رقابت مسی و رونالدو بازی آنلاین رقابت قهرمانان بازی آنلاین رقابت مد لباس فروزن بازی آنلاین رقابت لباس رقابت در بازاریابی رقابت در بازاریابی بین الملل رقابت با خدا داری رقابت با شرکت های بزرگ رقابت بانک ها در ایران پورشه وارداتی عکس پورشه وارداتی پورشه های وارداتی پورشه های وارداتی جدید قیمت پورشه وارداتی واردات پورشه واردات پورشه به ایران واردات پورشه توسط کمیته امداد واردات پورشه ماکان واردات پورشه 718 واردات پورشه ماكان واردات پورشه کمیته امداد واردات پورشه ممنوع شد واردات پورشه در ایران واردات خودرو پورشه وارد کننده پورشه در ایران وارد کننده پورشه وارد کننده پورشه در ایران کیست شرکت وارد کننده پورشه در ایران شرکت وارد کننده پورشه نام وارد کننده پورشه وارد کننده خودرو پورشه بهبهانی وارد کننده پورشه شرکت وارد کننده خودرو پورشه تعداد واردات پورشه آمار واردات پورشه معمای واردات پورشه در کمیته امداد بازار مسکن چه می شود قیمت مسکن چه می شود وضعیت بازار مسکن چه می شود قیمت مسکن ارزان می شود قیمت مسکن گران می شود قیمت مسکن چگونه می شود بازار خودرو چه میشود بازار ارز چه نامیده می شود بازار ارز چه ناميده مي شود قیمت طلا چه می شود قیمت طلا چگونه می شود قیمت طلا ارزان می شود قیمت طلا گران می شود یا ارزان قیمت طلا گران می شود قیمت طلا کم می شود بازار مسکن چگونه میشود قیمت مسکن چگونه میشود بازار سکه چه میشود بازار طلا چه می شود یک کوپه اسپورت برای رقابت با پورشه وارد بازار می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۴۷
  • تعداد حاضران : ۱۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها