freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۹۸۷۸۹

۱۲۴  بازدید

برترین ها: در جنوب سانفرانسیسکو در نزدیکی شهر دالی، شهر کوچکی به نام کولما «Colma» قرار دارد که نسبت مرده ها به زنده های آن حدود هزار به یک است. مساحت این شهر حدود 5 کیلومتر مربع است اما در آن 17 گورستان با بیش از 1.5 میلیون مرده وجود دارد. تقریبا تمامی مرده ها ساکنان سانفرانسیسکو بودند، هم در طول عمرشان و هم بعد از آن. اما در قرن اخیر، شهر فرمان داد که همه مرده ها باید از محدوده شهر دور شوند. دولت استدلال کرد که گورستان باعث شیوع بیماری ها می شود اما انگیزه اصلی بالا رفتن قیمت زمین بود در سانفرانسیسکو بود که بسیار ارزشمندتر از افراد مرده می نمود.

صدها هزار جسد از خاک بیرون کشیده شده و به زمین های خالی جنوب شهر برده شدند و کم کم کولما شروع به شکل گرفتن کرد. ساکنان کولما عمدتا گورکن، باغبان و سازندگان مونومان بودند. اما بعد از سال های 1980 افراد و مشاغل دیگری هم در اینجا سکونت گزیدند. امروزه این شهر کوچک کسب و کارهای زیادی از جمله نمایندگی های خودرو و مراکز خرید دارد و هم چنین در سال های اخیر میزبان مسابقات مشت زنی بوده است.

تاریخچه کولما در واقع به اواسط قرن نوزدهم بازمی گردد. طمع یک شبه ثروتمند شدن، صدها هزار جوینده، بازرگان و سایر مهاجران را از سراسر جهان به کالیفرنیا آورد. ده ها هزار نفر در سانفرانسیسکو به نتیجه رسیدند. اما جستجوی طلا کار آسانی نبود. هزاران نفر در حوادث جان خود را از دست می دادند و دیگران از بیماری هایی مثل وبا رنج می بردند و در این شرایط بود که نیاز به گورستان های بیشتر در سانفرانسیسکو حس می شد. بیش از دو جین گورستان در این شهر بنا شد و تقریبا همه ظرفیت آن ها پر شد. امروزه کولما 1800 ساکن زنده و 1.5 میلیون مرده از جمله مشهورترین شخصیت های آمریکایی مثل لوی اشتراوس، ویلیام راندولف هرست و آمادئو جیانینی را در خود دارد.

کولما، شهر مرده ها 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷:۱۹ دیده شده : ۱۰۹بار نویسنده : admin

مرده ها مرده هایی که زنده شدند مرده های وحشتناک مرده های زنده شده مرده های متحرک مرده هایی که زنده شده اند مرده های تصادفی مرده هایی که زنده شدن مرده های ترسناک مرده های عجیب مرده هايي كه زنده شدند عکس مرده هایی که زنده شدند خاطرات مرده هایی که زنده شدند داستان مرده هایی که زنده شدند مردن های وحشتناک مرده هاي ترسناك عکس مرده های وحشتناک عکسهای مرده های وحشتناک تصاویر مرده های وحشتناک عکس از مرده های وحشتناک مرده هاي زنده شده خاطرات مرده های زنده شده عکس مرده های زنده شده مرده های که زنده شده اند تصاویر مرده های زنده شده مرده های دوباره زنده شده خاطره مرده های زنده شده مرده های متحرک فصل 7 مرده های متحرک فصل 6 مرده های متحرک فصل 5 مرده های متحرک فصل 4 زیرنویس سریال مرده های متحرک سریال مرده های متحرک فیلم مرده های متحرک دانلود مرده های متحرک سریال مرده های متحرک فصل 4 مرده هايي كه زنده شده اند عکس مرده هایی که زنده شده اند عکس مرده های تصادفی تصاویری از مرده های تصادفی تصاویر مرده های تصادفی عکسهای مرده های تصادفی شستن مرده های تصادفی عکس مرده هایی که زنده شدن عکس مرده های ترسناک تصاویر مرده های ترسناک عکسهای مرده های ترسناک مرده های عجیب و غریب مردن های عجیب عکس مرده های عجیب کولما، شهر مرده ها

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۹۶
  • تعداد حاضران : ۲۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها