freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":مدافع تیم‌ نوجوانان گفت: میزان امکانات اهمیتی برای ما نداشت و فقط به سقف آرزوهای خودمان نگاه می‌کردیم.

طاها شریعتی پس از بازگشت به ایران در مورد شرایط این دوره از بازی‌های قهرمانی آسیا گفت: کیفیت بازی‌ها بسیار بالا بود و توانستیم با تمرکزی که داشتیم، بیشترین تعداد برد را داشته باشیم. البته در یک دیدار با حریف‌مان به تساوی رسیدیم که شاید دلیل این امر، عدم تمرکز بود ولی معتقدم حتی باید به قهرمانی می‌رسیدیم اما در بازی آخر تمرکزمان کم بود و قهرمانی را از دست دادیم. 

وی ادامه داد: با وجود حضور چمنیان در کنار تیم، ما پیشرفت خوبی داشتیم و به خاطر تعداد بالای جلسات فنی که پشت سر گذاشتیم، موفق شدیم به تیم خوبی بدل شویم. این روند به خوبی ادامه یافت و به مقام نایب قهرمانی رسیدیم. اگر کمی دقت می‌کردیم، قهرمانی هم دور از دسترس نبود.

شریعتی در مورد دیدار مقابل عربستان و پیروزی برابر این تیم، خاطرنشان کرد: باید بگویم این بازی، بهترین پیروزی ما بود. اگر در بازی با عربستان شکست می‌خوردیم، نمی‌توانستیم به مراحل بالاتر و به خصوص فینال صعود کنیم و به لطف خدا و تلاش بازیکنان موفق شدیم این تیم را شکست دهیم. امکانات‌مان با این تیم خیلی فرق داشت. آنها اردوی اروپایی داشتند اما ما هم تلاش فردی و تیمی را به کار بردیم و به خواسته‌های‌مان رسیدیم. 

این مدافع گفت: برای ما، امکانات اهمیتی ندارد زیرا نگاه‌مان به سقف آرزوهای‌مان است. همیشه به آرزوهای خودمان فکر می‌کنیم و از مسئولان هم انتظار خاصی نداریم، در مراسمی که قرار است برگزار شود، هرچه به ما دادند هم، دست‌شان درد نکند.

شریعتی اظهار داشت: فقط سه ماه است با چمنیان آشنا شدیم و توانستیم به نایب قهرمانی آسیا برسیم. باز هم این روند را ادامه می‌دهیم و می‌خواهیم در جام جهانی نیز بهترین افتخارات را کسب کنیم. ما به آرزوهای‌مان نگاه می‌کنیم تا بتوانیم آینده‌مان را بسازیم.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴:۱۰ دیده شده : ۱۰۴بار نویسنده : admin

شریعتی باغ صبا نقشه شریعتی باغ صبا شریعتی بالاتر از پل رومی خیابان شریعتی بالاتر از پل رومی شریعتی بالاتر از میرداماد خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد نقشه خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد شریعتی بالاتر از ملک خیابان شریعتی بالاتر از ملک شریعتی بالاتر از ظفر خیابان شریعتی بالاتر از ظفر نقشه شریعتی بالاتر از ظفر شریعتی بالاتر از پل سید خندان شریعتی بالاتر از سید خندان خیابان شریعتی بالاتر از سید خندان شریعتی بار شریعتی باران باربری شریعتی باریستا شریعتی پروژه باران شریعتی برج باران شریعتی اتوبار شریعتی باشگاه باران شریعتی مجتمع باران شریعتی شعر باران شریعتی شریعتی بازگشت به خویشتن علی شریعتی بازگشت به خویشتن دانلود شریعتی بازگشت به خویشتن دکتر علی شریعتی بازگشت به خویشتن کتاب دکتر علی شریعتی بازگشت به خویشتن کتاب بازگشت به خویشتن شریعتی دانلود کتاب بازگشت به خویشتن شریعتی شریعتی و بازگشت به خویشتن بازگشت به خویشتن دکتر شریعتی دانلود خلاصه کتاب بازگشت به خویشتن شریعتی شریعتی باکره شریعتی من به باکره بودن همدلی به انگلیسی همدلی بهتر از همزبانی است متن شعر همدلی از همزبانی بهتر است معنی شعر همدلی از همزبانی بهتر است مفهوم ضرب المثل همدلی از همزبانی بهتر است چرا همدلی از همزبانی بهتر است معنی همدلی از همزبانی بهتر است مفهوم همدلی از همزبانی بهتر است ضرب المثل همدلی از همزبانی بهتر است انشا درباره همدلی از همزبانی بهتر است ضرب المثل همدلی از همزبانی بهتر است چه مفهومی دارد همدلی بهتر از همزبانی همدلی بهتر است یا همزبانی همدلی به چه معناست Empathy به فارسی آموزش همدلی به کودکان آموزش مهارت همدلی به کودکان همدلی ازهمزبانی بهتراست همدلی از همزبونی بهتره همدلي از همزبوني بهتره همدلی از همزبونی بهتره دانلود همدلی از همزبونی بهتره عیوضی آهنگ همدلی از همزبونی بهتره دانلود ترانه همدلی از همزبونی بهتره شعر همدلی از همزبونی بهتره شریعتی: با همدلی به موفقیت رسیدیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۹
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها