freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ازبکستان تیم بسیار خوبی است و بی‌جهت نیست که این تیم صدرنشین گروه است.

رضا قوچان‌نژاد در خصوص اردوی تیم فوتبال کشورمان گفت: من دیشب به تهران رسیدم و امروز اولین تمرینم را انجام خواهم داد. شنیده‌ام که بازیکنان در ارمنستان اردوی خوبی داشتند و آماده بازی با ازبکستان هستیم.

وی درباره ازبکستان که صدرنشین گروه هم هست، اظهار داشت: ما بازی سختی با این تیم داریم چرا که آنها خیلی فیزیکی و قوی بازی می‌کنند. دو سال قبل به ازبکستان در تهران باختیم و آنها بی‌جهت نیست که صدرنشین هستند. امیدوارم نتیجه این بازی سخت به سود ما باشد.

قوچان‌نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، در مورد اینکه خودش برای این بازی چقدر آماده است، گفت:‌امیدوارم تا بازی به آمادگی کامل برسم. البته من دو روز قبل بازی باشگاهی کردم و شاید امروز خسته باشم اما برای بازی پنج‌شنبه آماده هستم.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۷:۱۵ دیده شده : ۱۱۰بار نویسنده : admin

نیست نشان زندگی نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نیست در سودای زلفت کار من نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم قوچان‌نژاد: ازبکستان بی‌جهت صدرنشین نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها