freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: اردوی بسیار خوبی در ارمنستان برگزار کردیم و تمرینات عالی را پشت سر گذاشتیم.

 اوسیانو داکروز قبل از شروع تمرین تیم فوتبال ایران گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر می‌گذاریم و پیش از این هم تمرینات عالی در ارمنستان انجام دادیم. شرایط تمرینی و زمینی در اردوی ارمنستان بسیار خوب بود.

وی افزود: کریم انصاری‌فر، مسعود شجاعی و رضا قوچان‌نژاد به تهران رسیدند و مابقی بازیکنان برای اینکه پروازهای بیشتری انجام ندهند به طور مستقیم به تاشکند می‌آیند تا به تیم ملحق شوند.

وی در مورد دیدار مقابل ازبکستان تصریح کرد: بازی دشواری مقابل ازبکستان داریم و پس از آن باید به مصاف کره جنوبی برویم. تفکر ما به این شکل است که هر بازی را به طور جداگانه در نظر بگیریم. اکنون فقط تمرکز و فکرمان روی بازی با ازبکستان است. می‌دانیم این تیم خیلی از بازیکنان گذشته خود را حفظ کرده و آنها با تجربه بیشتر به میدان می‌آیند. این تیم با 6 امتیاز اعتماد به نفس بالایی دارد و بدون شک بازی سختی پیش رو داریم.

مربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه قرار است دیدار تیمش مقابل ازبکستان را بنجامین ویلیامز قضاوت کند و آیا نگرانی از این بابت ندارد، اظهار داشت: نباید دیگر در مورد داوری صحبت کنیم. توقع ما از هر داوری از جمله بنجامین ویلیامز این است که عملکرد خوبی داشته باشد. همانطور که از بازیکنان انتظار عملکرد خوب داریم. ما نیاز و توقعی از داور برای کمک به تیم نداریم و فقط می‌خواهیم قضاوت خوبی داشته باشند.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۷:۱۷ دیده شده : ۱۰۴بار نویسنده : admin

در ارمنستان چه خبر در ارمنستان چه بپوشیم در ارمنستان چی بخریم در ارمنستان ارمنستان در کدام قاره است ارمنستان در زمستان ارمنستان در نوروز ارمنستان در یک نگاه ارمنستان در نقشه ارمنستان در ماه رمضان کشور ارمنستان در کدام قاره است ارمنستان جزو کدام قاره است؟ ارمنستان جز کدام قاره است ارمنستان کدام قاره است ارمنستان جزء کدام قاره است ارمنستان مال کدام قاره است ارمنستان متعلق به کدام قاره است ارمنستان زمستان سفر به ارمنستان در زمستان آب و هوای ارمنستان در زمستان دیدنیهای ارمنستان در زمستان تور ارمنستان در زمستان 93 ارمنستان زمستان 93 دمای هوای ارمنستان در زمستان مسافرت به ارمنستان در زمستان قیمت تور ارمنستان در زمستان 93 ارمنستان در نوروز 94 ارمنستان در نوروز 93 هوای ارمنستان در نوروز تور ارمنستان در نوروز 94 تور ارمنستان در نوروز 93 ارمنستان در عید نوروز ارمنستان نوروز 93 ارمنستان نوروز 94 نوروز 94 ارمنستان ارمنستان در نقشه جهان ارمنستان نقشه موقعیت ارمنستان در نقشه سفارت ارمنستان در نقشه تور ارمنستان در ماه رمضان قیمت تور ارمنستان در ماه رمضان تورهای ارمنستان در ماه رمضان تور ارمنستان در ماه رمضان 94 تور ارمنستان در ماه رمضان 93 سفر به ارمنستان در ماه رمضان داشتیم لوتی داشتیم شما نداشتین داشتيم شما نداشتين ما داشتیم شما نداشتین ما داشتیم شما نداشتین Mp3 ما داشتیم شما نداشتین+دانلود ما داشتیم شما نداشتین سینا حجازی ما وام داشتیم شما نداشتین ما غم داشتیم شما نداشتین آهنگ ما داشتیم شما نداشتین ما پول داشتیم شما نداشتین داشتیم حال میکردیم داشتم حال میکردم داشتم حال ميكردم داشتیم لب میدادیم داشتیم و نداشتیم داشتیم نداشتیم داشتیم مورد مورد داشتیم دختره مورد داشتیم پسره مورد داشتیم که مورد داشتيم مورد داشتیم جدید مورد داشتیم 93 مورد داشتيم پسره مورد داشتیم دختر مورد داشتیم کلیپس داکروز: اردوی بسیار خوبی در ارمنستان داشتیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها