freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در این گزارش سعی شده خودروهای مختلفی که از نظر قیمت یا قابلیت‌های فنی در یک کلاس قرار دارند با زبانی ساده با یکدیگر مقایسه شوند.‌ به‌‌گونه‌ای‌که در نهایت خواننده بتواند دید کلی درخصوص خودروهای کلاس‌های مختلف پیدا کند. در همین راستا سعی شده تا در هر شماره تنوع کلاس‌های قیمتی مختلف مدنظر قرار بگیرد تا صفحه «حق‌انتخاب» برای طیف بیشتری از مخاطبان کاربرد داشته باشد.

هیوندای توسان یا ام‌جی GS

هیوندای توسان یا همان ix35 خودرویی است که دو نسل خود را در بازار ایران تجربه می‌کند. در سوی دیگر ام‌جی GS یک تازه وارد است که هنوز نتوانسته در بازار خود را جا کند. توسان از موتوری پر‌حجم‌تر برخوردار است، اما ام‌جی به لطف داشتن توربو شارژ قدرت بیشتری تولید کرده و البته در شتاب‌گیری نیز موفق‌تر است، از نظر امکانات هر دو خودرو در سطح بالایی قرار دارند. ظاهر هر دو خودرو جذاب بوده و درون کابین نیز کیفیتی قابل قبول دارند. این در حالی است که بازار دست دوم و صفر کیلومتر توسان بهتر از ام‌جی بوده و خدمات پس از فروش گسترده این خودرو نیز در این پر‌فروش بودن بی‌تاثیر نبوده است. توسان در این سال‌ها نشان داده که خودرویی کم‌استهلاک است و دردسر زیادی برای دارندگانش ایجاد نمی‌کند، اما مهر چینی بودن بر پیشانی ام‌جی خورده هر چند از معدود چینی‌های باکیفیت بازار به حساب می‌آید. قیمت بالای این خودرو نیز مزید بر علت شده تا آنطور که باید نتواند در بازار موفق باشد. به هر حال این دو خودرو دارای محاسن زیادی هستند و اگر دنبال خودرویی با شتاب و سرعت بالاتر هستید که ظاهری خشن‌تر و اسپرت‌تر نیز دارد ام‌جی و اگر خودرویی اقتصادی با خدمات پس از فروش گسترده‌تر و بازار دست دوم بهتر می‌خواهید توسان را انتخاب کنید.

راهنمای خرید ماشین صفر کیلومتر

چانگان CS35 یا لیفان X60

هر دو این خودروها در کشور ما تولید می‌شوند. لیفان خودرویی موفق و البته قدیمی‌تر در بازار و چانگان خودرویی تازه وارد و البته گران‌تر است. موتور لیفان پر‌حجم‌تر و پر‌قدرت‌تر است و در شتاب‌گیری نیز به راحتی از پس چانگان بر‌‌می‌آید. در بازار دست دوم نیز برتری با لیفان است. اگرچه هر دو خودرو در بازار دست دوم با افت قیمت زیادی همراه هستند. اما باز هم وضعیت فروش لیفان بهتر از چانگان است خدمات پس از فروش هر دو خودرو گسترده است؛ اما نبود قطعات چانگان در بازار یکی از دردسرهای این خودرو به حساب می‌آید. این در حالی است که چامگان با چهره‌ای زیبا‌تر و البته کابینی به‌روز‌تر و امکانات بیشتر در انتظار شماست. هر دو خودرو فضای مناسبی را درون کابین ودرون محفظه بار به همراه دارند و برای خانواده‌ها گزینه‌های مناسبی هستند. با توجه به اینکه چانگان در داخل چین معروف‌تر از لیفان است انتظار می‌رفت که این خودرو بتواند در بازار موفق‌تر ظاهر شود؛ اما موتور ضعیف این خودرو نمی‌تواند خریداران ایرانی را به سمت خود بکشد، چرا‌که در مسیرهای سربالایی عملکرد مناسبی نداشته و بسیار کند است. به هر حال اگر به دنبال خودرویی با بازار بهتر و البته قدرت بیشتر هستید لیفان x60 گزینه مناسب تری بوده و اگر زیبایی مد نظر شماست چانگان cs35 بخرید.

راهنمای خرید ماشین صفر کیلومتر

رنو پارس تندر یا پژو پارس ELX

پارس تندر در حقیقت فیس لیفت تندر 90 است که در شرکت پارس خودرو تولید می‌شود. هر دوی این خودروها از موفق‌های چند سال اخیر بازار ایران هستند که در این بین پارس با قدمت بیشتر و تندر 90 با کیفیت بالاتر، هر کدام مشتریان خاص خود را دارند. موتور پارس هم پر حجم‌تر بوده و هم قوی‌تر است اما تندر 90 خودرویی پر‌شتاب‌تر و البته کم‌مصرف‌تر از پار س است. از نظر ظاهری هنوز هم می‌توان شیر پیر ایران خودرو را زیبا‌تر از تندر دانست و البته از نظر طراحی کابین و کیفیت کابین نیز در سطح بهتری از تندر قرار دارد. این در حالی است که ایرادات فنی و کیفی بسیار زیاد این خودرو سبب شده تا در چند سال اخیر همانند گذشته خوش نام نباشد، اما در سوی دیگر خودروی نه چندان زیبای پارس خودرو یکی از با کیفیت ترین‌های بازار ایران است. هر دو خودرو جادار بوده و برای خانواده‌ها گزینه مناسبی هستند. همچنین از نظر امکانات ایمنی و رفاهی نیز تقریبا در یک سطح قرار دارند. در بازار دست دوم نیز با اقبال خوبی همراه هستند، اما تندر 90 با افت قیمت کمتری به فروش می‌رسد. در زمینه خدمات پس از فروش نیز هر دو خودرو گستردگی مناسبی داشته و از این نظر دغدغه مشتریان را کمتر می‌کند. به هر حال اگر زیبایی بیرونی و طراحی داخلی چشم‌نواز مد‌نظر شماست می‌توانید پارس بخرید و اگر شتاب‌گیری بهتر والبته کیفیت بالاتر را می‌خواهید از قید ظاهر گذشته و تندر بخرید.

راهنمای خرید ماشین صفر کیلومتر

هیوندای i40 یا کیا اپتیما

جنگ هیوندای و کیا تمامی ندارد. دو برندی که در حقیقت نفعی مشترک دارند اما همانند رقبایی دیرینه در بازار ایران با یکدیگر می‌جنگند. هیوندای تازه واردی دارد با کد i40.خودرویی که در دو مدل سدان و استیشن واگن روانه بازار ایران شده است. در سوی دیگر اپتیما قرار دارد که نام آشنای بازار ایران در کلاس خودش است. موتور اپتیما پر حجم‌تر و پر قدرت‌تر است اما در شتاب‌گیری هیوندای موفق‌تر است تا نقش گیربکس را در این میان متوجه شویم. طراحی اپتیما را می‌توان زیبا‌تر و عام پسند‌تر دانست ضمن اینکه امکانات بیشتری در خود جای داده است. اگرچه نمی‌توان در مورد کره ای‌ها و امکاناتشان زیاد سخن گفت، چراکه انبوهی از امکانات در هر کدام از مدل‌هایشان جا خوش کرده است. در بازار صفر کیلومتر و دست دوم این اپتیماست که گوی برتری را ربوده است و تقریبا می‌توان گفت که i40 خودرویی ناکام در بازار ایران بوده و در بازار دست دوم نیز با افت قیمت زیاد و صرف زمان زیادتر باید این خودرو را به فروش رساند. هر دو خودرو از نظر اقتصادی کم استهلاک هستند و البته به نسبت حجم موتورشان کم مصرف هم به حساب می‌آیند. خدمات پس از فروششان نیز گسترده بوده و قابل قبول است. از این‌رو اگر خودرویی خاص‌تر می‌خواهید که کمتر نمونه آن را در خیابان دیده باشید هیوندای i40 بخرید و اگر خودرویی با بازار دست دوم خوب و البته قدرت بیشتر می‌خواهید که چهره‌ای زیبا دارد اپتیما گزینه‌ای مناسب است.

راهنمای خرید ماشین صفر کیلومتر

بی‌ام‌‌و 328i یا لکسوس IS250

این دو خودرو در نسل قبل نیز با یکدیگر در رقابت بودند، بی‌ام‌و به شتاب بالاتر و لذت رانندگی خود می‌بالد و لکسوس به امکانات زیاد و راحتی خودش. هر دو خودرو در یک کلاس بوده و خودروهایی اسپرت به حساب می‌آیند. لکسوس با طراحی فضایی و البته زیبای خود و بی‌ام‌‌و نیز خودرویی خشن با طراحی جذاب همیشگی است. موتور لکسوس پر‌حجم‌تر بوده اما قدرت خروجی موتور بی‌ام‌‌و بیشتر است. همچنین در شتاب‌گیری هم این بی‌ام‌‌و است که به راحتی از پس is بر می‌آید. هر دو خودرو از کیفیت بالای ساخت بهره می‌برند. درون کابین نیز طراحی خوبی دارند، لکسوس با طراحی متفاوت و جذاب‌تر و بی‌ام‌‌و ساده تر. اگرچه فضای زیادی برای سرنشینان درون کابین در نظر گرفته نشده و بیشتر نسل جوان را نشانه رفته‌اند، اما سواری اسپرت و جذابی دارند. لکسوس با مصرف سوخت کم و البته استهلاک پایین‌تر در انتظار شماست و بی‌ام‌‌و با خدمات پس از فروش مناسب‌تر و البته جذابیت راندن بیشتر به میدان آمده است. از نظر امکانات رفاهی لکسوس در سطح بالاتری نسبت به سری سه قرار دارد، اما قابلیت‌های اسپرتی بی‌ام‌‌و را نیز نمی‌توان نادیده گرفت، اما یکی از ایرادهایی که به لکسوس is250 وارد است ارتفاع کم سپر این خودرو از زمین است که در هنگام عبور از سرعت‌گیر‌ها ممکن است با آن برخورد کند. در بازار دست دوم نیز هر دو خودرو موفق هستند، اما در این میان بی‌ام‌و برتری بیشتری دارد. به‌طور کلی اگر استهلاک پایین و همچنین امکانات برای شما مهم است is انتخاب بهتری بوده و اگر شتاب و سرعت می‌خواهید سری سه بخرید.

راهنمای خرید ماشین صفر کیلومتر

برلیانس H320 یا رنو ساندرو

برلیانس H320 این روزها در خیابان زیاد دیده می‌شود. خودرویی چینی که به دلیل طراحی خوب توانسته در بازار موفق باشد. در سوی دیگر خودرویی که سال‌ها است امتحان خود را پس داده و از نظر مردم نیز خودرویی با کیفیت است حالا در نمونه هاچ‌بک با نام ساندرو روانه بازار می‌شود که البته خودرویی با کیفیت است. گیربکس خوبی دارد و از شتاب و سرعت مناسبی برخوردار است. هر دو خودروها از موتور 1.6 لیتری برخوردارند؛ اما این ساندرو است که شتاب بهتری داشته والبته موتور پر قدرت‌تری در سینه دارد. همچنین مصرف سوخت ساندرو نیز در سیکل ترکیبی کمتر است. اما چهره زیبا را باید در برلیانس یافت و همچنین طراحی داخلی و کیفیت مواد به کار رفته درون کابین برلیانس بهتر از ساندرو است؛ چرا‌که برلیانس روی پلت‌فرم بی‌ام‌و سری یک ساخته شده است. فضای کابین هر دو خودرو مناسب است؛ اما صندلی‌های برلیانس راحت‌ترند به‌خصوص صندلی‌های عقب. از نظر امکانات نیز برلیانس در سطحی بالاتر قرار دارد این در حالی است که لوازم یدکی به خصوص قطعات بدنه برلیانس گران‌تر از ساندرو بوده و کمیاب‌تر نیز هست. هر دو این خودروها در شرکت پارس خودرو تولید می‌شوند و درحقیقت می‌توان ساندرو را رقیبی برای برلیانس آن هم در یک شرکت دانست. به این ترتیب هر دو خودرو خدمات پس از فروش گسترده‌ای دارند. اگر به دنبال خودرویی کم مصرف و با شتاب بهتر هستید ساندرو انتخاب مناسبی است و اگر زیبایی و امکانات مد نظر شماست برلیانس انتخاب بهتری است.

راهنمای خرید ماشین صفر کیلومتر

منبع: ایران جیب

منبع : Car_ir ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۷:۲۱ دیده شده : ۱۶۶بار نویسنده : admin

این یا اون بازی این یا اون این یاب آیین دوست یابی این یار که من دارم این یار سفر کرده این یانگ یین و یانگ این یادگاری از من است این یادگاری من است یارانه این ماه کی واریز میشود یارانه این ماه يارانه اين ماه يارانه اين ماه كي واريز ميشود یارانه این ماه واریز شد یارانه این ماه کی پرداخت میشه یارانه این ماه چندم واریز میشه يارانه اين ماه كي پرداخت ميشود یارانه این ماه چقدر است یارانه این ماه کی میریزن یارب این نوگل خندان که سپردی به منش یارب این نوگل خندان علیرضا قربانی یارب این نوگل خندان که یارب این نوگل خندان که سپردی به منش تعبیر یارب این نوگل خندان که سپردی يا رب اين نوگل خندان كه سپردي شعر یارب این نوگل خندان دانلود یا رب این نوگل خندان علیرضا قربانی یارب این شهر چه شهریست یارب این شهر چه شهریست که صد يارب اين شهر چه شهريست شعر یارب این شهر چه شهریست یا رب این شمع دل افروز یارب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست یا رب این شمع دل افروز کاشانه کیست یارب این شمع دل افروز ز کاشانه یارب این شمع دل افروز کاشانه کیست تعبیر تعبیر غزل یا رب این شمع دل افروز کاشانه کیست تعبیر یارب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست تفسیر یارب این شمع دل افروز شعر یارب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست تعبیر غزل یارب این شمع دل افروز خودرو هایما خودرو هایما اس 7 خودرو هایما S7 خودرو هايما قیمت خودرو هایما هیما ایران خودرو تصاویر خودرو هایما عکس خودرو هایما خودرو چینی هایما مشخصات خودرو هایما خودرو های جدید خودروهای جدید سایپا خودروهای جدید ایران خودرو خودروهای جدید ایران خودروهای جدید در ایران خودروهای جدید ایرانی خودروهای جدید وارداتی به ایران خودروهای جدید در راه بازار ایران خودروهای جدید سال 95 خودروهای جدید چینی خودرو های چینی خودرو های چینی موجود در ایران خودرو های چینی وارداتی خودروهای چینی سایپا خودرو های چینی شاسی بلند خودرو های چینی بازار خودرو های چینی قیمت خودرو هاي چيني خودرو هاي چيني در ايران خودرو هاي چيني موجود در ايران خودرو های هیبریدی خودرو های هیبریدی 2014 خودرو های هیبریدی در ایران خودرو های هیبریدی چیست خودرو های هیبریدی هیوندای خودرو های هیبریدی قیمت خودرو های هیبریدی تویوتا خودرو های هیبریدی موجود در ایران خودرو های هیبریدی ایران خودرو های هیبریدی کیا خودروهای جدید ایران خودرو و سایپا خودروهای جدید ایران خودرو در سال 93 خودروهای جدید ایران خودرو در سال 94 خودروهای جدید ایران خودرو پژو خودروهای جدید ایران خودرو در نمایشگاه تبریز ماشینهای جدید ایران خودرو خودروهای جدید پارس خودرو ماشينهاي جديد ايران خودرو قیمت خودروهای جدید ایران خودرو خودرو های برقی خودرو های برقی ایرانی خودرو های برقی در ایران خودرو های برقی ایران خودرو های برقی موجود در ایران خودرو های برقی مقاله ماشین های برقی در ایران ماشین های برقی برای کودکان ماشین های برقی شهربازی ماشین های برقی ایرانی خودرو های سفارشی ایران خودرو خودرو هاي سفارشي ايران خودرو سایت خودروهای سفارشی ایران خودرو فروش خودرو های سفارشی ایران خودرو مرکز خودرو های سفارشی ایران خودرو خودرو های منطقه آزاد انزلی ماشین های منطقه آزاد انزلی با قیمت ماشین های منطقه آزاد انزلی قیمت ماشین های منطقه آزاد انزلی دست دوم قیمت خودرو های منطقه آزاد انزلی لیست خودرو های منطقه ازاد انزلی فروش خودرو های منطقه آزاد انزلی سایت خودرو های منطقه آزاد انزلی عکس خودرو های منطقه ازاد انزلی خودرو های منطقه آزاد بندر انزلی گذر از رنجها چند قسمته گذر از رنج ها چند قسمت است سریال گذر از رنج ها چند قسمته سريال گذر از رنجها چند قسمته سریال گذر از رنج ها چند قسمت دارد سريال گذر از رنجها چند قسمت است سریال گذر از رنجها چند قسمت گذر از رنجها چند قسمت دارد فیلم گذر از رنج ها چند قسمته فیلم گذر از رنج ها چند قسمت دارد قیمت پراید قیمت پراید صفر قیمت پراید مدل 90 قیمت پراید هاچ بک قیمت پراید 111 قیمت پراید دست دوم قیمت پراید 131 قیمت پراید وانت قیمت پراید مدل 85 قیمت پراید صفر 94 قیمت پراید صفر امروز قیمت پراید صفر 95 قيمت پرايد صفر قیمت پراید صفر 93 قیمت پراید صفر دوگانه سوز قیمت پراید صفر 131 قیمت پراید صفر 111 قیمت پراید صفر 132 قیمت پراید دست دوم مدل 85 قیمت پراید دست دوم مدل 90 قیمت پراید دست دوم مدل 84 قیمت پراید دست دوم مدل 88 قیمت پراید دست دوم مدل 86 قیمت پراید دست دوم مدل 89 قیمت پراید دست دوم مدل 87 قیمت پراید دست دوم 111 قیمت پراید دست دوم در مشهد قیمت پرشیا قیمت پرشیا مدل 90 قیمت پرشیا سال قیمت پرشیا مدل 87 قیمت پرشیا مدل 88 قیمت پرشیا 94 قیمت پرشیا داشبورد جدید قیمت پرشیا کارکرده قیمت پرشیا دست دوم قیمت پرشیا 93 قیمت پرادو قیمت پرادو دو در قیمت پرادو 2016 قیمت پرادو دو در صفر قیمت پرادو دو در 2015 قیمت پرادو 2015 قیمت پرادو دو در 2016 قیمت پرادو 2015 در ایران قیمت پراید 111 مدل 94 قیمت پراید 111 صفر قیمت پراید 111 دست دوم قیمت پراید 111 مدل 89 قیمت پراید 111 Se قیمت پراید 111 Ex قیمت پراید 111 مدل 91 قیمت پراید 111 Sx مدل 90 قیمت پراید 111 مدل 92 قیمت پروفیل قیمت پروفیل آلومینیوم قیمت پروفیل Upvc قیمت پروفیل آهن قیمت پروفیل و آهن آلات قیمت پروفیل ساوه قیمت پروفیل قوطی قیمت پروفیل درب و پنجره قیمت پروفیل بر قیمت پروفیل استیل قیمت پرینترهای Hp P1102 قیمت پرینترهای Hp قیمت پرینترهای Hp 2035 قیمت پرینترهای Hp M1132 قیمت پرینترهای Hp 1320 قیمت پرینترهای Hp 2055 قیمت پرینترهای Hp 1025 قیمت پرینترهای Hp 1020 قیمت پرینترهای Hp 1212 قیمت پرینترهای Hp 1100 قیمت پراید 131 Se قیمت پراید 131 صفر قیمت پراید 131 Sx صفر قیمت پراید 131 مدل 90 قیمت پراید 131 Sl مدل 90 قیمت پراید 131 Sx قیمت پراید 131 Ex قیمت پراید 131 Se یورو 4 قیمت پراید 131 Sx مدل 90 قیمت پراید هاچ بک صفر قیمت پراید هاچ بک مدل 90 قیمت پراید هاچ بک نمایندگی سایپا قیمت پراید هاچ بک 111 صفر قیمت پراید هاچ بک 111 قیمت پراید هاچ بک کارکرده قیمت پراید هاچ بک مدل 80 قیمت پراید هاچ بک مدل 75 قیمت پراید هاچ بک مدل 86 مخاطب خاص مخاطب خاص من تویی مخاطب خاص عاشقتم مخاطب خاص عبدالمالکی مخاطب خاص به انگلیسی مخاطب خاص تلگرام مخاطب خاصم مخاطب خاص ندارم مخاطب خاص نداریم مخاطب خاص طنز مخاطب به انگلیسی ترجمه مخاطب به انگلیسی مخاطب نامه به انگلیسی ترجمه کلمه مخاطب به انگلیسی ترجمه مخاطب خاص به انگلیسی مخاطب شناسی به انگلیسی مخاطب خاص من مخاطب خاص من خدا مخاطب خاص من کسیه که مخاطب خاص من دوستت دارم مخاطب خاص من خداست مخاطب خاص من عاشقتم مخاطب من خاص نبود اهنگ مخاطب خاص من متن مخاطب خاص من اس ام اس مخاطب خاص عاشقتم مخاطب خاص عبدالمالکی ویکی صدا مخاطب خاص عبدالمالکی 320 مخاطب خاص عبدالمالكي مخاطب خاص عبدالمالکي دانلوداهنگ مخاطب خاص عبدالمالکی آهای مخاطب خاص عبدالمالکی مخاطب خاص علی عبدالمالکی اپارات مخاطب خاص علی عبدالمالکی Mp3 مخاطب خاص علی عبدالمالکی متن مخاطب خاص به انگليسي یارب این نوگل خندان یارب این شمع دل افروز گذراز رنجها چند قسمته این یا اون؟ مقایسه خودرو های چند رنج قیمتی پر مخاطب

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۸۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها