freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362668/40  زمان: 14:16  1395/07/12  بازدید: 692

کاپیتان صبای قم می گوید این تیم نگاهی جدی به جام حذفی دارد و قصد دارند تا از این فرصت برای آسیایی شدن استفاده کنند.

رضا عنایتی در گفت و گو با "ورزش سه"، بعد از گلزنی برابر سفیر آبیک و کسب پیروزی در اولین دیدار جام حذفی گفت: دیدار اول در جام حذفی بسیار سخت است و اگر این دیدار برابر تیم های نا شناخته باشد به مراتب سخت تر می شود. در دیدار با تیم های ناشناخته هر اتفاقی ممکن است روی دهد و دیدیم که تیم هایی بودند که در این مرحله غافلگیر شدند. به خوبی اهمیت این بازی را می دانستیم و بازی قابل قبولی انجام دادیم. در این دیدار دو بار دروازه حریف را باز کردیم و 5 مرتبه توپ های ما به تیرک برخورد کرد.


کاپیتان صبا قم درباره آینده این تیم در جام حذفی تصریح کرد: نگاه مجموعه صبا به جام حذفی بسیار جدی است و تا جایی که زورمان برسد در این مسابقات به رقابت خواهیم پرداخت. جام حذفی فرصت خوبی برای کسب سهمیه آسیایی است و ما این فرصت را به آسانی از دست نخواهیم داد.


عنایتی با رو به رشد خواندن روند این تیم از شروع لیگ، بیان کرد: هر چه از شروع لیگ می گذرد به شرایط آرمانی نزدیک می شویم. روند خوبی را شروع کردیم و در مسیر درستی قرار داریم و به همین دلیل است که هفته به هفته تیم بهتری شدیم. بچه های ما برای درخشش در لیگ و ارائه نمایش های قابل قبول انگیزه زیادی دارند که این موضوع به تیم ما کمک زیادی می کند.


وی درپایان درباره مشکلات مالی تیم صبا گفت: مشکلات ما هنوز به صورت کامل حل نشده و مسئولین قولهایی به بازیکنان دادند که امیدواریم این قول ها در روزهای آینده به حقیقت بپیوندد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴:۱۴ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها