freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362684/7  زمان: 14:52  1395/07/12  بازدید: 1,747

فوساتی سرمربی جدید تیم ملی قطر تغییرات زیادی در تیم قطر ایجاد کرده است و امیدوار است بتواند از سئول با امتیاز به قطر بازگردد.

به گزارش"ورزش سه"، کره جنوبی و قطر اولین دیدار سومین هفته رقابت های گروه A را در کره جنوبی برگزار می کنند، دیداری که به عقیده فوساتی سرمربی تیم ملی قطر دیدار مرگ و زندگی به حساب می آید.


قطری ها در دو بازی قبل خود برابر ایران و ازبکستان شکست خوردند تا سرمربی این تیم تغییر کند و فوساتی جانشین شود.بسیاری از بازیکنان تیم قطر در الریان قهرمان فصل قبل ایگ ستارگان قطر شاگرد فوساتی بوده اند.


در مطلبی که روزنامه الوطن امروز چاپ کرده، آمده است:
فوساتی با آمدن به تیم ملی قطر، تغییرات زیادی را در این تیم اجرایی کرده است، از نحوه تمرینات، تاکتیک تیمی، نحوه بدنسازی و ...


عنابی پوشان با نظر فوساتی تمرینات خود را در ورزشگاه جاسم بن حمد السد برگزار می کنند و با جت شخصی به کره جنوبی خواهند رفت تا برابر این تیم قرار بگیرند.


کریم بودی اف بازیکن مصدوم تیم ملی قطر زیر نظر کادرپزشکی تمرنیات خود را برگزارمی کند و هنوز معلوم نیست این بازیکن دو ملیتی فرانسوی - قطری به بازی با کره جنوبی می رسد یا خیر.

گفتنی است امتیاز گیری قطری ها در کشور کره جنوبی می تواند بسیار به سود تیم ملی ما باشد و ایران با یک برد در ازبکستان، راه زیادی را برای رفتن به جام جهانی طی کند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۶:۳۲ دیده شده : ۹۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۷۶
  • تعداد حاضران : ۲۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها