freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

از سوی نیروهای وابسته‌ به‌ بارزانی؛
متهم کردن پ.ک.ک به‌ کشتن دو پیشمرگ داوطلب در شنگال
سرویس عراق و اقلیم کردستان - در پی کشته‌ شدن دو نیروی پیشمرگ داوطلب در کوه شنگال، فرماندار منصوب بارزانی در این شهر نیروهای پ.ک.ک را مسئول این اقدام دانست و این حزب اتهام فوق را کذب و اقدامی سیاسی خواند.

به‌ گزارش کردپرس، محما خلیل فرماندار منصوب بارزانی در شنگال، گفت که‌ نیروهای پ.ک.ک در این شهر مسئول کشته‌ شدن دو نیروی پیشمرگ داوطلب در شنگال هستند، که‌ اجساد آنان در نزدیکی کوه‌ شنگال کشف شده‌ است.
وی افزود که‌ مدارکی مبنی بر دست داشتن نیر‌وهای پ.ک.ک در کشتن این افراد وجود دارد که‌ در آینده‌ای نزدیک این مدارک و هویت قاتلین را افشا می کند.
در همین حال مظلوم شنگال مسئول واحدهای مقاومت شنگال از نیروهای وابسته‌ به‌ پ.ک.ک، در این منطقه‌، در گفتگو با شبکه‌ تلویزیونی NRT  گفت که‌ اتهامات محما خلیل در این زمینه‌ کذب و بی اساس  است؛ چراکه‌ نیروهای مقاومت شنگال در پی درخواست نیروهای پیشمرگ در یافتن اجساد این افراد، همکاری کرده‌ و با مقامات پیشمرگ ارتباط داشته‌اند.
وی تاکید کرد که‌ اتهامات فرماندار شنگال به‌ نیروهای پ.ک.ک، در این زمینه‌ سیاسی بوده‌ و هدف از آن برهم زدن اتحاد و صفوف کردها و ایجاد جنگ داخلی  در شنگال است.
مظلوم شنگال خاطرنشان ساخت که‌‌ پیشتر نیز 7 تن دیگر در منطقه‌ به‌ صورتی مشکوک کشته‌ شده‌اند و نیروهای مقاومت شنگال پیگیری های لازم را در این مورد برای یافتن عامل این قتل ها انجام می دهند و خواستار مجازات مرتکبین این قتل ها و آمرین آن ها هستند.
طبق خبر، جسد دو تن از کارمندان بازنشسته‌ اداره‌ راه‌ و ترابری دهوک که‌ به‌ عنوان نیروی پیشمرگ داوطلب در شنگال فعالیت می کردند، در روزهای گذشته‌ در نزدیکی کوه‌ شنگال کشف شده‌ است و آثار گلوله‌ بر اجساد آنان مشهود بوده‌ است.
در هفته‌ گذشته‌ نیز یک خانواده‌ 4 نفره‌ و خانواده‌ای 2نفره‌ نیز در شنگال کشته‌ شده‌اند که‌ هیچ اطلاعی از عاملین قتل آن ها در دست نیست.
نیروهای مقاومت شنگال متشکل از جوانان کُرد ایزدی ساکن منطقه‌ شنگال، پس از اشغال این شهر توسط داعش، از سوی پ.ک.ک سازمان‌دهی شده‌ و برخی نقاط شنگال تحت کنترل این نیروی نزدیک به پ.ک.ک است و این مسئله‌ موجب نارضایتی شدید حزب دمکرات کردستان به‌ رهبری مسعود بارزانی و ایجاد اختلافات داخلی میان کردها در شنگال شده‌ و حزب دمکرات خوستار خروج این نیروها از شنگال است.
در جریان حملات داعش به‌ شنگال  که تابستان سال 2014 میلادی صورت گرفت، هزاران کُرد ایزدی کشته‌شده و زنان و کودکان آن‌ها به اسارت گرفته شدند.
شنگال در حال حاضر در کنترل نیروهای وابسته‌ به‌ پ.ک.ک  و نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان است.

لینک ورود به کانال رسمی خبرگزاری کردپرس


 

کد مطلب: 115280  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۲  |  ساعت: ۱۴ : ۲۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴:۵۹ دیده شده : ۱۲۶بار نویسنده : admin

پیوستن به پ ک ک کشتن دو مرغ توسط زن کشتن دوست دختر در بابل کشتن دوست دختر بازی انلاین کشتن دوست دختر بازی کشتن دوست دختر کلیپ کشتن دوست دختر کشتن دو گرگ توسط سگ کشتن دو گرگ توسط سگ گله کشتن دو گرگ توسط سگهای گله کشتن دو گرگ توسط یک سگ کشته شدن دو گرگ توسط سگ های گله کشتن دومین گروگان ژاپنی کشتن دومین خبرنگار آمریکایی توسط داعش کشتن دومین خبرنگار آمریکایی فیلم کشتن دومین خبرنگار آمریکایی فیلم کشتن دومین خبرنگار آمریکایی توسط داعش کشته شدن دومین خبرنگار آمریکایی توسط داعش کشته شدن دومین خبرنگار امریکایی کشتن دو زن در بوشهر کشته شدن دو زن در بوشهر کشته شدن دو زن در تنگک بوشهر کشتن دوربین مخفی کشتن در دوربین مخفی دوربین مخفی کشتن ادم دوربین مخفی کشتن الکی دوربین مخفی کشتن با اره برقی کشتن دو ژاپنی توسط داعش فیلم کشتن دو ژاپنی توسط داعش کشته شدن دو ژاپنی توسط داعش کشتن دوست پسر زهرا امیر ابراهیمی کشتن دوست پسر کشتن دوقلوها کشتن دوقلوها توسط مادر شنگال در نقشه نقشه سنگال نقشه شنگال در عراق جنگ در سنگال کشتار در شنگال کشتار شنگال جنایات داعش در شنگال جنایات داعش در شنگال عراق جنایت داعش در شنگال جنايت داعش در شنگال تصاویر جنایات داعش در شنگال جنایت داعش در شنگال عراق فیلم جنایات داعش در شنگال جنایات جدید داعش در شنگال عکس جنایات داعش در شنگال فیلم جنایت داعش در شنگال جنایت های داعش در شنگال جنایت داعش شنگال جنايتهاي داعش در سنگال داعش در سنگال درگیری در سنگال جنایت در سنگال جنگ داعش در سنگال متهم کردن پ.ک.ک به‌ کشتن دو پیشمرگ داوطلب در شنگال

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها