freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، محسن رضایی صبح امروز دوشنبه 12 مهرماه در جمع فرماندهان سپاه پاسداران استان فارس ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم گفت: استان فارس، در انقلاب و دفاع مقدس سهم بسیار بزرگی داشته است. خیلی‌ها باور نمی‌کردند که از استانی که معروف به هنر و شعر است، چنان بلبلان آسمانی پر بکشند. تیپ 33 المهدی، لشکر فجر، جهاد و تیپ مهندسی از این استان برخاستند و اسلام را در یک شرایط حساس یاری کردند. سرداران بزرگی از این استان برخاستند که حالا برخی از ایشان در ظاهر بازنشسته شده‌اند، درحالی‌که همچنان پای این انقلاب و اسلام و قرآن هستند. وجود این پاسداران این استان را به ذخیره‌ای برای انقلاب و کشور تبدیل کرد و ان‌شاء‌الله در اینده نیز به رسالت خود عمل خواهند کرد.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس ادامه داد: انقلاب اسلامی یک انقلاب حسینی و جنگ ما هم یک جنگ حسینی بود. انقلاب پس از سقوط شاه و دفاع پس از سقوط صدام پایان نیافته است. کل یوم عاشورا و کل الارض کربلا یک تفسیرش همین است که جهاد ادامه دارد. عده‌ای بعد از سقوط شاه از پای ننشستند و قدرت را به‌جای انقلاب نشاندند و بعدازآن بر سر قدرت به نزاع پرداختند. انقلاب ما یک انقلاب حسینی بود، یعنی قیام حق علیه باطل؛ دفاع ما نیز محدود به بیرون کردن صدام نبوده است.

وی خاطر نشان کرد: این شعار "کربلا ما می‌آییم" فلسفه ما بوده و هست. دفاع ما یک دفاع حسینی بوده و انقلاب و دفاع در این کشور زنده است. دفاع ما فقط در برابر صدام نبود؛ آن‌هایی که پشت سر صدام بودند که تمام نشده‌اند. شوروی تمام شد، ولی آمریکا و انگلیس که هنوز هستند و به دشمنی با ایران ادامه می‌دهند. وهابیت که میلیاردها دلار به صدام کمک کرد، همچنان هست و تازه علیه ما به میدان آمده است. انقلاب اسلامی ریشه و مایه در نهضت اباعبدالله الحسین(ع) دارد و انقلاب ما هم انقلاب حق علیه باطل است. این دو ادامه دارد چون دشمنان و طاغوت‌ها ما را رها نکرده‌اند. نمی‌شود انقلاب را به بزرگداشت 22 بهمن محدود کنیم و دیگر کاری به کار آن نداشته باشیم. چیزی بدتر از شاه را برای ما خواهند آورد تا از تکرار انقلاب جلوگیری شود. می‌خواهند ما دست از دین خود بکشیم و سنگرها و مساجد را تحویل بدهیم و فقط اسمی از اسلام بماند؛ مگر این‌که ما با بازدارندگی آن‌ها را ناامید و مأیوس کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین اظهار کرد: الحمدالله در بعد نظامی این کار انجام‌شده، ولی در بعد فرهنگی و دیگر ابعاد هم باید دشمنان را ناامید کنیم. ما وظیفه‌داریم حرف حق بزنیم. حرف حق ما چند محور دارد؛ یکی این‌که هیچ کشوری نباید مرزهای دیگر کشورها را نقض کند، خصوصاً مرزهای جهان اسلام باید حفظ شود. ما در قرون اخیر، بخشی از جغرافیایمان را ازدست‌داده‌ایم، ولی امروز روی ایران قدیم ادعایی طرح نمی‌کنیم. پیام انقلاب حفظ مرزهای کنونی است. ما می‌گوییم قلوب را باید فتح کرد، نه این‌که مرزهای رسمی کشورها را زیر پا بگذاریم. مسئله دوم این است که مردم‌سالاری در کشورهای اسلامی مستقر شود. مردم عربستان باید آزاد شوند و در چارچوب انتخابات دولت خود را انتخاب کنند. تعجب می‌کنم که چرا مسئولان ما ملاحظه آل سعود را کرده و این حرف حق را به آن‌ها نمی‌زنند و این‌که چرا مدعیان آزادی و حقوق بشر به عربستان فشار نمی‌آورند؟! حرف سوم ما،  حفظ استقلال کشورهای اسلامی است. جهان اسلام نباید به غرب وابسته شود. این محورها و دیدگاه‌های جمهوری اسلامی به‌منزله ارزش‌های سیاست خارجی ایران است. این ارزش‌ها موردقبول افکار عمومی دنیا هم هست. همه دنیا این حرف‌ها را قبول دارد. ما از این حرف حق دفاع می‌کنیم. ما نمی‌خواهیم عالم را به‌زور اسلحه شیعه کنیم. حرف حق می‌زنیم، اما آن‌ها با تحریم جواب می‌دهند.

رضایی یادآور شد: در موضوع هسته‌ای مدعی شدند که حاضرند با ما تعامل کنند. اول گفتند که همه تحریم‌ها را برمی‌داریم، بعد حرفشان را تغییر دادند و گفتند تحریم‌های ثانویه را برمی‌داریم و تحریم‌های اولیه می‌ماند. یک برش به حرفشان زدند و در مذاکرات گفتند به تحریم‌های اولیه کار نداشته باشید. در مرحله بعد که مذاکرات تمام شد و پای عمل آمدیم، مرتب جلسه می‌گذارند با بانک‌های مهم دنیا که حواستان جمع باشد. با اما و اگر آن‌ها را می‌ترسانند، این اما و اگرها درواقع تهدید است. سرمایه مثل شیشه می‌ماند و خیلی زود می‌شکند. با تهدید کردن، ثمرات برجام را خنثی کردند و به این دلیل در عمل اتفاق خاصی روی نداده است.

وی گفت: در آینده هم به بهانه‌های جدید تحریم‌ها را تجدید می‌کنند. برای این‌که نمی‌خواهند این صدای حق‌طلبی بلند باشد. از حمایت ایران از نهضت‌های آزادی‌بخش می‌ترسند. ما فقط آموزش می‌دهیم و به‌طور محدود مستشار می‌فرستیم. ما لشکر نفرستادیم. با درخواست رسمی دولت‌ها مستشارانی به آن کشورها فرستاده‌ایم اما همین حمایت محدود ما را هم نمی‌توانند تحمل کنند. ما را در داخل مرزهایمان هم نمی‌توانند تحمل کنند. بنابراین مبارزه ما فراتر از انقلاب علیه شاه و دفاع علیه صدام است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به عمق دشمنی استکبار جهانی و عوامل منطقه‌ای آن گفت: اگر یک‌لحظه غفلت و مماشات کنیم به ایران حمله می‌کنند. هر وقت در ایران حاکمانی ضعیف در رأس بوده‌اند، به این کشور حمله شده است. لیبرال‌ها جنگ را درست کردند، انقلابی‌ها جنگ را تمام کردند. هر وقت صدای افکار لیبرالی و سازش‌کاری بلند شده، احتمال ناامنی داخلی و خارجی زیاد شده است. اکنون می‌بینیم که عربستان، به قول عوام، دم درآورده. اگر اقتدار در داخل کشور ضعیف شود، کشور را ناامن می‌کنند. البته اقتدار انقلابی و نه استبدادی. در سیمای رهبری اقتدار انقلابی را می‌بینید. این اقتدار باید مانند چشمه از بالا به پایین همه‌جا را فرابگیرد. این اقتدار انقلابی با اقتدار استبدادی متفاوت است. با ادب و اخلاق همراه است. درنبرد خندق، امیرالمؤمنین(ع)، در برابر پهلوان نامی عرب باادب رفتار کردند و پس از اساعه ادب از سوی او، بلند شدند، دوری زدند و بعد کار او را تمام کردند؛ چراکه برای خدا می‌جنگیدند. نمی‌خواستند حتی اندک شائبه‌ای در جهادشان باشد. دومین ویژگی اقتدار انقلابی، تشخیص درست و بصرت است. ویژگی دیگر، قاطعیت است.

رضایی افزود: جنگ و انقلاب و مبارزه ما نبرد حق و باطل است. حرف‌های ما با فطرت انسان‌ها هم‌سو ‌است. حرف حق زدن را ادامه می‌دهیم و آن‌ها حوادث دیگری را ترتیب می‌دهند. این لباس را برای همین پوشیدم. امروز روز نمایش اقتدار رهبری و نظام در داخل ایران و خارج از مرزهاست. تهدیدات از دو سال پیش شروع‌شده و ادامه خواهد داشت. یک کُشتی دیگر با طرف باطل در حال شروع شدن است. اسرائیل عقب کشیده و از عربستان حمایت می‌کند. آل سعود به خط مقدم آمده و سیاست ویرانی از نیل تا فرات را پی می‌گیرد. می‌خواهند در کانون جهان اسلام این فتنه را برپا کنند. فتنه‌ای که قلب جهان اسلام، از مسجدالاقصی تا مکه و مدینه را در برمی‌گیرد تا از ایجاد یک تمدن بزرگ اسلامی جلوگیری شود.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها پس از شکست درنبرد 33 روزه و حمله به غزه شکست خوردند، مأموریت را از اسرائیل به عربستان منتقل کردند. وهابیت در موضوع بیداری اسلامی انگیزه پیداکرده تا در مصر و ترکیه کودتا کند. مُرسی و اردوغان از اخوان المسلمین بودند و برای فعالیت در جهان اسلام پتانسیل داشتند. اردوغان رویش نمی‌شود که بگوید عربستان پشت سر کودتای ترکیه بوده است. اسراییل و امریکا می‌خواهند وهابیت را با انقلاب اسلامی درگیر کنند. آل سعود وظیفه پیداکرده شهرهای مقدس مسلمانان را مهار کند تا این شهرها دیگر کانون اسلام نباشند. در کربلا و نجف و زینبیه شکست خوردند ولی تهدید را رها نکرده‌اند. در بحرین و یمن واردشده‌اند و حتی ممکن است که جرات پیدا کنند با ایران درگیر شوند. کانون این مبارزه در حال گرم شدن است. انقلاب اسلامی همان‌طور که در جنگ تحمیلی مورد تهدید واقع شد، حالا در کنفرانس اسلامی و در منا و در عرصه تجارت توسط آل سعود تهدید می‌شود. از اسفندماه به این‌طرف رهبر انقلاب از همه می‌خواهند که انقلابی بودن را حفظ کنند چون در ابعاد مختلف به ما حمله شده است. در فضای مجازی، خیلی از مسائل خودجوش نیست. بعضاً این حرکت‌ها از ابتدا یا بعد از شروعِ محدود، توسط دشمنان کنترل‌شده است. در فرهنگ حمله را شروع کرده‌اند. در اقتصاد و مسائل سیاسی حمله آغازشده است.

این استاد دانشگاه جامع امام حسین(ع) تصریح کرد: باید دوباره متحد بشویم و در حمایت از انقلاب یک ید واحده باشیم. امروز روز سکوت نیست. انقلاب به مرحله جنگ احزاب رسیده است. مبارزه در این میدان را به بهانه بالا رفتن سن نمی‌شود کنار گذاشت. باید به خانواده‌های ایثارگران رسیدگی کرد، اما کمبودها نباید بهانه بشود. فردا روز باید به شهدایی که پر کشیدند پاسخ بدهیم. مطمئن باشید، همان‌طور که بعد از عبور از هر حادثه توانایی این انقلاب چند برابر شده، ان‌شاء‌الله آوازه انقلاب پس از عبور از این حوادث هم سراسر جهان را فرا خواهد گرفت و صحنه بین‌المللی عوض خواهد شد. ان‌شاء‌الله حوادثی که با آن روبرو هستیم، این انقلاب را به ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) متصل خواهد کرد.

در ابتدای این مراسم نیز سردار قیاسی، فرمانده سپاه فجر استان فارس، به نمایندگی از رده‌های مختلف سپاه استان و شهر شیراز، حضور  رضایی را در این استان و در جمع همکارانشان خیرمقدم گفت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲:۱۱ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

مردم عربستان مردم عربستان قبل از اسلام مردم عربستان سعودی مردم عربستان و ایران فرهنگ مردم عربستان نظر مردم عربستان درباره ایران یارانه مردم عربستان جمعیت مردم عربستان دين مردم عربستان لباس مردم عربستان دین مردم عربستان قبل از اسلام زندگی مردم عربستان قبل از اسلام عقاید مردم عربستان قبل از اسلام دین مردم عربستان سعودی فرهنگ مردم عربستان سعودی زندگی مردم عربستان سعودی جمعیت مردم عربستان سعودی نژاد مردم عربستان سعودی عربستان مردم ایران فرهنگ مردم در عربستان مبلغ یارانه مردم عربستان میزان یارانه مردم عربستان یارانه نقدی مردم عربستان دین مردم عربستان چیست؟ دین رسمی مردم عربستان دین اکثریت مردم عربستان دین و مذهب مردم عربستان لباس مردان عربستان A K 47 A K 47 Gun Image A K 47 Rifle A K 47 Price A K 47 Movie Ak 47 Song A K 47 Full Name A K 47 Kannada Movie Songs Ak 47 Image A K 47 Full Hindi Movie A K Hangal A K Hangal Death A K Hangal Funeral A K Hangal Sholay A K Hangal Photos A K Hangal Last Movie A K Hangal Date Of Birth A K Hangal Pics A K Hangal Movies List A K Hangal Songs A K Mittal A K Mittal Ips Delhi A K Mittal Irss A K Mittal Wikipedia A K Mittal Iit Delhi A K Mittal Crb A K Mittal Irse A K Mittal Railway Board A K Mittal Commissioner A K Mittal Extension A K A A K Antony A K Agarwal A K Azad A K Associates A K All Song A K Auto A K A Ft Diamond A K Auto Sales A K Almoayed Group Wll A K Ramanujan A K Ramanujan Poems A K Ramanujan Obituary A K Ramanujan Ecology A K Ramanujan Self Portrait A K Ramanujan Pdf A K Ramanujan Obituary Poem A K Ramanujan Essays A K Ramanujan Translation A K Ramanujan As A Poet A K Antony Age A K Antony Son A K Antony Wife Painting A K Antony Wife Age A K Antony Height A K Antony Wikipedia A K Antony Ministry A K Antony Biography A K Antony Family A K Balan A K Balan Minister A K Balan Caste A K Balan Mla A K Balan Family A K Balan Minister Kerala A K Balani Deity A K Balani A K Balanced Flow Meter Vitamin A D K Balance A K Singh A K Singh Ias A K Singh Ips A K Singh English Book A K Singh Chemistry A K Singh Ips Delhi Police A K Singh College Japla A K Singh Iit Delhi A K Singhvi A K Singh Ips Gujarat A K Saseendran A K Gopalan A K Gopalan Case A K Gopalan Vs State Of Madras A K Gopalan Caste A K Gopalan Family A K Gopalan Vs State Of Madras Wikipedia A K Gopalan Autobiography A K Gopalan College Sultanganj A K Gopalan Vs Government Of India در چارچوب در چارچوب جمجمه چارچوب در رو بشکون چارچوب در ساختمان چارچوب در مهندسی نرم افزار چارچوب در مکزیکی مردها در چارچوب عشق رنگ چارچوب در رنگ چارچوب در اتاق رنگ چارچوب در اتاق خواب تعریف چارچوب در مهندسی نرم افزار مفهوم چارچوب در مهندسی نرم افزار چارچوب مهندسی نرم افزار چارچوب مکزیکی مردان در چارچوب عشق رنگ چارچوب درب اتاق رنگ چارچوب درب رنگ چارچوب درها رنگ چارچوب درب چوبی رنگ چارچوب درب اتاق خواب رنگ چهارچوب در مدل رنگ چارچوب در رنگ چهارچوب درب اتاق رنگ چهارچوب در اتاق انتخابات دولت یازدهم نتایج انتخابات دولت یازدهم نامزدهای انتخاباتی دولت یازدهم انتخابات دولت دهم تاریخ انتخابات دولت دهم انتخابات دولت دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری دولت دوازدهم انتخابات دولت نهم نتیجه انتخابات دولت نهم شعار انتخاباتی دولت نهم انتخابات دولة القانون نتائج الانتخابات دولة القانون نتائج الانتخابات دولة القانون 2014 نتائج انتخابات دولة القانون نتائج انتخابات دولة القانون 2014 نتائج انتخابات دولة القانون في بغداد اغاني انتخابات دوله القانون نتائج انتخابات دولة القانون في البصره اغاني الانتخابات دولة القانون دولة القانون انتخابات 2014 تاریخ انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی تاریخ انتخابات دوره دهم مجلس زمان انتخابات دوره دهم مجلس تاریخ انتخابات دولت یازدهم تاریخ انتخابات دهمین دوره مجلس زمان انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی تاریخ انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری زمان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی زمان انتخابات دهمین دوره مجلس نتایج انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری نتایج انتخابات دوره نهم مجلس انتخابات دولت هفتم انتخابات دولت هشتم انتخابات دولت کانادا انتخابات دولت خود رابه خدا بسپار وقتی که دلت تنگ است خود را به خدا بسپار شعر خود را به خدا بسپار چگونه خود را به خدا بسپاریم خود راه بگویدت که چون باید رفت خود راه بگويدت كه چون بايد رفت خود راه بگویدت که چون باید کرد خود را بیازمایید شیمی 3 خود را بیازمایید شیمی 3 چاپ 92 خود را بیازمایید شیمی 3 صفحه 62 جواب خود را بیازمایید شیمی 3 حل خود را بیازمایید شیمی 3 جواب خود را بيازماييد شيمي 3 پاسخ خود را بیازمایید شیمی 3 چاپ 92 جواب خود را بیازمایید شیمی 3 چاپ 92 جواب خود را بیازمایید شیمی 3 سال 92 جواب خود را بیازمایید شیمی 3 چاپ 93 خود را دوست داشتن چگونه خود را دوست داشتنی کنیم خود دوست داشتن چگونه شخصیت خود را دوست داشتنی کنیم دوست داشتن خود را چگونه ثابت کنیم خود را چگونه بشناسیم مزاج خود را چگونه بشناسیم همسر خود را چگونه بشناسیم طبع خود را چگونه بشناسیم شخصیت خود را چگونه بشناسیم نامزد خود را چگونه بشناسیم دوست خود را چگونه بشناسیم خواستگار خود را چگونه بشناسیم دوستان خود را چگونه بشناسیم زن خود را چگونه بشناسیم خود را چگونه ارضا کنیم؟ زن خود را چگونه ارضا کنیم همسر خود را چگونه ارضا کنیم مرد خود را چگونه ارضا کنیم شوهر خود را چگونه ارضا کنیم شوهر خود را چگونه تحریک کنیم مرد خود را چگونه تحریک کنیم زن خود را چگونه ارضا كنيم چگونه خود را ارضا کنیم دختر چگونه نامزد خود را ارضا کنیم راههای خود ارضايي راههاي خود ارضايي در زنان راههاي خودارضايي دختر راههاي خود ارضايي زنان راههای خود ارضايي دختر راههاي خود ارضايي خانمها روش خود ارضايي در زنان روش خود ارضايي خانم ها روش خود ارضايي زن روشهای خود ارضايي در زنان روشهاي خود ارضايي در زنان چگونگی خود ارضايي در زنان چگونگي خود ارضايي در زنان بهترين روش خود ارضايي در زنان روش انجام خود ارضايي در زنان انواع روشهاي خود ارضايي در زنان راههای خودکشی راههای خودکشی اسان راههای خودکشی راحت راههای خودکشی در ایران راههای خودکشی با قرص راههای خودکشی سریع راههای خودکشی با دارو راههای خودکشی بی درد راههای خودکشی طنز راههای خودکشی طبیعی روشهای خودارضايي دختر انتخاب کننده صدا انتخاب تامین کننده انتخاب تامین کننده سبز انتخاب تامین کننده در زنجیره تامین سبز انتخاب تامین کننده دیجی کالا انتخاب تامین کننده در زنجیره تامین انتخاب تامین کننده پایدار انتخاب تامین کننده چیست انتخاب تامین کننده مناسب انتخاب تامین کنندگان معیارهای انتخاب تامین کننده انتخاب تامین کنندگان در زنجیره تامین اهمیت انتخاب تامین کننده در زنجیره تامین انتخاب تأمین کننده در زنجیره تأمین در فضای فازی ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان در زنجیره تامین انتخاب تامین کنندگان + Pdf انتخاب تامین کنندگان سبز معیارهای انتخاب تامین کنندگان روش انتخاب تامین کنندگان ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان روش های انتخاب تامین کنندگان انتخاب متوازن کننده انتخاب صادرکننده نمونه استانی انتخاب صادرکننده نمونه کشوری انتخاب صادرکنندگان نمونه سال 1392 انتخاب صادرکنندگان نمونه معیارهای انتخاب صادرکننده نمونه معیار انتخاب صادرکننده نمونه شاخص های انتخاب صادرکننده نمونه انتخاب پایدار کننده انتخاب طبیعی پایدار کننده انتخاب برج خنک کننده نحوه انتخاب برج خنک کننده انتخاب پمپ برج خنک کننده نرم افزار انتخاب برج خنک کننده خود راه بگویدت که چون انتخاب صادرکننده نمونه مردم عربستان باید آزاد شوند و در چارچوب انتخابات دولت خود را انتخاب کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها