freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت": آتزوری باید روز پنج شنبه به مصاف تیم لوپنگی برود و شاید بتوان این بازی را تکرار بازی یک هشتم یورو 2016 دانست که لاروخا در آن 2 بر صفر شکست خورد. ونتورا اما در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت: این بازی مهم است، اما تعیین کننده نیست. قرار است با بهترین تیم گروهمان بازی کنیم. آخرین بار که آن ها در بازی های انتخابی جام جهانی شکست خوردند 23 سال پیش بود. تیمی هستند که تغییر رویه زیادی داده اند و سبک کارشان در زمین خیلی تغییر کرده است.

ماریو بالوتلی در لیست اولیه برای دعوت به تیم ملی بود، اما در نهایت دعوت نشد. ونتورا در این باره هم گفته: به عنوان یک بازیکن او نباید چنین سوالی را بپرسد. گفته بودم که حضور هیچ کس تضمینی نیست. دعوت اولیه به این دلیل بود که به بازی ها و گلزنی بازگشته بود، حالا نیاز به تداوم بخشیدن به آن دارد. چیرو ایموبیله و آندرا بلوتی؟ آن ها می توانند با هم بازی کنند. قبلا هم این کار را کرده اند. این ها مطمئنا در یکی از دو بازی حضور خواهند داشت.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸:۱۰ دیده شده : ۶۵بار نویسنده : admin

اسپانیایی با لهجه اصفهانی اسپانیا با شیلی بازی اسپانیا با شیلی نتیجه بازی اسپانیا با شیلی نتیجه اسپانیا با شیلی نتایج بازی اسپانیا با شیلی خلاصه بازی اسپانیا با شیلی نتیجه دیدار اسپانیا با شیلی آشنایی با اسپانیا آشنایی با کشور اسپانیا آشنایی با زبان اسپانیایی تجارت با اسپانیا اقامت اسپانیا با 25000 یورو اقامت اسپانیا با خرید ملک اقامت اروپا با خرید ملک اسپانیا اقامت در اسپانیا با خرید خانه اختلاف ساعت با اسپانیا اختلاف ساعت اسپانیا با ایران اختلاف ساعت با اسپانيا اختلاف ساعت اسپانیا با تهران اختلاف ساعت اسپانيا با ايران شعر اسپانیایی با ترجمه فارسی شعر فرانسه با ترجمه فارسی شعر به زبان فرانسه با ترجمه فارسی دانلود آهنگ اسپانیایی با ترجمه فارسی لغات اسپانیایی با تلفظ فارسی لغات فرانسه با تلفظ فارسی کلمات فرانسه با تلفظ فارسی جملات اسپانیایی با معنی جملات فرانسه با معنی جملات اسپانیایی با ترجمه جملات اسپانیایی با ترجمه فارسی جملات زیبای اسپانیایی با معنی متن اسپانیایی با ترجمه جملات زیبای اسپانیایی با ترجمه جملات عاشقانه اسپانیایی با ترجمه جملات عاشقانه اسپانیایی با ترجمه فارسی جملات زیبا اسپانیایی با ترجمه فارسی تعیین کننده به انگلیسی تعیین کنندههای اجتماعی سلامت تعیین کنندهای اجتماعی سلامت تعیین کننده جنسیت بچه تعیین کننده جنسیت جنین عوامل تعیین کننده جنسیت جنین عامل تعیین کننده جنسیت جنین عوامل تعیین کننده جنسیت فرزند تعیین کننده جنسیت نوزاد غذاهای تعیین کننده جنسیت جنین تعیین کننده های سلامت تعیین کننده های سلامتی کتاب تعیین کننده های اجتماعی سلامت تعیین کننده های اجتماعی موثر بر سلامت مرکز تحقیقات تعیین کننده های اجتماعی سلامت تعیین کننده ترین ارکان نظام از تعیین کننده ترین ارکان نظام کدام رکن است تعیین کننده جنسیت تعیین کننده جنسیت فرزند عوامل تعیین کننده جنسیت عامل تعیین کننده جنسیت عوامل تعیین کننده شخصیت نیست نشان زندگی نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نیست در سودای زلفت کار من نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم ونتورا: بازی با اسپانیا تعیین کننده نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها