freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وزیر کشور، در جریان سفر به جمهوری آذربایجان، با الهام علی اف رییس جمهور این کشور دیدار کرد.

رحمانی‌فضلی همکاری‌های ایران و جمهوری آذربایجان در زمینه‌های مختلف، شامل مبارزه با مواد مخدر، تروریسم، جرایم سایبری و فضای مجازی و نیز مبارزه با تروریسم تکفیری را مورد تاکید قرار داد.

وزیر کشور ایران همچنین سند همکاری امضا شده میان ایران و جمهوری آذربایجان در زمینه حوادث غیر مترقبه و تجربیات زیادی که ایران در این حوزه دارد مورد اشاره قرار داد و بر ضرورت گسترش همکاری‌های دو کشور در این راستا تاکید کرد.

الهام علی‌اف نیز در این دیدار با اشاره به وجود روابط خوب میان روسای جمهوری دو کشور و با تایید نظرات وزیر کشور ایران گفت: خطر تروریسم از بیرون منطقه به ما تحمیل شده و کشورهای منطقه باید با همکاری و اتحاد با یک دیگر با این خطر مقابله کنند.

رئیس‌جمهوری آذربایجان از پیشرفت همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های مختلف از جمله میان استانهای دو کشور تقدیر و آمادگی جمهوری آذربایجان برای ارتقای هر چه بیشتر این همکاری را اعلام کرد.

وی با اشاره به همکا­ری‌های اقتصادی دو کشور به اهمیت تکمیل دالان حمل و نقل شمال - جنوب و نقش اتصال راه آهن دو کشور برای افزایش ظرفیت‌های ترانزیتی در منطقه تاکید کرد .

رحمانی‌فضلی وزیر کشور ایران امروز (دوشنبه) برای دیدار دو روزه وارد جمهوری آذربایجان شد و قرار است در این سفر همچنین با رامیل اوسوب اف همتای آذربایجانی و کمال الدین حیدر اف وزیر حوادث غیر مترقبه جمهوری آذربایجان دیدار کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸:۴۰ دیده شده : ۸۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها