freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت آمازون در نظر دارد که در آینده‌ای نزدیک، «کلمه عبور» حذف گردد و از این رو، به چشم‌اندازی جدید در آینده برای احراز هویت نگاه می‌کند: «عکس سلفی!» این غول تجارت الکترونیک به تازگی یک درخواست ثبت اختراع(سلفی دومرحله‌ای به عنوان جایگزین پسورد) بمنظور ورود برای خرید محصولات آنلاین ارائه کرده است. جزئیاتی که اعلام شده بدین قرار است که خریدار برای بررسی هویتش تنها باید یک گام ساده بردارد: گرفتن عکس سلفی با استفاده از نرم‌افزار تشخیص هویت!

سپس، آمازون درخواست یک عکس دیگر و این بار با ژستی متفاوت از کاربر می‌کند تا ثابت شود که این مراحل توسط کاربر(زنده) انجام می‌گردد و نه توسط یک روبات.

لاگین به کمک عکس سلفی

آمازون با استفاده از ثبت این فناوری، قصد دارد همه کاربران را از کلمه عبور، بی‌نیاز نماید. این شرکت مدعی است که روال کلمات عبور فعلی، به اندازه کافی قابلیت اطمینان برای کاربران ایجاد نمی‌کنند، و بدین ترتیب، درنظر دارد ابداع فعلی را برای محافظت از وجود فیزیکی کاربرانش  ثبت کند.

آمازون همچنین درباره مزیت فناوری جدید احراز هویت با سلفی می‌گوید: «از این پس نیازی نیست که ما دوستان و یا همکاران خود را هنگام وارد کردن کلمه عبور در دستگاهمان، از خود دور کنیم، چرا که سیستم بخودی خود و با عکس سلفی، احراز هویت را انجام خواهد داد.»

شایان ذکر است که بنظر می‌رسد مشابه این ابداع، در شرکت چینی علی‌بابا نیز در حال بررسی و پیگیری می‌باشد. همچنین مایکروسافت هم درحال حاضر در حال راه‌اندازی احراز هویت بیومتریک برای ویندوز ۱۰ از طریق یک سیستم جدید است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳:۵ دیده شده : ۸۰بار نویسنده : admin

لاگین به جوملا ورود به جوملا فارسی لاگین شدن به لاین لاگین شدن به اکانت قدیمی لاین فرم لاگین به سایت فرم ورود به سایت فرم ورود به سایت برای وردپرس فرم ورود به سایت نشا کد فرم ورود به سایت اسکریپت فرم ورود به سایت دانلود فرم ورود به سایت ساخت فرم ورود به سایت فرم ورود به سایت با Php فرم ورود به سایت وردپرس مشکل در لاگین به دامین عکس کمک به مستمندان عکس کمک به نیازمندان عکسهای کمک به نیازمندان تصاویر کمک به نیازمندان عکس کمک به دیگران عکسهای کمک به دیگران تصاویر کمک به دیگران عکس هایی از کمک به دیگران عکس در مورد کمک به دیگران عکس نوشته کمک به دیگران تصاویر از کمک به دیگران عکس در مورد کمک به نیازمندان عکس کمک به سالمندان تصاویر کمک به سالمندان عکس نقاشی کمک به سالمندان عکس هایی از کمک به سالمندان عکس کمک های اولیه تصاویر کمک های اولیه عکس جعبه کمک های اولیه عکس از کمک های اولیه عکس کیف کمک های اولیه عکس هایی از کمک های اولیه عکس کمک از خدا عکس نوشته کمک از خدا عکس کمک خواستن از خدا عکس کمک خدا عکس کمک به هم نوع تصاویر کمک به هم نوع عکس کمک به گرسنگان عکس های کمک به گرسنگان تصاویر کمک به گرسنگان عکس درباره کمک به گرسنگان عکس در مورد کمک به گرسنگان سلفی های برهنه سلفی چیست سلفي چيست ؟ گروه سلفی چیست؟ عکس سلفی چیست سلفی گری چیست مذهب سلفی چیست سلفی گرفتن چیست تصاویر سلفی چیست عکسهای سلفی چیست معنای سلفی چیست سلفی گری سلفی گری در کردستان سلفی گری پرگار سلفی گری در ایران سلفی گری و وهابیت سلفی گری در سوریه سلفی گری در مصر سلفی گری ویکی پدیا سلفی گری جهادی سلفی گری در شبه قاره هند سلفی وهابی سلفی وهابیت سلفي وهابي وهابیون سلفی وهابی سلفی تکفیری وهابیت سلفی گری سلفی های وهابی سلفی و وهابیت جنایات سلفی وهابی سلفی گرفتن سلفی گرفتن یعنی چه سلفي گرفتن سلفی گرفتن فامیل دور سلفي گرفتن يعني چه سلفی گرفتن با بازیکنان ایرانی سلفی گرفتن دخترا سلفی گرفتن بازیگران سلفی گرفتن با بازیگران سلفی بازیگران سلفی بازیگران ایرانی سلفی بازیگران زن ایرانی سلفی بازیگران زن سلفی بازیگران جدید سلفی بازیگران ترکیه سلفی بازیگران ایران سلفی بازیگران هالیوود سلفی بازیگران ایرانی جدید سلفی بازیگران شمعدونی سلفی سربازان سلفی دخترانه سلفی دخترانه برای پروفایل عکس سلفی دخترانه سلفی های دخترانه عکس های سلفی دخترانه ژست عکس سلفی دخترانه مدل عکس سلفی دخترانه لاگین به چه معناست لاگین به کمک عکس سلفی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها