freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا و به نقل از ساینس نیوز، عینک هوشمند اینتل که مجهز به مجموعه رادار دقیق است، به نوعی در انجام صحیح تمرینات ورزشی به کمک ورزشکاران آمده و درست مانند یک مربی در مورد وضعیت بدنی و نوع تمرین مورد نیاز به ورزشکاران مشاوره می‌دهد.

عینک هوشمند اینتل با همکاری شرکت ایتالیایی Luxottica تولید شده است. این عینک برای ورزشکاران حرفه‌ای در رشته دوومیدانی و دوچرخه‌سواری ساخته شده است.

مسئول بخش تحقیقات و نوآوری شرکت اینتل در مورد ویژگی‌های عینک هوشمند و تمایز آن با سایر محصولات موجود مثل عینک گوگل عنوان کرد: شرکت اینتل همواره در معرفی محصولات پرکاربرد و با ویژگی‌های جامعه‌پسند پیشگام بوده است. تولید عینک هوشمند برای ورزشکاران نیز بخشی از سیاست‌های بازاریابی شرکت است.

وی در ادامه افزود: کاربردهای عینک اینتل به مراتب از نسخه گوگل و سایر شرکت‌ها بیشتر و هدف اصلی تولید آن، پوشش نیازهای ورزشکاران حرفه‌ای است.

عینک هوشمد اینتل همچنین مجهز به هدفون است تا مشاوره ورزشی رایانه در مورد نوع تمرین، مقدار مصرف کالری، زمان باقی‌مانده و سایر اطلاعات مورد نظر ورزشکار از طریق شنوایی اطلاع رسانی شود.

این عینک که با نام تجاری Radar Pace شناخته شده، قادر است به طور پیوسته با ورزشکار ارتباط برقرار کرده و اطلاعات لازم را در اختیار وی قرار دهد.

عینک هوشمند اینتل با تمام حسگرهای موجود مثل شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، فشارسنج، رطوبت سنج، حسگر مجاورت، سه میکروفون، هدفون و پردازشگر تنها 56 گرم وزن دارد.

نرم‌افزار مورد استفاده در عینک مربی نیز توسط شرکت اینتل تولید شده که با صدای طبیعی، بهترین تعامل را با ورزشکار برقرار می‌کند. این نرم‌افزار قادر به درک پنج زبان پرکاربرد است.

قیمت مجموعه عینک و نرم‌افزار مربی هوشمند شرکت اینتل 499 دلار است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸:۳۹ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

مربی ورزشی مربی ورزشی به انگلیسی مربی ورزشی خصوصی مربی ورزشی اندروید مربی ورزشی خارجی مربی ورزشی ایرانی مربی ورزشی خارجی ژ مربی ورزشی ق مربی ورزشی بانوان مربی ورزشی در امریکا مربی ورزش به انگلیسی مربي ورزش به انگليسي معنی مربی ورزش به انگلیسی مربی ورزش خصوصی مربي خصوصي ورزش مربی خصوصی ورزش بانوان مربی خصوصی ورزش در منزل خصوصیات مربی ورزشی اسامی مربی های ورزشی خارجی مربیان ورزشی خارجی مربی ورزش خارجی اسامی مربی ورزشی خارجی اسم مربی ورزشی خارجی کودکی مربی ورزشی خارجی لیست مربی ورزشی خارجی بچگی مربی ورزشی خارجی مربیان ورزشی ایرانی مربی ورزش ایرانی مربیان ورزشی ایران اسامی مربی ورزشی ایرانی نام مربی ورزشی ایرانی اسامی مربیان ورزشی ایرانی نام مربیان ورزشی ایرانی لیست مربیان ورزشی ایرانی قرارداد مربی ورزشی مربي بدنسازي بانوان مربيگري بدنسازي بانوان استخدام مربی ورزشی بانوان است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم این عینک، مربی ورزشی است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها