freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، روح‌الله صابری، مدیرعامل این شرکت فناور، تولید کودهای شیمیایی مجاز بیولوژیک و ارگانیک بیولوژیک را عمده فعالیت این شرکت فناور عنوان کرد و افزود: علاوه بر تولید این محصولات مطالعه، تحقیق و بررسی در زمینه انواع کودهای شیمیایی، بیولوژیکی، ارگانیکی و همچنین تبادل محصول و تبادلات تجاری در این حوزه از دیگر فعالیت‌های این شرکت است.

این فعال فناور، ساخت محصولات جدید با فرمولاسیون برتر با استفاده از سیستم‌های نوین دانشگاهی برای تأمین نیاز شاخص کشاورزی را هدف این شرکت برشمرد و گفت: از جمله محصولات تولیدی این شرکت، ترکیبات بیولوژیکی است که امروزه ایده‌آل‌ترین ترکیبات جهت استفاده در کشاورزی به شمار می‌روند.

صابری به تولید کود ویژه برنج با ویژگی‌های ارگانیک اشاره کرد و افزود: کود ویژه برنج Emerald  با عناصر ماکرو و میکرو و نیز اسیدهای آمینه و همچنین میزان مناسبی از عنصر سیلیسیم برای گیاه برنج حائز اهمیت بالایی است.

وی همچنین از بیولوگ آهن به عنوان یکی دیگر از تولیدات این شرکت نام برد و افزود: بیولوگ آهن کودی است با کلات آهن که با پیشرفته‌ترین فناوری به منظور تامین آهن مورد نیاز گیاهان مختلف در سریع‌ترین زمان ممکن به کار برده می‌شود.


مدیرعامل این شرکت فناور، افزایش عملکرد تولید، جلوگیری از ریزش گل و میوه و افزایش فتوسنتز گیاه را از ویژگی‌های این کود برشمرد و افزود: این کود ارگانیک با دارا بودن 9 درصد آهن موردنیاز گیاهان، ضمن کاهش زردی برگ‌ها موجب تولید میوه‌های خوش‌رنگ و گل‌های شاداب‌تر می‌شود.

این فعال فناور از بیولوگ ویژه ذرت، گندم و جو، خرما، نخود، بیولوگ روی، بیولوگ کلسیم، بیولوگ زیتون و نیز بیولوگ ویژه دانه‌های روغنی کلزا به عنوان دیگر محصولات این شرکت نام برد.
 
وی تصریح کرد: این شرکت برای تضمین تولید محصولات با کیفیت برتر، ضمن انجام آزمون‌های متعدد روی مواد اولیه در آزمایشگاه‌های دانشگاهی تخصصی، فرمولاسیون نهایی را با مجموعه‌ای از کودهای موجود در بازار مقایسه و در صورت تأثیر مطلوب و تأیید شده، محصول خود را معرفی می‌کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰:۵۵ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

کودهای ارگانیک کودهای ارگانیک چیست؟ کودهای ارگانیک پسته کودهای ارگانیک نانو کودهای ارگانیک مرغی کودهای ارگانیک مایع کودهای ارگانیک آلکان کودهای ارگانیک+pdf کودهای ارگانیک خارجی کودهای ارگانیک کشاورزی قیمت کودهای مایع ارگانیک کود ارگانیک آلکان کود آلی آلکان کودهای شیمیایی کودهای شیمیایی نیتروژن دار کودهای شیمیایی Pdf کودهای شیمیایی و سرطان کودهای شیمیایی کشاورزی کودهای شیمیایی برای گوجه فرنگی کودهای شیمیایی خارجی کودهای شیمیایی فسفاته کودهای شیمیایی نانو کودهای شیمیایی درختان میوه کود شیمیایی نیتروژن دار مهمترین کودهای شیمیایی نیتروژن دار مهمترین کود شیمیایی نیتروژن دار در جهان مهمترین کود شیمیایی نیتروژن دار بهترین کود شیمیایی نیتروژن دار مهمترین کود شیمیایی نیتروژن دار جهان مهمترین کود شیمیایی نیتروژن دار در جهان چیست؟ انواع کودهای شیمیایی کشاورزی کودهای شیمیایی در کشاورزی انواع کودهای شیمیایی در کشاورزی انواع کودهای شیمیایی برای کشاورزی قیمت کودهای شیمیایی کشاورزی کاربرد کودهای شیمیایی در کشاورزی کود شیمیایی برای گوجه فرنگی کود شیمیایی گوجه فرنگی انواع کودهای شیمیایی فسفاته کود شیمیایی برای درختان میوه کود شیمیایی برای درخت میوه کود شیمیایی مناسب برای درختان میوه کود شیمیایی درختان میوه می شوند به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود به انگلیسی معنی می شود به انگلیسی کودهای ارگانیک داخلی جایگزین کودهای شیمیایی می‌شوند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها