freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362756/1  زمان: 18:32  1395/07/12  بازدید: 45

نمایندگان شطرنج ایران رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان را با کسب یک مدال نقره و یک برنز ارزشمند به پایان رساندند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان در سه رده سنی زیر 14، 16 و 18 سال که از اول مهر به میزبانی روسیه آغاز شده بود عصر امروز 12 مهر به پایان رسید و شطرنجبازان ایرانی موفق به کسب یک مدال نقره و یک برنز شدند.

 

در دور یازدهم و پایانی این رقابتها، مبینا علی نسب در ده سنی زیر 16 سال با پیروزی ارزشمند خود موفق شد 8/5 امتیاز شود و به عنوان نایب قهرمانی این رقابتها دست پیدا کند. شاهین لرپری زنگنه نیز با پیروزی دور آخر خود 8 امتیازه شد و به مدال برنز این مسابقات در رده سنی زیر 18 سال دست پیدا کرد.

 

در دیگر دیدارهای دور یازدهم محدثه علیجانزاده، سید خلیل موسوی و مرصاد خداشناس در برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند. سید محمد امین طباطبایی نیز تنها تساوی دور پایانی را بدست آورد.وصال حامدی نیا، پرهام مقصودلو، آرش طاهباز، آرین غلامی و آناهیتا زاهدی فر نیز در برابر رقبای خود شکست خوردند.

 

در پایان این رقابتها به جز مبینا علی نسب و شاهین لرپری زنگنه که به ترتیب به عناوین دوم و سوم رده های سنی خود رسیدند در بخش بانوان وصال حامدی نیا در رده سنی زیر 16 سال با 4/5 امتیاز در رتبه 44 قرار گرفت.محدثه علیجانزاده با کسب 5 امتیاز در رده سنی زیر 18 سال در رتبه 39 جدول جای گرفت و آناهیتا زاهدی فر نیز با کسب 6 امتیاز در رده سنی زیر 14 سال، بیست و ششم شد.

 

در بخش پسران نیز پرهام مقصودلو با کسب 7 امتیاز در رده سنی زیر 16 سال در جایگاه دهم جدول جای گرفت. سید محمد امین طباطبایی با 7 امتیاز در رده هشتم جدول رده سنی زیر 16 سال قرار گرفت.آرین غلامی نیز در رده سنی زیر 16 سال با کسب 6/5 امتیاز بیست و یکم شد.آرش طاهباز در رده سنی زیر 16 سال با کسب 7 امتیاز در رده چهازدهم جدول قرار گرفت. سید خلیل موسوی با کسب 7/5 امتیاز در ده سنی زیر 18 سال هفتم شد. مرصاد خداشناس نیز در همین رده سنی با 6/5 امتیاز در جایگاه هفدهم قرار گرفت.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸:۳۳ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

یک گرم نقره یک گرم نقره چند تومان است يك گرم نقره یک گرم نقره چند مثقال است قیمت یک گرم نقره قيمت يك گرم نقره قیمت یک گرم نقره در بازار ایران قیمت یک گرم نقره 925 نرخ یک گرم نقره قیمت یک گرم نقره امروز یک مثقال نقره یک مثقال نقره چند گرم است یک مثقال نقره مسکوک هر مثقال نقره قیمت یک مثقال نقره قیمت یک مثقال نقره خالص قيمت يك مثقال نقره قیمت یک مثقال نقره مسکوک قیمت یک مثقال نقره امروز نرخ یک مثقال نقره هر مثقال نقره چند گرم است؟ یک مثقال طلا چند گرم است يك مثقال طلا چند گرم است يک مثقال طلا چند گرم است یک اونس طلا چند گرم است هر اونس نقره چند گرم است يك اونس طلا چند گرم است یک مثقال طلا معادل چند گرم است هر مثقال طلا معادل چند گرم است یک مثقال نقره چند گرم یک مثقال طلا چند گرم یک مثقال طلا چند گرمه هر مثقال طلا چند گرم یک اونس طلا چند گرم سکه نقره یک دلاری قیمت سکه یک دلاری نقره یک درهم نقره چند گرم است یک درهم نقره چند تومان است یک درهم نقره قیمت یک درهم نقره قیمت هر مثقال نقره مسکوک یک دلاری نقره سکه یک دلاری نقره یک ریالی نقره و یکی پدیا و یکشف السو ويكشف السوء أمن يجيب المضطر ويكشف السوء و یکشف السوء و یکذب فیها الوقاتون و یکی صدا کامران و هومن ویکی صدا و یکسال گذشت و یکشف سو و یکشف سوء مضطر اذا دعاه و یکشف سو و یکشفو سو یکلیا و تنهایی او یکلیا و تنهایی او Pdf یکلیا و تنهایی او تقی مدرسی يكليا و تنهايي او یکلیا و تنهایی او (۱۳۳۳) تقی مدرسی خلاصه یکلیا و تنهایی او دانلود یکلیا و تنهایی او کتاب یکلیا و تنهایی او دانلود کتاب یکلیا و تنهایی او دانلود رمان یکلیا و تنهایی او یکه و تنها یکه و تنها نماشا یکه و تنها کره ای یکه و تنها یا ابی عبدالله یکه و تنها گری مور یکه و تنها در صف اعدا سریال یکه و تنها سریال یکه و تنها کره ای دانلود فیلم یکه و تنها پس مرا یکه و تنها مگذار یک و یک یک ورزش یک وجب خاک یک واحد از توپخانه یک واحد میوه یک وجب چند سانتیمتر است یک واحد میوه یعنی چقدر یک واتساپ در دو گوشی شطرنج بازان ایرانی شطرنج بازان ایران ریتینگ شطرنج بازان ایرانی شطرنج بازان زن ایرانی یک و یک نقره و یک برنز برای شطرنج‌بازان ایرانی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها