freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


گاهی اوقات زمین و آسمان با هم فوران می‌کنند. چند سال پیش شفق‌های قطبی رنگارنگ به یکباره فوران کردند و شفق‌های سبزرنگ نزدیک به افق دیده شدند.

فوران زمین و آسمان

در بالای آن‌ها هم شفق‌های قرمز رنگ عمودی دیده می‌شد.در عکس روز ناسا نور ماه زمین را روشن کرده و همزمان می‌توان ستاره‌ها را در آسمان دید. این عکس موزاییکی در پارک ملی یلوستون آمریکا گرفته شده و تپه‌ گنبد سفید را نشان می‌دهد که بخار آب را به شدت فوران می‌کند. آب این آبفشان کیلومترها پایین‌تر از سطح زمین بر اثر ماگمای داغ بخار می‌شود و سپس از درون ترک‌ها بالا می‌آید تا در آسمان فوران کند. تقریبا نیمی از آبفشان‌های جهان در پارک ملی یلوستون واقع شده‌اند. هرچند که اکنون فعالیت شفق‌های قطبی کم شده ولی آبفشان گنبد سفید هر ۳۰ دقیقه یک بار فوران می‌کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۲:۲۰ دیده شده : ۲۴۸بار نویسنده : admin

آسمان و ریسمان دانلود دانلود کتاب آسمان و ریسمان دانلود رایگان کتاب آسمان و ریسمان دانلود آسمان و ریسمان جمال زاده دانلود کتاب آسمان و ریسمان جمال زاده آسمان و زمین آسمان و زمین در قرآن آسمان و زمین در عزا شد آسمان و زمین فیلم خالق آسمان زمین و این جهان خلقت اسمان و زمین خلقت آسمان و زمین در قرآن آفرینش آسمان و زمین آفرینش آسمان و زمین در قرآن شعر آسمان و زمین آسمانها و زمین در قرآن آفرینش آسمانها و زمین در قرآن آسمان ها و زمین در قرآن پیدایش زمین و آسمان در قرآن آسمان و ابر آسمان آبی و ابر سپید عکس آسمان و ابر آسمان ابری آسمان ابریست آسمان ابري آسمان ابری دل آسمان ابری دلم اسمان ابری نیست آسمان ابر اسمان و فضا عجایب آسمان و فضا آسمان و ریسمان بافتن آسمان ریسمان بافتن آسمان و دریا اسمان و دريا عکس آسمان و دریا شعر آسمان و دریا آسمان دریایی آسمان دریای جنگل کوه من تعبیر خواب آسمان و دریا چرا آسمان و دریا آبی است تصاویر آسمان و دریا آسمان دریا را بلعید آسمان و ریسمان کتاب آسمان و ریسمان آسمان ریسمان آسمان ریسمانمان کم بود و آسمان آبی آسمان و فضا فوران زمین و آسمان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها