freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


گلوکوزمتر یا دستگاه تست قند خون وسیله‌ای است که برای سنجش میزان قند موجود در خون طراحی شده و برای بیماران دیابتی بسیار حیاتی است. اما دستگاه‌های تست قند خون موجود در بازار نیاز دارند که برای ارزیابی میزان قند خون، از بخش‌هایی همچون نوک انگشت،ساعد یا کف دست بیماران خون بگیرند. اما محققان به تازگی دستگاهی را طراحی کرده‌اند که می تواند بدون سوراخ کردن پوست و خون گرفتن، این فرآیند را انجام دهد.

گروهی از محققان دانشکده مهندسی دانشگاه Cardiff، سری جدیدی از محصولات پوشیدنی را طراحی کرده اند که می توانند با استفاده از امواج مایکروویو، میزان قند خون افراد را ارزیابی کنند و به این ترتیب برای انجام این آزمایش دیگر نیازی به سوراخ کردن پوست و گرفتن خون نخواهد بود. این محصول جدید می‌تواند با استفاده از یک ماده چسبنده به پوست فرد مورد نظر متصل شده و به صورت پیوسته و غیر قابل شناسایی، سطح قند خون وی را ارزیابی کند.

امواج مورد استفاده در این دستگاه جدید به میزان امواج مورد استفاده در وسایل برقی استاندارد آشپزخانه قوی نیستند. به گفته پروفسور Adrian Porch، یکی از طراحان این دستگاه جدید، در این محصول از امواج مایکروویو استفاده شده است، اما سطوح مورد استفاده بسیار بسیار کم هستند وبه هیچ وجه به میزان امواج مورد استفاده در دستگاه‌های مخصوص آشپزی نزدیک نیستند. این امواج حتی هزار برابر کمتر از امواج تلفن‌های همراه هستند.

بر خلاف دستگاه‌های تست قند خون سنتی که پوست دست بیمار را سوراخ می‌کنند، این دستگاه جدید این فرآیند را کاملا بدون درد انجام می‌دهد. این تیم دستگاه جدید خود را روی بیش از 50 بیمار تست کرده‌اند و تست این دستگاه تا تابستان سال جاری ادامه خواهد داشت. به گفته طراحان، استقبال بیماران از این دستگاه بسیار قابل توجه بوده است، اما تا عرضه عمومی این محصول به بازار دست کم 5 سال فاصله داریم.

بسیار از مردم جهان به دیابت مبتلا هستند و تعداد بیماران دیابتی تنها در ایالات متحده 29 میلیون نفر است و به این ترتیب 9 درصد از آمریکایی‌ها دیابت دارند. میزان مبتلایان به دیابت در بریتانیا نیز 3.5 میلیون نفر است.

تست قند خون

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۲:۳۲ دیده شده : ۶۳بار نویسنده : admin

این دستگاه بازنشانی شد برای ادامه دادن تست قند خون تست قند خون ناشتا تست قند خون در بارداری تست قند خون بدون سوزن تست قند خون اندروید تست قند خون Fbs تست قند خون با موبایل تست قند خون بارداری تست قند خون نرمال تست قند خون امپرور تست قند خون غیر ناشتا تست Fasting Blood Sugar یا قند خون ناشتا تست قند خون بارداری با دستگاه دستگاه تست قند خون بدون سوزن فروش دستگاه تست قند خون بدون سوزن تست قند خون اندرویدی برنامه تست قند خون اندروید تست قند خون با اندروید تست قند خون در اندروید نرم افزار تست قند خون اندروید دانلود نرم افزار تست قند خون اندروید دانلود تست قند خون برای اندروید برنامه تست قند خون برای اندروید نرم افزار تست قند خون برای اندروید تست قند بارداری تست دیابت بارداری تست تحمل قند بارداری تست قند در دوران بارداری تست تحمل قند در بارداری تست قند در بارداری آزمایش تست قند در بارداری دستگاه تست قند خون با موبایل تست قند دو ساعته تست قند خون دو ساعته تست قند خون حاملگی اشتباه گرفتن به انگلیسی گرفتن به انگلیسی نیشگون گرفتن به انگلیسی الهام گرفتن به انگلیسی به زور گرفتن به انگلیسی گرفتن به انگليسي گاز گرفتن به انگلیسی مرخصی گرفتن به انگلیسی روزه گرفتن به انگلیسی اجازه گرفتن به انگلیسی ناديده گرفتن به انگليسي باج گرفتن به انگليسي پس گرفتن به انگليسي سراغ گرفتن به انگليسي مرخصي گرفتن به انگليسي گاز گرفتن به انگليسي تصميم گرفتن به انگليسي تولد گرفتن به انگليسي فال گرفتن به انگليسي گرفتن به عربی معنی گرفتن به عربی تصمیم گرفتن به عربی روزه گرفتن به زبان عربی گرفتن به اینگلیسی به خدمت گرفتن جن نحوه به خدمت گرفتن جن روش به خدمت گرفتن جن راههای به خدمت گرفتن جن به سخره گرفتن به سخره گرفتن یعنی چه؟ به سخره گرفتن عشق معنی به سخره گرفتن به اسارت گرفتن داعشی ها فیلم به اسارت گرفتن داعشی ها به عهده گرفتن سرپرستی بچه به کشتی گرفتن نهادند سر به كشتي گرفتن نهادند سر به کشتی گرفتن نهادند سر گرفتند هر دو دوال کمر این دستگاه بازنشانی شد این دستگاه تست قند خون نیازی به گرفتن خون از بدن ندارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها