freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یکی از باورهای نادرست برخی این است که برای تمرکز حواس، باید در سکوت مطلق باشند. واقعیت این است که هر چه محیطی ساکت‌تر باشد، برای تمرکز حواس بهتر است و ما محیطی را برای مطالعه انتخاب می‌کنیم که سروصدای کم‌تری داشته باشد؛ اما به هیچ عنوان نباید در جست‌وجوی محیطی باشیم که سکوت مطلق بر آن حکم‌فرما باشد. بهترین مکان برای مطالعه، جایی است که سروصدا در آن از بقیه‌ی جاها کم‌تر باشد؛ مثلاً اکنون می‌خواهید مطالعه کنید و تنها مکانی که در اختیار دارید، اتاقی است که در آن تلویزیون روشن است؛ مسلماً این محیط، ایده‌آل نیست؛ اما شما در دورترین نقطه‌ی اتاق از تلویزیون و پشت به آن بنشینید و مطالعه کنید. در این حالت، شما از بهترین شرایط ممکن برای مطالعه استفاده کرده‌اید.

مطالعه در جای کاملاً ساکت، غلط است؛ زیرا اگر به محیط بسیار ساکت عادت کنید، شرطی می‌شوید و فقط در چنین مکان‌هایی می‌توانید مطالعه کنید و در محیط‌های دیگر، با کوچک‌ترین سروصدایی، تمرکز حواس شما به هم می‌ریزد و ایجاد تمرکز دوباره، برای‌تان بسیار مشکل است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰:۵۰ دیده شده : ۱۰۶بار نویسنده : admin

برای تمرکز حواس چه باید کرد برای تمرکز ذهن چه باید کرد برای تمرکز حواس کودکان چه باید کرد برای افزایش تمرکز حواس چه باید کرد برای تمرکز حواس برای تمرکز حواس چه کنیم برای تمرکز حواس چه بخوریم برای تمرکز حواس کودکان جهت تمرکز حواس دعا برای تمرکز حواس دارو برای تمرکز حواس قرص برای تمرکز حواس بازی برای تمرکز حواس برای تمرکز برای تمرکز بیشتر چه کنیم برای تمرکز ذهن تمرکز برای مطالعه تمرکز برای درس برای تمرکز ذهن چه کنیم برای تمرکز حواس چکار کنیم بازی برای تمرکز حواس کودکان برای تمرکز حواس چه باید کرد؟ دعا برای تمرکز ذهن راههایی برای تمرکز ذهن روش تمرکز برای مطالعه افزایش تمرکز برای مطالعه روشهای تمرکز برای مطالعه تمرکز مطالعه راه های تمرکز برای مطالعه روش افزایش تمرکز برای مطالعه راه افزایش تمرکز برای مطالعه روش های افزایش تمرکز برای مطالعه تمركز براي درس خواندن راههای تمرکز برای درس خواندن نحوه تمرکز برای درس خواندن افزایش تمرکز برای درس خواندن روشهای تمرکز برای درس خواندن تمرکز حواس برای درس خواندن تمرکز ذهن برای درس خواندن ایجاد تمرکز برای درس خواندن تمرکز درسی حواس به انگلیسی حواس پنجگانه به انگلیسی حواس پرت به انگلیسی حواس پرتی به انگلیسی حواس جمع به انگلیسی حواس پرت شدن به انگلیسی حواس پنجگانه به زبان انگلیسی معنی حواس پرتی به انگلیسی حواس پنجگانه انسان به انگلیسی حواس پنجگانه به عربی حواس پنجگانه به زبان عربی بهاء حواس بهاء اليوسف خمس حواس آموزش حواس به کودکان آموزش حواس پنجگانه به کودکان آموزش حواس پنجگانه به کودکان پیش دبستانی اموزش حواس به کودکان برای تمرکز حواس، به دنبال سکوت مطلق نباشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها