freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در این مقاله می‌خوانید که چه اصول و قوانینی باید هنگام استفاده از پهپادها رعایت شود و چه‌طور می‌توان مثل یک عکاس حرفه‌ای تصاویر هوایی زیبایی خلق کرد. با کجارو همراه باشید.

مقاله‌های مرتبط:

یکی از مهم‌ترین پرسش‌هایی که اغلب درباره‌ی پهپادها پرسیده می‌شود این است که آیا قوانینی برای به پرواز درآوردن پهپاد وجود دارد یا خیر؟ بله، برای داشتن پروازی ایمن و در عین حال لذت‌بخش یک سری موارد حتما باید رعایت شوند.

عکس هوایی

اگر استفاده از پهپاد برای شما تنها جنبه‌ سرگرمی و خوش‌گذرانی دارد و پهپاد شما ۲۰ کیلوگرم یا کمتر از آن وزن دارد، پس نیاز به دانستن قوانین خاص و پیچیده‌ای ندارید و اصول زیر تنها مواردی است که باید بدانید و حتما رعایت کنید. چرا که شما موظفید در هر شرایطی نکات ایمنی را رعایت کنید. در صورت عدم رعایت این نکات نه تنها پهپاد خود بلکه جان افراد و اموال مردم را به خطر خواهید انداخت.

اصول استفاده از پهپاد

 • ارتفاع پهپاد نباید از ۱۲۰ متر بیشتر باشد.
 • پهپاد باید همواره در میدان دید شما قرار داشته باشد.
 • قبل از پرواز، مطمئن شوید که حداقل ۸ کیلومتر با فرودگاه فاصله دارید. 
 • در نزدیکی استادیوم‌های ورزشی و پیست‌های مسابقه پهپاد را به پرواز در نیاورید.
 •  پهپاد باید حداقل ۷ متر بالاتر از جمعیت پرواز کند (سعی کنید هیچ‌ وقت بالای سر جمعیتی از مردم که محافظ ندارند از پهپاد استفاده نکنید). اگر در حیات خانه‌ی خودتان پرواز کنید مشکلی نخواهد داشت اما اگر برای مثال در پارک هستید، باید بسیار مراقب باشید و سعی کنید فاصله‌ی خود را با جمعیت حفظ کنید و حداقل ۵۰ متر با مردم فاصله داشته باشید.
 • در نزدیکی مراکز دولتی و اموال دولتی، پمپ بنزین‌ها، جاده‌های شلوغ و ... پرواز نکنید.
 • برفراز فضاهایی که نیاز به اجازه‌ی شخص یا اشخاصی دارد پهپاد را به پرواز درنیاورید.

اما مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است:

همیشه مراقب باشید که وارد منطقه‌ی ممنوعه پرواز نشده باشید.

عکس هوایی

عکس‌برداری با پهپاد 

تعداد مکان‌هایی که نمی‌توان در نزدیکی آن‌ها تصویربرداری کرد کم نیست، اما اصلا جای نگرانی نیست. همیشه فضای کافی برای به تصویر کشیدن زیبایی‌های اطراف وجود دارد. این روزها بهترین عکاسان هوایی کسانی هستند که از زوایای جدید و کمتر دیده شده‌ی مکان‌هایی که مشهور هستند عکس می‌گیرند و البته مکان‌هایی که هر کسی به آن‌ها دسترسی ندارد. 

اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال زوایای نو می‌گردید اما زمان یا شرایط لازم برای مدام در سفر بودن و پیدا کردن نادیده‌ها را ندارید، در اینجا به شما راهی برای یافتن مکان‌های مناسب برای تصویربرداری با پهپاد را آموزش می‌دهیم.

پیشنهاد ما استفاده از گوگل ارث است (بهترین راه برای دیدن مکان‌هایی که شاید هیچ‌وقت نمی‌دانستید که وجود دارند). عکس‌های ماهواره‌ای آن به شما این امکان را می‌دهد که نقشه‌هایی از سراسر جهان (شامل تصاویر جاده‌ها، خانه‌ها، برج‌ها و ...) را در خانه و پشت رایانه‌ خود ببینید.

 پهپاد

 با استفاده از گوگل ارث یک عکاس می‌تواند به راحتی پیش از انتخاب مکان بعدی برای عکس‌برداری آنجا را کاملا بررسی کند. پیدا کردن مکان‌هایی که رفت‌و‌آمد انسان کم است یا مانعی در مقابل شما وجود ندارد، بهترین راه برای داشتن پروازی بدون دغدغه و نگرانی است. با استفاده از امکانات گوگل ارث می‌توانید در کمال آرامش از کار خود لذت ببرید.

پهپاد

فرض کنید تصویری زیبا از درون یک غار که در حاشیه‌ی ساحلی قرار دارد می‌بینید و آن عکس توجه شما را به خود جلب می‌کند. پس از کمی جستجو در اینترنت متوجه می‌شوید که این غار درواقع در سن‌‌دیگو قرار دارد اما مکان دقیق آن را نمی‌دانید. پس سعی می‌کنید مکان تقریبی آن را حدس بزنید و در حاشیه‌ی ساحلی به‌ دنبال صخره‌ای با یک حفره می‌گردید که ممکن است غار مورد نظر همانجا باشد. در نهایت موفق می‌شوید و غار را پیدا می‌کنید.

پهپاد

نمای گوگل ارث را به نمای خیابان تغییر می‌دهید و بعد از اینکه تمام اطلاعات لازم درباره‌ی مکان مورد نظر را یافتید دست به کار می‌شوید و خود را برای رفتن به محل آماده می‌کنید. با این شرایط مطمئنا عکس‌برداری و پیدا کردن بهترین زاویه‌ی ممکن، برای شما راحت‌تر خواهد بود.

پهپاد

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب گوگل ارث استفاده از حالت عکس است. حالت نمای خیابان تنها مکان‌هایی رانشان می‌دهد که اتومبیل می‌تواند عبور و مرور داشته باشد، در حالی که حالت عکس شرایط را برای شما آسان‌تر هم می‌کند و می‌توانید دید بسیاری خوبی از مکان‌های مختلف داشته باشید.

به هر شهر یا منطقه‌ی جدیدی که سفر می‌کنید می‌توانید با استفاده از گوگل ارث به دنبال الگوها، خطوط و نقاط برجسته برای عکس‌برداری بگردید و به کمک آن نقاطی را پیدا کنید که پیش از این نمی‌شناختید.

اگر این مطلب را دوست داشتید نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. همچنین، اگر خود شما نکته‌ای درباره‌ی استفاده از پهپادها می‌دانید با ما درمیان بگذارید.

منبع fromwhereidrone

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۹:۱۷ دیده شده : ۸۳بار نویسنده : admin

اصول استفاده از تردمیل اصول صحیح استفاده از تردمیل روش اصولی استفاده از تردمیل استفاده اصولی از تردمیل اصول استفاده از سونا اصول استفاده از سونا و جکوزی استفاده اصولی از سونا اصول استفاده از آیپد اصول استفاده از استخر اصول استفاده از کاندوم اصول استفاده از دوچرخه ثابت اصول استفاده از دستکش در بیمارستان اصول استفاده از اینترنت اصول حقوقی استفاده از اینترنت اصول حقوقی حاکم بر استفاده از اینترنت اصول استفاده از قانون جذب استفاده از پهپادها رونمایی از پهپاد جدید ایران رونمایی از پهپاد جدید ایرانی رونمایی از پهباد جدید ایران رونمایی پهپاد جدید ایران رونمایی از پهپاد عمود پرواز ایران رونمایی از پهپاد رهام رونمایی از پهپاد عمود پرواز رونمایی از پهپاد رونمایی از پهپاد Rq170 ایرانی رونمایی از پهپاد جدید رونمایی از پهپاد فطرس رونمایی از پهپاد ایرانی رونمایی از پهپاد Rq170 عکس از پهپاد عکس از پهپاد های ایرانی عکس پهپاد عکس پهپاد شاهد 129 عکس پهپاد ایرانی عکس پهپاد جدید ایران عکس پهپادهای ایرانی عکس پهپاد های ایران عکس پهپاد فطرس عکس پهپاد اسرائیلی رونمایی از پهباد ایرانی Rq170 فیلم از پهپاد فیلم پهپاد اسرائیل فیلم پهپاد ایرانی فیلم پهپاد فیلم پهپاد ایرانی در اسرائیل فیلم پهپاد فطرس فیلم پهپاد ایران فیلم پهپاد Rq170 ایرانی فیلم پهپاد آمریکایی فیلم پهپاد شاهد 129 آخرین اخبار از پهپاد آخرین اخبار از پهپاد اسرائیل آخرین اخبار پهپاد موارد استفاده از پهپاد موارد استفاده پهپاد شلیک موشک از پهپاد ایرانی رونمایی از جدیدترین پهپاد ایرانی رونمایی از جدیدترین پهپاد نیروی زمینی ارتش چگونه عکسهای اینستاگرام ذخیره کنیم چگونه عکسهای اینستاگرام را ذخیره کنیم چگونه عکسهای اینستاگرام رو ذخیره کنیم چگونه تصاویر اینستاگرام را ذخیره کنیم چگونه عکسی را در اینستاگرام ذخیره کنیم چگونه عکسها را در اینستاگرام ذخیره کنیم چگونه عکسهای اینستاگرام را در گوشی ذخیره کنیم چگونه عکس را در اینستاگرام ذخیره کنیم چگونه تصاویر اینستاگرام دیگران را ذخیره کنیم؟ چگونه عکسهای اینستاگرام را در کامپیوتر ذخیره کنیم چگونه عکسهای پاک شده را برگردانیم چگونه عکسهای حذف شده را برگردانیم چگونه عکسهای پاک شده موبایل را برگردانیم چگونه عکسهای پاک شده گوشی را برگردانیم چگونه عکسهای پاک شده اندروید را برگردانیم چگونه عکسهای پاک شده تبلت را برگردانیم چگونه عکسهای پاک شده در کامپیوتر را برگردانیم چگونه عکسهای پاک شده از گوشی را برگردانیم چگونه عکسهای پاک شده در موبایل را برگردانیم چگونه عکسهای حذف شده گوشی را برگردانیم چگونه عکسهای اینستاگرام را قفل کنیم چگونه عکسهای خود را در اینستاگرام قفل کنیم چگونه عکسهای تلگرام را پاک کنیم چگونه عکس در اینستاگرام را ذخیره کنیم چگونه در اینستاگرام عکسها را ذخیره کنیم؟ چگونه در اینستاگرام عکسی را ذخیره کنیم نقشه هوایی زیباکنار تصاویر هوایی زیبا تصاویر زیبای هواپیما تصاویر هواپیما زیبا عکس هوایی زیبا زیباترین تصاویر هوایی هواپیما زیبا زیباترین هواپیما هواپیماهای زیبا هواپیمای زیبا زیباترین هواپیما جهان هواپیماهای زیبای جهان زیباترین هواپیما های دنیا هواپيما زيبا مهمانداران هواپیما زیبا نقشه هوایی زیباشهر نقشه هوایی زیباشهر قزوین عکسهای هوایی زیبا زیباترین عکسهای هوایی عکسهای زیبای هواپیما عکسهای زیبا هواپیما عکس هواپیما زیبا عکس زیبای هواپیما عکس زیباترین هواپیما عکس هواپیما های زیبا عکس هواپیما جنگی زیبا اصول استفاده از پهپاد؛ چگونه عکس‌های هوایی زیبا بگیریم؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
 • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
 • تعداد نظرات : ۹۷۹۳
 • تعداد حاضران : ۲۴۱
 • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها