freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وزیر امور اسکاتلند در کابینه انگلیس اعلام کرد چشم اندازی برای حضور اسکاتلند در اتحادیه اروپا بعد از برکسیت متصور نیست.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ «دیوید ماندل» وزیر امور اسکاتلند در کابینه انگلیس در گفتگو با بی بی سی گفت: در جریان مذاکرات برکسیت، خواهان بهترین گزینه ممکن که در بردارنده بهترین منافع هم برای اسکاتلند و نیز بریتانیا باشد، هستیم .

ماندل گفت: من فکر می کنم که «ترزا می» نخست وزیر انگلیس، به روشنی گفته است که خواهان تعامل با همه بخش های بریتانیا از جمله اسکاتلند همانطور که ما به سمت مذاکرات برکسیت پیش می رویم، هستیم.

این عضو کابینه دولت انگلیس در همین حال نسبت به هر گونه سوء استفاده از برکسیت از سوی اسکات های ملی گرا برای طرح مجدد استقلال اسکاتلند هشدار داد.

وی افزود: هیچ مبنای عقلانی و معتبری وجود ندارد که در صورت خروج کل بریتانیا از اتحادیه اروپا، اسکاتلند همچنان عضوی از این اتحادیه باقی بماند.

ماندل خاطرنشان کرد هیچ چشم اندازی از حضور اسکاتلند در بازار مشترک اروپا در حالی که ترزا می خواهان خروج سخت انگلیس از اتحادیه اروپا است، متصور نیست.

وی بیان داشت هیچ مبنایی که حاکی از آن باشد که دولت اسکاتلند و پارلمان آن بتوانند هرگونه توسعه برکسیت را وتو کنند، نمی بیند.

ترزا می پیش از این در مورد امکان دادن حق وتو به اسکاتلند گفته بود که دولتش به نمایندگی از کل بریتانیا با طرف اروپایی به گفتگو خواهد نشست و بدین شکل حق وتو برای مردم اسکاتلند را رد کرد.

درهمه پرسی 23 ژوئن گذشته (سوم تیرماه) مردم انگلیس با مثبت 51.9 درصد آرا به خروج کشورشان از اتحادیه اروپا رای دادند.

از میان 4 کشور عضو بریتانیا، مردم اسکاتلند و ایرلند شمالی رای به ماندن و مردم ولز و انگلیس رای به خروج داده بودند که بعد از آن بارها اسکاتلند تهدید به برگزاری همه پرسی دوم جدایی از بریتانیا کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۶:۵۶ دیده شده : ۸۶بار نویسنده : admin

امکان حضور داعش در ایران امکان حضور همسر در زایمان عدم امکان حضور اتحادیه اروپا اتحادیه اروپا انگلستان اتحادیه اروپا Pdf بعد از ظهر سگی بعد از ظهر سگی سگی فیلم کامل بعد از ظهر سگی آل پاچینو بعد از ظهر سگی نقد فارسی بعد از ظهر سگی دانلود بعد از ظهر سگی نقد بعد از ظهر سگی و آژانس شیشه ای بعد از ظهر سگی فیلم بعد از ظهر سگی ویکی پدیا بعد از ظهر سگی آژانس شیشه ای بعد از مرگ بعد از مرگ چه میشود بعد از مرگ از نظر علمی بعد از مرگ به کجا میرویم بعد از مرگ گوزل چی میشه بعد از مرگم بعد از مرگ مختار چه شد بعد از مرگ مرتضی پاشایی بعد از مرگ مختار بعد از مرگ پاشایی بعد از تو بعد از تو شاهین بعد از تو دگر یار نگیرم بعد از تو میدونم آوازی نمیخونم پس از مرگ چه میشود؟ انسان بعد از مرگ چه میشود بعد از مرگ روح چه می شود جسد بعد از مرگ چه میشود بعد از مرگ یشیم چه میشود بعد مرگ چه میشود روح انسان بعد از مرگ چه میشود؟ بعد از مرگ خرم سلطان چه میشود بدن انسان بعد از مرگ چه میشود بعد از مشروب چی بخوریم بعد مشروب چی بخوریم بعد از مشروب چه بخوریم بعد از کولونوسکوپی چی بخوریم بعد از کولونوسکوپی چه بخوریم بعد از نسترن بعد از نسترن Mp3 بعد از نسترن دانلود Mp3 بعد از نسترن فرشید امین Mp3 بعد از نسترن متن بعد از نسترن فرشید بعد از نسترن فرشید امین 320 بعد از نسترن هیچی دیگه بعد از نسترن ای عشق من بعد از نسترن شعر بعد از ترک سیگار بعد از ترک سیگار چه بخوریم بعد از ترک سیگار چه باید کرد؟ بعد از ترک سیگار چه کنیم بعد از ترک سيگار عوارض بعد از ترک سیگار علائم بعد از ترک سیگار ریه بعد از ترک سیگار سرفه بعد از ترک سیگار چاقی بعد از ترک سیگار بعد ازالة الشعر بالحلاوة بعد نزع الشعر بالحلاوة خلطة بعد ازالة الشعر بالحلاوة نصائح بعد ازالة الشعر بالحلاوة الليمون بعد ازالة الشعر بالحلاوة الحبوب بعد ازالة الشعر بالحلاوة خلطات بعد ازالة الشعر بالحلاوة كريم بعد ازالة الشعر بالحلاوة حبوب بعد ازالة الشعر بالحلاوة ما بعد ازالة الشعر بالحلاوة بعد از عمل بینی بعد از عمل بینی چه بخوریم بعد از عمل بینی چه باید کرد بعد از عمل بینی چه مدت چسب بزنیم بعد از عمل بینی چی بخوریم بعد از عمل بینی چه چیزی باید خورد بعد از عمل بینی چکار کنیم بعد از عمل بینی چه شکلی میشم بعد از عمل بینی چه چیزهایی بخوریم بعد از عمل بینی چه غذاهایی بخوریم وزیر اسکاتلندی امکان حضور کشورش در اتحادیه اروپا بعد از برکسیت را رد کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها