freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا گفت ارتش این کشور در حال از بین رفتن است و اقتداری در جهان ندارد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ دونالد ترامپ در مجمع کهنه سربازان آمریکایی موسوم به «جنگجویان آمریکا» در ویرجینیا در پاسخ به سئوالی درباره کوچکتر و ضعیف تر شدن ارتش آمریکا گفت نه فقط نیروی زمینی، بلکه نیروی دریایی و نیروی هوایی و تفنگداران دریایی، همگی در حال از بین رفتن هستند.

ترامپ گفت: اولویت من این است که نگذارم چنین اتفاقی بیفتد. متاسفانه نیروهای نظامی کشورمان مثل گذشته مورد احترام نیستند و کشورهای دیگر از آنها حساب نمی برند و اگر همین طور ادامه پیدا کند، دیگر کسی به ما محل نمی گذارد.

ترامپ افزود نگاه کنید روسیه با توانمندی های هسته ای خود چه کار می کند و ما چه وضعی داریم. کسی نمی خواهد چنین کاری را با تسلیحات اتمی انجام دهد زیرا تسلیحات هسته ای وحشتناک هستند اما کشورهایی هستند که زیاده روی می کنند و کارهایی می کنند که ما انجام نمی دهیم. بنابراین ما باید خیلی مراقب باشیم. قطعا اندازه ارتش آمریکا بیش از حد کوچک شده است.

ترامپ گفت جت های جنگنده ما به حدی کهنه و قدیمی شده اند که قطعات یدکی برای آن وجود ندارد و ما مجبوریم برای پیدا کردن قطعات یدکی به قبرستان هواپیماها و موزه ها مراجعه کنیم. در حالیکه کشورهای دیگر تجهیزات جدید دارند و گاهی این تجهیزاتی که ما به آنها می فروشیم خنده دار است.

ترامپ افزود ما باید قویترین ارتش جهان را بسیار بالاتر از دیگران داشته باشیم. این در حالی است که ما پول زیادی را برای دفاع از کشورهای دیگر خرج کرده ایم اما آن کشورها حداقل هزینه هایی را که برای ما دارد، پرداخت نمی کنند.

ترامپ گفت اگر من رئیس جمهور آمریکا شوم، ارتشمان را به سطحی خواهم رساند که از هر زمانی قویتر باشد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۹:۴۷ دیده شده : ۱۱۹بار نویسنده : admin

آمریکا در جنگ جهانی دوم امريكا در جنگ جهاني دوم نقش آمریکا در جنگ جهانی دوم تلفات آمریکا در جنگ جهانی دوم هواپیماهای امریکا در جنگ جهانی دوم آمریکا جنگ جهانی دوم رئیس جمهور آمریکا در جنگ جهانی دوم رئیس جمهور امریکا در جنگ جهانی دوم رئيس جمهور امريكا در جنگ جهاني دوم ناو هواپیمابر امریکا در جنگ جهانی دوم آمریکا در افغانستان امریکا در افغانستان Pdf سفارت امریکا در افغانستان جنایات امریکا در افغانستان جنایت امریکا در افغانستان جنگ امریکا در افغانستان سفارت امريكا در افغانستان ظلم امریکا در افغانستان اهداف امریکا در افغانستان سیاست امریکا در افغانستان امريكا دريس موقع امريكا دريس امريكا دردشه دردشه امريكا فيديو دردشه شات امريكا دردشه امريكا الصوتيه سفارت امريكا در ايران سفارت آمريکا در ايران سفارتخانه امريكا در ايران سفارت آمریکا در ایران مجازی سفارت آمریکا در تهران مجازی سايت مجازي سفارت امريكا در ايران سفارت مجازی آمریکا در ایران لاتاری سفارت امريكا در ایران اشغال سفارت امريكا در ايران بازگشايي سفارت امريكا در ايران صداي امريكا دري سفارتخانه مجازی آمریکا در تهران سایت مجازی سفارت آمریکا در تهران سفارت مجازی ایالات متحده آمریکا در تهران سايت سفارت مجازی آمریکا در تهران آدرس سفارت مجازی آمریکا در تهران درباره امریکا دردشة امريكا الكتابية دردشة امريكية كتابية امریکایی در خرم اباد کلیپ امریکایی در خرم اباد یک آمریکایی در خرم آباد اپارات امریکایی در خرم اباد توریست آمریکایی در خرم آباد اقتدار مجدد جهان اسلام خیزش اقتدار مجدد جهان اسلام اقتدار جهان اسلام K Hv Finhajd ترامپ: ارتش آمریکا در جهان اقتدار و احترامی ندارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها