freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

؛ مقامات اتحادیه اروپا می گویند، تلاش های قبلی برای کمک رسانی به حلب به این دلیل ناکام مانده که این بلوک سهم نظامی ناچیزی در جنگ سوریه دارد.

این اتحادیه روز یکشنبه اعلام کرد که وسایل امدادی اساسی را در بخش تحت کنترل نیروهای دولتی برای ارسال از طریق خط درگیری مهیا کرده است و همچنین آماده طرح تخلیه ساکنان حلب برای مداوای پزشکی است.

ولی برای ارسال این کمک ها به یک آرامش نیاز است. روسیه که حمایت نظامی سنگینی از دولت سوریه می کند و آمریکا که حامی برخی از گروه های شورشی مکررا در میانجیگری برای برقراری یک آتش بس پایدار ناکام مانده اند.

یک منبع اتحادیه اروپا گفت:' با توجه به حملات اخیر دولت سوریه در حلب خطر قابل ملاحظه ای در مورد افزایش تلفات ایجاد شده است.

وی افزود:' این یک ابتکار صرفا بشردوستانه است و معنای آن اجازه دادن به سازمان های بشردوست برای انجام وظیفه در غیاب یک توافق جهانی در مورد ترک مخاصمه ای است که ما نمی توانیم به دلیل نیازهای فزاینده کسانی که در درگیریها گرفتار شده اند، منتظر آن بمانیم. '

بروکسل معتقد است که باید نقش بیشتری در مذاکرات سیاسی مربوط به آینده سوریه همزمان با تامین کمک مالی عمده برای بازسازی این کشور پس از پایان جنگ ایفا کند. جنگ سوریه همچنین موجب سرازیر شدن پناهنده به سوی این بلوک شده است.

یک سخنگوی بازوی اجرایی اتحادیه اروپا روز دوشنبه گفته است فدریکا موگرینی دیپلمات ارشد اتحادیه در مورد طرح کمک رسانی با محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران صحبت کرده و قرار است روز دوشنبه با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه نیز گفت و گو کند.

یک مقام دیگر اتحادیه اروپا ابراز امیدواری کرد که این اتحادیه بتواند نتایج بهتری از دیپلماسی نسبت به امریکا به دست آورد چرا که اختلافات بروکسل با سوریه ، ایران و روسیه متحدان دمشق بالا نیست.

کمیته عالی مذاکرات گروه مخالف سیاسی اصلی سوریه از پیشنهاد اتحادیه اروپا استقبال کرده و گفته است که آماده کمک برای تحقق آن است.

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۵:۳۳:۱۴ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin

اتحادیه اروپا اتحادیه اروپا انگلستان اتحادیه اروپا Pdf الزام به ایفای تعهد الزام به ایفای تعهدات الزام به ایفا تعهد دادخواست الزام به ایفای تعهد دادخواست الزام به ايفاي تعهد دعوای الزام به ایفای تعهد شرایط الزام به ایفای تعهد نمونه دادخواست الزام به ایفای تعهد نمونه دادخواست الزام به ایفای تعهدات دادخواست الزام به ایفای تعهدات قراردادی الزام به ایفای تعهدات قراردادی الزام به ایفای تعهد مالی دعوی الزام به ایفای تعهد الزام خوانده به ایفای تعهد کاریکاتور در مورد سوریه در مورد سوریه در مورد سوريه اخبار در مورد سوریه خبر در مورد سوریه شعر در مورد سوریه مستند در مورد سوریه سخنرانی در مورد سوریه تحقیق در مورد سوریه تحلیل در مورد سوریه آخرین اخبار در مورد سوریه اخبار جدید در مورد سوریه جدیدترین اخبار در مورد سوریه اخبار روز در مورد سوریه اخبار در مورد جنگ سوریه اخبار امروز در مورد سوریه اخبار سیاسی در مورد سوریه تازه ترین اخبار در مورد سوریه آخرين اخبار در مورد سوريه اخرین خبر در مورد سوریه خبر جدید در مورد سوریه جدیدترین خبر در مورد سوریه خبر های تازه در مورد سوریه آخرین خبر در مورد حمله آمریکا به سوریه خبر انلاین در مورد سوریه خبر فوري در مورد سوريه آخرین خبر در مورد جنگ سوریه آخرین خبر در مورد حمله به سوریه شعر درباره سوریه مستند بی بی سی در مورد سوریه دانلود مستند در مورد سوریه مستند درباره سوریه دانلود مستند بی بی سی در مورد سوریه سخنرانی دکتر عباسی در مورد سوریه سخنرانی رائفی پور در مورد سوریه سخنراني هاشمي در مورد سوريه سخنرانی دکتر رائفی پور در مورد سوریه سخنرانی استاد رائفی پور در مورد سوریه دانلود سخنرانی دکتر عباسی در مورد سوریه دانلود سخنرانی استاد رائفی پور در مورد سوریه مقاله در مورد تحولات سوریه مقاله در مورد بحران سوریه مقاله در مورد جنگ سوریه مقاله در مورد سوریه تحقیق در مورد تحولات سوریه تحقیق در مورد کشور سوریه تحقیق در مورد بحران سوریه مقاله در مورد انقلاب سوریه مقاله ای در مورد سوریه خبرها در مورد سوریه آخرین خبرها در مورد سوریه است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم اتحادیه اروپا به ایفای نقش گسترده تر در مورد سوریه امید بسته است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها