freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

فرماندار شهرستان قروه:
تقویت هویت روستاها برای خودکفایی تولید لازم است
سرویس کردستان- فرماندار قروه مؤلفه های ارتباطی مربوط به فرهنگ روستایی را الگوی خوبی برای مهارت های اجتماعی دانست و بر تقویت هویت روستاها برای رسیدن به خوکفایی تولید تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار کردپرس، پرویز کولانی در نشست هماهنگی روز ملی روستا با بیان اینکه ماهیت و هویت اصلی روستاها در جامعه گم شده است، اظهار داشت: ماهیت اصلی روستاها در دو بخش مهم اقتصادی و فرهنگی است که لازم است این دو شاخص رصد و توسعه یابند.
وی اشتغالزایی روستایی را کم هزینه و به صرفه دانست و افزود: هزینه های میلیاردی در شهرها برای راه اندازی یک واحد صنعتی با کمترین جذب نیرو می شود این در حالی است که می توان در روستاها یک واحد تولیدی کوچک با توجه به جمعیت روستایی ایجاد کرد و با این کار به خودکفایی تولید هم رسید.
به گفته کولانی آنچه میان شهر و روستا متفاوت است مبنای فرهنگ روستایی است به طوری که روستاییان دارای ارتباطات عاطفی قوی تر و روابط خویشاوندی و اجتماعی بهتری هستند و این می تواند مؤلفه ای برای الگوی مهارت های زندگی باشد.  
وی نفوذ زرق و برق های شهری به روستاها را باعث غفلت از تولیدات روستایی دانست و بر بازگرداندن ماهیت اصلی فرهنگ روستایی در زمینه های اقتصادی و فرهنگی تأکید کرد.
کولانی با اشاره به فرهنگ سازی در جهت ایجاد هویت فرهنگی و اقتصادی در این مناطق، تصریح کرد: باید نیاز روستاییان با برنامه های درست مورد توجه قرار گیرد و پذیرش فرهنگ روستا را به نسل های آینده انتقال داد.
وی ایجاد نمایشگاه فروش محصولات روستایی در منطقه را با توجه به شاهراه اصلی استان مهم خواند و بیان کرد: برگزاری این گونه نمایشگاه ها می تواند در معرفی فرهنگ ها و محصولات تولیدی روستاییان مؤثر باشد.

کد مطلب: 115261  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۳  |  ساعت: ۴ : ۱۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۵۰:۵۱ دیده شده : ۱۰۹بار نویسنده : admin

تقویت هویت ایرانی-اسلامی راهکارهای تقویت هویت اسلامی ایرانی تقویت هویت ملی تقویت هویت ملی و دینی راهکارهای تقویت هویت ملی راههای تقویت هویت ملی دین عامل تقویت هویت ملی تقویت هویت دینی تقویت هویت دینی و ملی تقویت هویت دینی دانش آموزان راههای تقویت هویت دینی تقویت هویت فرهنگی تقویت هویت محله ای تقویت هویت اسلامی راهکارهای تقویت هویت اسلامی تقویت هویت شهر روستا برایجان روستای برایجان روستای برایجان خفر اینترنت برای روستاها اینترنت روستاها اینترنت پرسرعت برای روستاها اینترنت روستاهای اردبیل خودکفایی در تولید گندم تحلیلی بر خودکفایی در تولید گندم ایران تحلیلی بر خودکفایی در تولید گندم خودکفایی در تولید بنزین لازم است ارتقا دهید لازم است گاهی لازم است گاهی در زندگی لازم است گاهی عیسی باشی لازم است گاهی تلفن را برداری لازم است گاهي گاهی لازم است کوتاه بیایی گاهی لازم است که لازم است استانداردهای لازم برای طراحی فرهنگسرا استانداردهای لازم برای طراحی رستوران استانداردهای لازم برای طراحی کتابخانه استانداردهای لازم برای طراحی دانشکده معماری تقویت هویت روستاها برای خودکفایی تولید لازم است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۵۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها