freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به نظر می‌رسد که شایعات گوناگون پیرامون رویداد پیش روی گوگل باعث سردرگمی‌های زیادی در میان طرفداران این شرکت شده باشد. شاید یکی از سرچشمه‌های اصلی این ابهامات مربوط به گزارشی در پایگاه فایننشال تایمز باشد که آخر هفته‌ی پیش منتشر شده بود. عنوان این گزارش بیانگر این بود که گوگل «در حال اقدام برای راه‌اندازی خط تولید گوشی‌های هوشمند با نام تجاری مختص خود» است. البته این گفته کاملا درست است، اما به این معنا نیست که کمپانی گوگل در حال ساخت دستگاه‌های خود باشد. به تعبیری شاید بتوان گفت که عنوان فوق به دفعات فراوان در جاهای مختلف تکرار شده است و این احتمال وجود دارد که همین عنوان اولیه باعث ایجاد برداشت‌های نادرست از خبر اصلی شده باشد.

 از طرفی شاید هم برخی ابهامات به وجود آمده ناشی از یادداشتی باشد که در همان گزارش فایننشال تایمز آمده و در آن اشاره شده که گوگل در حال راه‌اندازی فرایند ساخت «نخستین گوشی هوشمندی است که دارای برند و طراحی مختص گوگل» باشد. اخبار و تحلیل‌های موجود به خوبی برایمان روشن می‌کند که این نخستین باری نیست که گوگل در زمینه‌ی سخت‌افزار دست به ریسک می‌زند.

 گوگل در حال حاضر تا جایی که ما می‌دانیم، در حال برنامه‌ریزی برای معرفی دو گوشی هوشمند جدید است که آنها را با نام‌های غیر رسمی Pixel و Pixel XL می‌شناسیم. آنها ممکن است با عنوان گوشی‌های هوشمند «گوگل» و با استفاده از نام تجاری پیکسل به فروش برسند، اما باید بپذیریم که آنها توسط گوگل ساخته نشده‌اند. همانطور که گوشی‌های دیگر این کمپانی هم ساخته‌ی خود گوگل نبوده‌اند. به عبارتی نمی‌توانیم بگوییم که گوگل همانند کمپانی‌هایی همچون اپل واقعا گوشی هوشمند «تولید» می‌کند.

 بر پایه‌ی گفته‌های اخیر که به نظر می‌رسد تا به حال نیز تایید شده است، کمپانی اچ‌تی‌سی گوشی‌های هوشمند جدید گوگل را تولید کرده است. اچ‌تی‌سی پیش از این سازنده‌ی نخستین گوشی اندرویدی بوده است. در واقع گوشی G1 نخستین گوشی اندرویدی است که با نام غیر رسمی (Google phone) نیز در آن زمان شناخته می‌شد. لری پیج و سرگئی برین، سران اصلی گوگل در آن زمان در رویداد مطبوعاتی T-Mobile  در نیویورک برای عرضه‌ی آن شرکت کردند. اچ‌تی‌سی همچنین سازنده‌ی نخستین گوشی نکسوس اورجینال بوده است. پس از آن نیز تولیدکننده‌های دیگری شامل سامسونگ، هواوی و ال‌جی در ساخت سری‌های بعدی نکسوس با گوگل همکاری داشته‌اند.

 آنچه که ما در حال حاضر می‌بینیم در واقع انتقالی است که از نام تجاری نکسوس به پیکسل صورت می‌گیرد. شاید هم این تغییر نام صرفا برای جلب توجه طرفداران و افزایش استقبال خریداران باشد. 

 احتمالا قرار نیست، سخن زیادی از اینکه پیکسل توسط اچ‌تی‌سی ساخته شده به میان آید. این در حالی است که برای نمونه ما پیش از این به طور صریح مطلع بودیم که نکسوس 6P توسط هواوی یا همچنین نکسوس 5X توسط ال‌جی ساخته شده است. اما قضیه در مورد اچ‌تی‌سی اندکی فرق می‌کند و احتمال اولیه‌ی ما پیرامون اینکه قرار نیست روی شرکت سازنده‌ی پیکسل مانور داده شود کاملا محتمل و معقول به نظر می‌رسد. زیرا اعلام شده است که اچ‌تی‌سی این گوشی‌ها را به طور مستقیم به مشتریان نخواهد فروخت. همچنین این احتمال هم وجود دارد که گوگل کنترل بیشتری روی دستگاه‌های جدید نسبت به دستگاه‌های قبلی داشته باشد. در واقع شایعاتی نیز در مورد این موضوع درز کرده بود که کمپانی هواوی شرایط جدید را نپذیرفته و در نتیجه از ساختن دستگاه‌های یاد شده برای گوگل سر باز زده است.

 اما به هر حال واقعیت این است که گوگل سازنده‌ی این گوشی‌ها نیست. چیزی که در نگاه نخست و سطحی ممکن است همانند یک تغییر بزرگ به نظر رسد، در واقع به احتمال بسیار قوی اهمیت زیادی برای خریداران نخواهد داشت. تا به حال ما گوشی‌های هوشمند گوگل را با نام نکسوس می‌شناختیم و شاید قرار باشد که از این پس آنها را با نام پیکسل در میان محصولات گوگل ببینیم. در این صورت پرسش این خواهد بود که واقعا چه تغییری اتفاق افتاده است؟

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۱۵:۳۵ دیده شده : ۸۷بار نویسنده : admin

گوشی های سامسونگ گوشی های سامسونگ با قیمت گوشی های سامسونگ 2016 گوشی های سامسونگ جدید گوشی های سامسونگ اندروید گوشی های سامسونگ لمسی گوشی های سامسونگ دو سیم کارته گوشی های سامسونگ چینی گوشی های سامسونگ S4 گوشی های سامسونگ با قیمت مناسب گوشی های هواوی گوشی های هواوی با قیمت گوشی های هواوی P6 گوشی های هواوی G610 گوشی های هواوی هانر گوشی های هواویی گوشی های هواوی Y300 گوشی های هواوی G700 گوشی های هواوی G510 گوشی های هواوی P7 گوشی های جدید 2016 گوشی های جدید گوشی های جدید سامسونگ گوشی های جدید هواوی گوشی های جدید سونی گوشی های جدید ال جی گوشی های جدید سال 2016 گوشی های جدید نوکیا گوشی های جدید 2015 گوشی های جدید Htc گوشی های سونی گوشی های سونی اریکسون گوشی های سونی اریکسون با قیمت گوشی های سونی Z گوشی های سونی Z1 گوشی های سونی اریکسون لمسی گوشی های سونی اریکسون اکسپریا گوشی های سونی سری Z گوشی های سونی Z2 گوشی های سونی با قیمت روز گوشی های اپل گوشی های اپل با قیمت گوشی های اپل ارزان قیمت گوشی های اپل چینی گوشی های اپل 6 گوشی های اپل 5 گوشی های اپل در ایران گوشی های اپل ساخت کجاست گوشی های اپل طرح اصل گوشی های اپل موجود در بازار گوشی های شیائومی قیمت گوشی های شیائومی در ایران فروش گوشی های شیائومی در ایران مشخصات گوشی های شیائومی بررسی گوشی های شیائومی کیفیت گوشی های شیائومی گوشی های شرکت شیائومی گوشی های موبایل شیائومی لیست قیمت گوشی های شیائومی خرید گوشی های شیائومی در ایران گوشی های ال جی گوشی های ال جی با قیمت گوشی های ال جی لمسی گوشی های ال جی دو سیم کارت گوشی های ال جی همراه با قیمت گوشی های ال جی بهتر است یا سامسونگ گوشی های ال جی G3 گوشی های ال جی با قیمت روز گوشی های ال جی اپتیموس گوشی های ال جی دو سیم کارته گوشی های بلک بری گوشی های بلک بری موجود در بازار گوشی های بلک بری با قیمت گوشی های بلک بری موجود در بازار ایران گوشی های بلک بری Z10 گوشی های بلک بری 2014 گوشی های بلک بری اندروید گوشی های بلک بری و قیمت گوشی های بلک بری پاسپورت گوشی های بلک بری Z10 قیمت گوشی های 2016 سامسونگ پیکسل ساخت ساختن پیکسل ساخت پیکسل تبلیغاتی ساخت پیکسل فانتزی دستگاه ساخت پیکسل اموزش ساخت پیکسل سفارش ساخت پیکسل طرز ساخت پیکسل روش ساخت پیکسل نحوه ساخت پیکسل دستگاه تولید پیکسل قیمت دستگاه ساخت پیکسل آموزش ساخت پیکسل اموزش ساخت پیکسل سنجاقی آموزش ساخت پیکسل چوبی آموزش ساخت تابلو پیکسلی طریقه ساخت پیکسل شرکت گوگل شرکت گوگل در آمریکا شرکت گوگل در ایران شرکت گوگل در کجاست شرکت گوگل ویکی پدیا شرکت گوگل قیمت سهام شرکت گوگل عکس شرکت گوگل تاریخچه شرکت گوگل ساختمان گوگل شرکت مخابرات ایرانیان در شرکت گوگل نمایندگی شرکت گوگل در ایران استخدام شرکت گوگل در ایران دفتر شرکت گوگل در ایران ایرانی در شرکت گوگل عکسهای شرکت گوگل گوشی های پیکسل ساخت شرکت گوگل نیستند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها