freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش " دی اسپورت":بازیکن تیم ملی فوتسال گفت: ما در دیدار مقابل برزیل با جان و دل‌مان بازی کردیم و در جام جهانی به هیچ عنوان به فکر پول و پاداش نبودیم.

حسین طیبی در خصوص کسب مقام سومی ایران در جام جهانی اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم دل مردم ایران را شاد کنیم و همین موضوع برای ما کافی بود. در آنجا نه به فکر پول و نه به فکر پاداش بودیم. فقط هدف‌مان این بود که روی سکو برویم.

وی افزود: امیدوارم توانسته باشیم کمی از لطف مردم را جبران کرده باشیم چرا که انرژی بسیار خوبی به ما دادند و توانستند با روحیه دادن‌شان به ما شرایط خوبی را رقم بزنند.

بازیکن تیم ملی فوتسال در مورد دیدار مقابل برزیل یادآور شد: زمانی که به مرحله حذفی رفتیم هیچ‌کس فکر نمی‌کرد بتوانیم برزیل را شکست بدهیم. همه فکر می‌کردند چون برزیل تیم بزرگی است ما مقابل این تیم شکست می‌خوریم. در آن دیدار ما با دل‌مان بازی کردیم و دعای خیر مردم هم پشت‌سرمان بود. واقعاً دعای مردم را حس می‌کردیم. در آن بازی بود که ما تاریخ‌ساز شدیم.

طیبی در مورد اینکه آیا برگزاری جشن برای فالکائو از قبل برنامه‌ریزی شده بود یا خیر، گفت: وقتی دیدیم بزرگ‌ترین فوتسالیست‌ دنیا ناراحت است تصمیم گرفتیم به او دلداری بدهیم. بازیکنان دور او جمع شدند و یکی هم گفت که او را به هوا بیندازیم که تصمیم گرفتیم این کار را انجام بدهیم و صحنه رؤیایی برای او و فوتسال جهان رقم خورد.

وی در مورد اینکه از هم‌اکنون فکر می‌‌کند باید چه دیدگاهی نسبت به فوتسال وجود داشته باشد، گفت: فکر می‌کنم همه دیدند که فوتسال خیلی حرف‌ها برای گفتن دارد. ما می‌توانستیم با داشتن امکانات بهتر روی سکوی بهتری هم قرار بگیریم. فکر می‌کنم دید مسئولین هم به این رشته متفاوت شود. امیدواریم شرایط بهتر بشود و در مسابقات آینده جایگاه بهتری را کسب کنیم.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۱۹:۱۲ دیده شده : ۷۴بار نویسنده : admin

طيبي درازكلا درسا طیبی دکتر طیبی در کرمان دکتر طیبی کرمان دکتر طیبی متخصص زنان در کرمان دکتر بهرام طیبی در کرمان نوبت دهی دکتر طیبی متخصص زنان در کرمان دانلود قاسم طیبی در فراشبند دکتر طیبی در مشهد دکتر بهرام طیبی کرمان دکتر علی طیبی در قزوین دکتر علی طیبی قزوین فکر پول ساز فکر های پولساز فکر پول فکر پولدار شدن فکر کن و پولدار شو فکر کنید و پولدار شوید طرز فکر پولدارها فکر و پول چگونه با فکر پولدار شویم فکر بکر برای پولدار شدن کتاب فکر کن و پولدار شو دانلود فکر کن و پولدار شو كتاب فكر كن و پولدار شو دانلود کتاب فکر کن و پولدار شو دانلود رایگان کتاب فکر کن و پولدار شو دانلود کتاب فکر کن و پولدار شو ناپلئون هیل فکر کنید و ثروتمند شوید فکر کنید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل فکر کنید و ثروتمند شوید دانلود کتاب فکر کنید و پولدار شوید فكر كنيد و ثروتمند شويد دانلود کتاب فکر کنید و پولدار شوید دانلود کتاب فکر کنید و ثروتمند شوید Pdf دانلود کتاب فکر کنید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل كتاب فكر كنيد و ثروتمند شويد تفاوت فکر و پول پاداش و عیدی سال 93 پاداش عیدی سال 93 نحوه محاسبه پاداش و عیدی سال 93 عیدی و پاداش سال 93 کارگران عيدي و پاداش سال 93 عیدی پاداش و سنوات سال 93 میزان عیدی و پاداش سال 93 سقف عیدی و پاداش سال 93 بخشنامه عیدی و پاداش سال 93 کارگران بخشنامه عیدی و پاداش سال 93 پاداش و عیدی سال 92 سقف مالیات عیدی و پاداش سال 92 پاداش عیدی سال 92 عیدی و پاداش سال 92 کارگران عيدي و پاداش سال 92 عیدی و پاداش سال 92 وزارت کار بخشنامه عیدی و پاداش سال 92 مالیات عیدی و پاداش سال 92 سقف عیدی و پاداش سال 92 محاسبه عیدی و پاداش سال 92 پاداش و عیدی سال 94 میزان پاداش و عیدی سال 94 پاداش عیدی سال 94 عيدي و پاداش سال 94 عیدی و پاداش سال 94 کارگران محاسبه عیدی و پاداش سال 94 مبلغ عیدی و پاداش سال 94 بخشنامه عیدی و پاداش سال 94 بخشنامه عیدی و پاداش سال 94 کارگران نحوه محاسبه عیدی و پاداش سال 94 پاداش و تنبیه پاداش و تنبیه در اسلام پاداش و تنبیه کارکنان سیستم پاداش و تنبیه سیستم پاداش و تنبیه در سازمان نظام پاداش و تنبیه پرسشنامه حساسیت به پاداش و تنبیه پاداش و عیدی پاداش و عیدی سال 95 پاداش و عیدی 95 پاداش و عیدی کارگران پاداش و عیدی 94 پاداش و عیدی کارکنان دولت پاداش و عیدی 92 پاداش و جزا پاداش و جزا در قرآن پاداش و سنوات پاداش و سنوات سال 93 پاداش و سنوات 93 پاداش و سنوات 94 عیدی پاداش و سنوات 93 عیدی پاداش و سنوات عیدی پاداش و سنوات 92 پاداش سنوات خدمت پاداش سنوات کارگران پاداش و کیفر در آخرت بخشنامه عیدی و پاداش 94 محاسبه عیدی و پاداش 94 عیدی و پاداش کارمندان 94 مبلغ عیدی و پاداش 94 سقف عیدی و پاداش 94 پاداش عیدی کارکنان دولت پاداش عیدی کارکنان دولت در سال 93 پاداش عیدی کارکنان دولت 93 پاداش عیدی کارمندان دولت پاداش عیدی کارمندان دولت در سال 93 پاداش عیدی کارمندان دولت 93 عیدی و پاداش کارکنان دولت در سال 93 عیدی و پاداش کارکنان دولت سال 93 مبلغ عیدی و پاداش کارکنان دولت طیبی: در کملبیا به فکر پول و پاداش نبودیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها