freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":رییس فدراسیون بدنسازی از تعلیق فعالیت‌های دختر بدنساز و 4 مربی مرد که بدون هماهنگی فدراسیون به مسابقه‌های بین‌المللی رفته‌اند خبر داد و گفت: از هر حکمی که دادگاه اعلام کند، تبعیت می‌کنیم.

 رییس فدراسیون بدنسازی از تعلیق فعالیت‌های دختر بدنساز و 4 مربی مرد که بدون هماهنگی فدراسیون به مسابقه‌های بین‌المللی رفته‌اند خبر داد و گفت: از هر حکمی که دادگاه اعلام کند، تبعیت می‌کنیم.

ناصر پورعلی‌فرد درباره آخرین وضعیت پرونده دختران بدنساز و مربیان مرد آن‌ها که به دلیل انتشار عکس‌هایشان در صفحات مجازی به دادسرا احضار شده‌اند، گفت: یک دختر ورزشکار و 4 مربی مرد در این رابطه به دادسرا احضار شدند. آن‌ها بدون هماهنگی فدراسیون به مسابقه‌ای در خارج از کشور اعزام شدند که من در جریان نام آن کشور و چگونگی انجام مسابقه‌ها نبوده و نیستم. فعلا فعالیت این افراد به حالت تعلیق درآمده و احکامشان باطل شده تا هر تصمیمی که قوه قضاییه در این رابطه بگیرد، ما از آن تبعیت خواهیم کرد.

رییس فدراسیون بدنسازی افزود: بارها اعلام کرده‌ایم که در زمینه پرورش اندام بانوان فعالیتی نداریم زیرا با ارزش‌های نظام مغایرت دارد.  بنابراین اگر موردی وجود داشته باشد و یا در شبکه های مجازی با آن مواجه شویم، به دستگاه‌های نظارتی معرفی خواهیم کرد. زمانی که حکم این افراد اعلام شد، خودمان هم جلسه کمیته‌ انضباطی را برگزار می‌کنیم.

رییس فدراسیون بدنسازی در ادامه درباره برگزاری دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی در رشته‌های فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ که قرار است تحت عنوان جام الماس خلیج فارس اواخر مهرماه در فرهنگسرای بهمن تهران برگزار شود، اظهار کرد: این رقابت‌ها در سه رشته فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ در 5 وزن و به میزبانی تهران از 30 مهرماه برگزار خواهد شد. وزن‌کشی این مسابقه‌ها نیز در روز 29 مهرماه خواهد بود.

پورعلی‌فرد افزود: این مسابقه‌ها در تقویم فدراسیون جهانی به ثبت رسیده و قرار است در یک اقدام بزرگ، در این دوره چهار کارت حرفه‌ای به نفرات برتر اهدا شود که سه کارت به نفرات برتر در رشته بادی بیلدینگ و یک کارت نیز به نفر برتر در رشته فیزیک اهدا می‌شود. در دوره پیش این رقابت‌ها مانند بسیاری از مسابقه‌های جهانی فدراسیون جهانی فقط دو کارت حرفه‌ای به نفرات برتر اهدا می‌کند اما در این دوره چهار کارت حرفه‌ای به قهرمانان اهدا می‌شود.

وی با اشاره به جوایز در نظر گرفته شده برای نفرات برتر گفت: به سه نفر برتر هر رشته به ترتیب هزار، 600 و 400 دلار جایزه تعلق می‌گیرد و قهرمان قهرمانان در رشته بادی بیلدینگ و فیزیک نیز هر کدام 2 هزار دلار جایزه دریافت می‌کنند.

پورعلی‌فرد درباره مهمانان حاضر در این مسابقه‌ها نیز گفت: رییس فدراسیون جهانی، رییس کمیته داوران جهانی و رییس کمیته اجرایی فدراسیون جهانی به تهران خواهند آمد تا از نزدیک ناظر این مسابقه‌ها باشند که این موضوع اهمیت این رقابت‌ها را نشان می‌دهد.

رییس فدراسیون بدنسازی با بیان اینکه سعی می‌شود اکثر ورزشکاران ایرانی در این رشته‌ها در این مسابقه‌ها شرکت کنند، گفت: به جای حضور در مسابقه‌های خارجی و صرف هزینه‌های گزاف، ورزشکاران ما می‌توانند با هزینه‌ای بسیار کمتر در کشور خودمان به مصاف حریفان خود بروند و ما نیز سعی می‌کنیم مقدمات حضور ورزشکاران‌مان را در این تورنمنت مهیا کنیم. مبلغ ورودی برای ثبت نام ورزشکاران نیز 200 دلار تعیین شده است که این مبلغ در همه مسابقه‌ها در سطح جهان یکسان است.

وی درباره کشورهای شرکت کننده در این دوره از مسابقه‌ها نیز اظهار کرد: سعی می‌کنیم تورنمنتی بسیار خوب و سطح بالا برگزار کنیم. تاکنون حضور کشور عراق با 15 ورزشکار و همچنین کشور بحرین در این مسابقه‌ها قطعی شده و فکر می‌کنم دو یا سه کشور دیگر برای حضور در این مسابقه‌ها اعلام آمادگی کنند. سعی می‌کنیم با حضور 5 کشور خارجی این رقابت‌ها را برگزار کنیم.

پورعلی‌فرد با بیان اینکه سمینار بین‌المللی داوری و مربی‌گری نیز در حاشیه مسابقه‌ها برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در صورت موافقت شعبانی بهار، معاون وزیر ورزش و رییس مجمع عمومی فدراسیون، سعی می‌کنیم این مجمع را با حضور رییس فدراسیون جهانی نیز برگزار کنیم.

منبع:ایسنا


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۴:۲۸ دیده شده : ۷۲بار نویسنده : admin

تعلیق فعالیت واردکنندگان متخلف خودرو تعلیق فعالیت های هسته ای تعلیق فعالیت های هسته ای ایران تعلیق فعالیت بیمه توسعه تعلیق فعالیت هسته ای ایران بانوی بدنساز ایرانی بانوی بدنساز ایران بانوی بدنساز باشگاه بدنسازی بانوی ایرانی باشگاه بدنسازی بانوی غرب باشگاه ورزشی بانوی غرب و 4 4chan و Reddit 4صور و كلمة الحل اسد و4 قطط 39 و 40 ویلای من تفاوت 3g و 4g مقایسه سمند و 405 لعبة 4صور و كلمة هفته 39 و 40 بارداری بی ام و 428i 4chan Reddit 4chan Reddit 9gag 4chan Reddit Imgur 4chan Reddit Raid 4chan Reddit Leaked 4chan Reddit Celebrity 4chan Reddit War 4chan Reddit 9gag Centipede 4chan Reddit Rivalry 4chan/reddit/tumblr Vs. 9gag/funny/facebook اسد و4 قطط مشاهدة مباشرة اسد واربع قطط اسد واربع قطط نسخة كاملة اسد واربع قطط اون لاين اسد واربع قطط ويكيبيديا اسد واربع قطط بطولة اسد واربع قطط السينما اسد واربع قطط الممثلين اسد واربع قطط هاني رمزي دانلود 39 و 40 ویلای من قسمت 39 و 40 ويلاي من دانلودقسمت 39 و 40 ویلای من دانلود 39 و 40 ویلای من کم حجم دانلود قسمت 39 و 40 ويلاي من دانلود قسمتهای 39 و 40 ویلای من دانلود قسمت 39 و 40 ویلای من با لینک مستقیم دانلود قسمت 39 و 40 ویلای من با حجم کم دانلود قسمت 39 و 40 ویلای من با کیفیت عالی تفاوت 3g و 4g ایرانسل تفاوت 3g و 4g در ایران تفاوت نسل 3g و 4g تفاوت سرعت 3g و 4g تفاوت اینترنت 3g و 4g تفاوت بین 3g و 4g تفاوت شبکه 3g و 4g تفاوت های 3g و 4g تفاوت 3g 4g مقایسه سمند و 405slx مقايسه سمند و 405 مقایسه سمند و پژو 405 مقایسه سمند Lx و 405 مقایسه ایمنی سمند و 405 مقایسه ی سمند و 405 مقایسه ابعاد سمند و 405 مقایسه سمند سورن و 405 مقایسه سمند 405 لعبة 4صور و كلمة حلول حل لعبه 4صور وكلمه لعبة 4صور كلمة لعبة 4صور كلمة واحدة تحميل لعبة 4صور و كلمة حلول بی ام و 428i کروک بی ام و 428i گرن کوپه بی ام و 428i مشخصات بی ام و 428i کوپه بی ام و 428i 2015 قیمت بی ام و 428i قیمت بی ام و 428i کروک فروش بی ام و 428i مشخصات بي ام و 428i مربی مرد کیمیا علیزاده مربی مرد فوتبال خارجی نام مربیان مرد فوتبال خارجی اسامی مربی فوتبال مرد خارجی اسم مربی فوتبال مرد خارجی اسامی مربیان فوتبال مرد خارجی عکس کودکی مربی فوتبال مرد خارجی عکس بچگی مربی فوتبال مرد خارجی مربیان فوتبال مرد خارجی فهرست مربی فوتبال مرد خارجی فهرست مربیان فوتبال مرد خارجی مربی مرد خارجی مربی خارجی مرد فوتبال نام مربیان مرد خارجی مربیان مرد خارجی مربی خارجی مرد ا نام مربی مرد خارجی کودکی مربی مرد خارجی مربی فوتبال خارجی مرد آ مربی مرد مربی مرد ایرانی مربی مرد فوتبال زنان مربی مرد تیم فوتبال بانوان مربی مرد برای زن مربی مردخارجی فوتبال مربی فوتبال مرد مربی فوتبال مرد ایرانی مربیان فوتبال مرد ایرانی اسامی مربی فوتبال مرد ایرانی اسم مربی فوتبال مرد ایرانی نام مربی فوتبال مرد ایرانی اسامی مربی فوتبال مردخارجی مربی فوتبال مرد خارجی مربی فوتبال مرد ا مربی فوتبال مرد ق اولین مربی زن فوتبال مردان اسامی مربی فوتبال مرد مربی زن فوتبال مردان تعلیق فعالیت بانوی بدنساز و 4 مربی مرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۹
  • تعداد حاضران : ۲۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها