freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رحمان: بازهم به رکورد شکنی فکر می کنم
سرویس آذربایجان غربی- قویترین مرد دارای معلولیت جهان، پس از ثبت رکوردی رویایی در بازی های پارالمپیک ریو، به رکوردشکنی مجدد در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ می اندیشد.

به گزارش کردپرس به نقل از مهر، اگرچه تب و تاب بازی های پارالمپیک خوابیده است اما در اشنویه، شهر محل سکونت سیامند رحمان، هنوز آمد و رفت برای ملاقات با این قهرمان در جریان است و به گفته خود وی ، میهمانان زیادی برای دیدن او از اقصی نقاط کشور به این شهر سفر می کنند.
 دارنده نشان طلای دو دوره از بازی های پارالمپیک ریو در خصوص برنامه هایش برای آینده گفت: هنوز خستگی مسابقات به طور کامل از بین نرفته و همچنان پذیرای میهمانان عزیزی هستیم که برای دیدن من به اشنویه می آیند و از همه آنها، به ویژه همشهری های خوبم که برایم سنگ تمام گذاشتند، سپاسگزارم. همان طور که قبلا هم گفتم مدالم را به مردم ایران تقدیم کردم که با حمایت ها و دعاهایشان باعث دلگرمی من شدند و دست تک تک آنها را می بوسم  و امیدوارم باز هم بتوانم دلشان را شاد کنم.
 قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان افزود: مسابقات ریو برایم کمی به نسبت لندن دشوارتر بود. صرف نظر از توقع مدال و کسب بهترین جایگاه، قرار بود رکوردی که در لندن قول داده بودم به ثبت برسانم و همه از من انتظار داشتند که بتوانم به وعده ام عمل کنم. یک سال و نیم در اردو بودیم و همه اعضای تیم سخت تلاش کردند و خدا را شاکرم که توانستم آنچه مد نظر بود محقق کنم و نه تنها رکورد سیصد کیلوگرم را ثبت کردم، بلکه ده کیلوگرم هم بیشتر از آنچه قول داده بودم بالای سر بردم.
 وی گفت: بعد از کمی استراحت تمریناتم را شروع می کنم و تلاش می کنم در رویدادهای پیش رو نیز بتوانم پرچم کشورمان را به اهتزاز دربیاورم. باز هم به فکر رکورد شکنی هستم و تا زمانی که بتوانم در عرصه قهرمانی باشم، می خواهم برای کشورم افتخار آفرینی کنم.
 رکورددار دسته فوق سنگین جهان خاطر نشان کرد: با وجود گسترش شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی، جمعیت بیشتری در کشور با ورزش پارالمپیکی آشنا شدند و نتایج را پیگیری می کردند. در این بین لطیفه ها و پست های طنزی که هنگام مسابقه من منتشر شد بسیار جالب بود و خیلی از آنها را برایم ارسال می کردند! در بین اینها یک لطیفه بود که از قول من می گفت از اتاق فرمان می گویند وزنه ها تمام شده و باز هم بیاورید! این برایم خیلی جالب بود و خندیدم!
 رحمان افزود: برای موفقیت من و سایر ورزشکاران، گروه زیادی در تلاش بودند و خیلی از آنها پشت صحنه هستند. از همه آنها تشکر می کنم و به ویژه از آقای خسروی وفا که از ابتدای فعالیت من در این رشته همیشه از من حمایت کردند و چیزی کم نگذاشتند، قدردانم. از مسئولان کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون، کادر فنی و انجمن و خانواده عزیزم سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم با موفقیت های آتی زحمات این دوستان را جبران کنم.
 دارنده نشان طلای بازی های پارالمپیک ریو گفت: بازی های پارالمپیک این دوره با تلخ ترین حادثه ممکن پایان یافت و هنگامی که در راه ایران بودم متاسفانه بهمن گلبارنژاد عزیز از میان ما رفت و شبی که به تهران رسیدم از شوک این حادثه نتوانستم بخوابم. گبارنژاد در ریو با ما در یک طبقه بود و با اخلاق مثال زدنی و روحیه خوبی که داشت به همه بچه ها دلگرمی می داد. وی از مربیان خوب وزنه برداری بود و در مسابقات جهانی با وی مدتی تمرین داشتم و باید بگویم که او انسانی تکرار نشدنی بود./
 
 

کد مطلب: 115285  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۲  |  ساعت: ۱۲ : ۱۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱:۱۶ دیده شده : ۲۲۶بار نویسنده : admin

به رکوردهای ایران خوش امدید رکورد به انگلیسی رکورد زدن به انگلیسی رکورد شکستن به انگلیسی رکورد به زبان انگلیسی رکوردهای گینس به انگلیسی رکورد گینس به زبان انگلیسی رکورد های گینس به زبان انگلیسی دسترسی به رکوردهای دولتی مسی به رکورد رائول رسید مسی به رکورد رونالدو رسید تبدیل رکورد به Mp3 تبدیل گوشی به رکوردر حمله نکونام به رکورد دایی می کنم به انگلیسی خواهش میکنم به انگلیسی جبران می کنم به انگلیسی چه کار میکنی به انگلیسی خواهش می کنم به زبان انگلیسی خواهش می کنم به انگلیسی چی میشه ترجمه خواهش می کنم به انگلیسی معنی خواهش می کنم به انگلیسی کلمه خواهش می کنم به انگلیسی می کنم فریاد ای فریاد می کنم به انگیلیسی میکنمت میکنمت یعنی چی میکنمت ها میکنمت یعنی چه امشب میکنمت میام میکنمت جوک میکنمت فراموش میکنمت جک میکنمت اس میکنمت قبول میکنم قبول میکنم قسمت 272 قبول میکنم فصل دوم قبول میکنم قسمت 251 قبول میکنم فصل اول قبول میکنم قسمت 200 قبول میکنم قسمت 241 قبول میکنم قسمت 253 قبول میکنم قسمت 219 قبول میکنم قسمت 207 فصل دوم قبول میکنم فصل دوم قبول میکنم قسمت اخر فصل دوم قبول میکنم قسمت اول فصل دوم قبول میکنم دوبله فارسی فصل دوم قبول میکنم چه میشود فصل دوم قبول میکنم چند قسمت است فصل دوم قبول میکنم خلاصه فصل دوم قبول میکنم قسمت 3 فصل دوم قبول میکنم اخرین قسمت فصل دوم قبول میکنم قسمت قبول میکنم 2 قبول میکنم 205 قبول میکنم 200 قبول میکنم 204 قبول میکنم 202 قبول میکنم 201 قبول میکنم 267 قبول میکنم 256 قبول میکنم 272 قبول میکنم 203 اعتراف میکنم اعتراف میکنم که اعتراف میکنم دوستت دارم اعتراف میکنم عشقم بهترینه اعتراف میکنم پوتک اعتراف میکنم پوریا پوتک اعتراف میکنم باختم اعتراف میکنم از پوتک اعتراف میکنم ک اعتراف میکنم عاشقانه اپارات قبول میکنم اپارات قبول میکنم فصل 3 اپارات قبول میکنم قسمت اخر آپارات قبول میکنم فصل اول اپارات قبول میکنم 2 اپارات قبول میکنم زویا اپارات قبول میکنم دوبله فارسی آپارات قبول میکنم فصل دوم اپارات قبول میکنم فصل دوم قسمت اخر اپارات قبول میکنم فصل 2 دعایت می کنم دعایت می کنم ای دوست دعایت میکنم عاشق شوی روزی دعایت میکنم هر دعایت میکنم هر دم دعایت میکنم امشب دعایت میکنم هر شب دعایت می کنم روزی دعايت مي كنم همیشه دعایت میکنم رحمان: بازهم به رکورد شکنی فکر می کنم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها