freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  نامه‌ای به محسن رضایی در خصوص توزیع یارانه ها بین آحاد مردم نوشت، که به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتر سردار محسن رضایی

با عرض سلام و قبولی عزاداری‌هایتان در ماه حزن و اندوه، ماه محرم و در پی مصاحبه جنابعالی و متعاقبا دفاع جانانه در صفحه اینستاگرام شخصی‌تان از پرداخت یارانه یک صد هزار تومان به هر ایرانی، آنهم در شرایط اقتصادی و درآمدی کشور در زمان فعلی، تعجب قاطبه اقتصاددانان و مطلعین به منابع درآمد و هزینه کشور را برانگیخت . فلذا تصورم آنست که ذکر چند نکته می‌تواند خالی از لطف نباشد! و انتظار دارم برخلاف رویه‌های قبلی که اگر انتقادی از جنابعالی صورت پذیرد سایت خبرگزاری منتسب به آن جناب شروع به حمله‌های غیر اخلاقی می‌نماید. حداقل در این مورد پاسخ منطقی و مستدل برای تنویر افکار عمومی ارائه شود.

 1- از آن شخصیت فرهیخته که بنده آن را به نوعی ذخیره انقلاب و یادآور عرصه‌های خون و آتش و ایستادگی و ایثار می‌دانم بعید بوده و هست که مطلبی عنوان شود که از آن بوی رفتار پوپولیستی به مشام برسد. مخصوصا اینکه فرموده‌اید احساس خطر کرده‌اید و لباس رزم پوشیده‌اید و قصد کاندیداتوری ندارید البته قطعا در فراز دیگری می‌بایست آماده پاسخ باشید که در چه مرحله‌ای احساس خطر نکردید که لباس رزم برون آوردید؟ و حال چه شده است که این احساس خطر شما را به پوشیدن دوباره لباس مقدس سپاه وادار نموده؟ ولی نتیجه اینکه نمی‌خواهید در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمائید پس چرا اینگونه اظهارنظرها را شروع کرده‌اید؟ و آن هم با عرض پوزش غیرعلمی؟

2-  جناب آقای دکتر، جنابعالی قطعا بهتر از هر کسی می‌دانید که هدف از هدفمندی حامل‌های انرژی به عبارتی خلاصه‌تر : صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی بود و با افزایش قیمت حامل‌های انرژی به همان میزان که از هزینه‌های دولت کسر می‌شد به همان میزان نیز برای دولت درآمد ایجاد می‌شد که اولا توزیع تمام این درآمد در بین کل آحاد ملت از هر طبقه و هر قشری اشتباه محض بود ثانیا این درآمد می بایست برای زخم‌های دیگر مملکت که برای آن پولی نداشتیم هزینه می‌شد و قرار بود صرفه جویی صورت پذیرد نه اینکه چاه دیگری حفر گردد! ثالثا اگر کل درآمد حاصل از صرفه جویی حامل‌های انرژی در بین تمامی حدود 76 میلیون نفر کشور به صورت مساوی توزیع می شد به هر نفر کمتر از 14 هزار تومان می‌رسید نه 455.000 ریال!؟ و این تخلف آشکار در دولت دهم به وقوع پیوست و متاسفانه کماکان ادامه دارد، در واقع جنابعالی که نمی‌بایست خارج از قانون برنامه‌ای ارائه نمایید و مناسب نیست دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از الفبای قانون هدفمند کردن حامل‌های انرژی که جای خود را به مرور زمان به هدفمند کردن یارانه‌ها داد! و اتفاقا اشتباه از همین نقطه بروز کرد و همگان سکوت کردند بی‌اطلاع باشید و به جای ساماندهی حامل‌های انرژی و سیاست کاهش در مصرف، تمام انرژی مسئولین شده است تهیه منابع و توزیع آن و جالب اینکه هدف اصلی گم شده است و جالب‌تر اینکه عزیزی قبل از طلوع آفتاب بدون هرگونه محاسبه ، رقم آن را 150 درصد افزایش می‌دهد و از آن دفاع هم می‌کند! امیدوارم از این نوشتار ناراحت نشوید چون وقتی خواندم شما به دنبال باقی ماندن و پا برجا شدن مفهوم یارانه هستید متوجه شدم اختلاف من و شما در مفهوم اصلی است!؟ البته اگر استعلامی از مرکز آمار ایران به استناد شاخص قیمت مصرف کننده در مناطق شهری و روستایی برای تثبیت قدرت خرید یارانه دی ماه 89 در سال مثلا 95 انجام می‌دادید هرگز بی محابا عدد یک صد هزار تومان را بر زبان نمی آوردید!

3- در حال حاضر بیش از 75 میلیون نفر ایرانی یارانه دریافت می کنند که در صورت حذف یارانه سه دهک بالایی، معادل ماهانه 45500 تومان از حدود 22.5 میلیون نفر و حداکثر اضافه کردن همان مبلغ یعنی 45500  تومان به یارانه سه دهک پائین درآمدی (22.5 میلیون نفر) یارانه جدید سه دهک پائین می شود بصورت نقدی 91 هزار تومان نه یک صد هزار تومان !؟ ضمن اینکه چهار دهک میانی (حدود 30 میلیون نفر) هیچگونه افزایشی نخواهند داشت و همان 45500 تومان را دریافت خواهند نمود خلاصه اینکه بنده نمی دانم از چه رابط ریاضی استفاده نموده اید؟ و همه 52.5 میلیون نفر (هفت دهک) را یک صد هزار تومان مشمول نموده اید خواهشمندم شفاف سازی نمائید.

4 - جناب آقای دکتر منابع حاصل از اصلاح قیمت حامل های انرژی در سال 1394 معادل 980/331 میلیارد ریال و مجموع یارانه نقدی و غیرنقدی پرداختی معادل 206/418 میلیارد ریال بوده بعبارتی مبلغ 226/86 میلیارد ریال کسری تامین یارانه نقدی وجود داشته و این مبلغ از محل ردیف های متفرقه (بودجه عمومی) برای پرداخت یارانه نقدی استفاده شده است . بعبارتی سایر برنامه ها تعطیل و حذف شدند که یارانه نقدی معادل تعهدی هر نفر 45500 تومان پرداخت شود . ملاحظه می فرمایید اینها عدد و رقم فرضی نیست این ها عدد و رقم عمل شده و پرداخت شده است ترا بخدا بفرمائید اینگونه نقل قول‌های غیرکارشناسی از فردی که دکترای اقتصاد دارد و کاندیدای ریاست جمهوری بوده حاصل تراوش از چه تفکر و خاستگاهی است؟
 5 - جناب آقای دکتر انتظار می‌رود جنابعالی بعنوان دبیر یکی از مراجع بزرگ تصمیم گیری در کشور بر ابتدایی‌ترین و حداقل جدیدترین قوانین وضع شده اشرافیت داشته باشید. توصیه  می‌کنم بدون فوت وقت بند «د» تبصره (14) قانون بودجه سال 1395 مبنی بر نحوه هزینه منابع حاصل از حذف یارانه‌ها را مطالعه فرمایید تا خدای ناخواسته متهم نشوید که بدون اطلاع از قوانین اظهار نظر نموده‌اید و فقط به خاطر جلوگیری از تطویل شدن این نامه اشاره‌وار قانون مذکور را به شرح ذیل اعلام می نمایم.

منابع حاصل از حذف سه دهک بشرح ذیل می بایست طبق قانون بشرح ذیل هزینه گردد:

*   سی درصد (30%) جهت یارانه سود تسهیلات اشتغال با اولویت خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) و بهزیستی و ایثارگران و رزمندگان معسر و فارغ التحصیلان دانشگاهی و جوانان
 * سی و پنج درصد (35%) جهت پرداخت یارانه سود تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدمات فنی و مهندسی، گردشگری و صادراتی
 * پانزده درصد (15%) جهت حمایت از نوسازی صنایع با رویکرد کاهش مصرف شدت انرژی

* بیست درصد (20%) جهت ارائه مشوقها و زیرساخت های صادراتی

لذا ملاحظه می فرمایید با استناد به بند «د» تبصره (14) قانون بودجه سال 1395، عملا دولت از محل منابع ناشی از حذف یارانه افراد پردرآمد نمی‌تواند یارانه سایر افراد را افزایش دهد و حداقل عملا موضوع افزایش یارانه نقدی در سال 1395 منتفی خواهد بود.

برادر خوب و دلسوزم جناب آقای دکتر سردار محسن رضایی که حفظ حرمت جنابعالی بر همگان واجب است ولی بعضی اوقات نصیحت یک سرباز به فرمانده خود هم می‌تواند مفید باشد (بنده خودم را همیشه سرباز جزء نظام می‌دانم) سعی کنیم دنیا جلوی چشممان را نگیرد. دلمان برای کشور بسوزد؛ به قول خودتان که در جریان فتنه سال 1388 سربلند بیرون آمدید و گفتید همگان زیر چتر ولایت جمع شوند، جمع شویم و دولت را جزئی از حاکمیت بدانیم و با بیان غیرکارشناسی و عجولانه برای نظام تعهد ایجاد نکنیم و سطح توقعات مردم را بی جهت بالا نبریم و شما که در روزهای سخت همراه و پاسدار نظام بودید در ادامه هم حافظ این نظام ولایی و شهدایی باشید و ما هم تلاش خواهیم کرد سرباز جزء نظام و ولایت مدار باقی بمانیم (ان شاء الله).

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی»

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳:۵۶ دیده شده : ۹۲بار نویسنده : admin

توزیع یارانه توزیع یارانه غیر نقدی توزیع یارانه ها توزیع یارانه کالا توزیع یارانه سبد کالا توزیع فرم یارانه زمان توزیع یارانه ها زمان توزیع یارانه محل توزیع یارانه کالا نحوه توزیع یارانه غیر نقدی زمان توزیع یارانه غیر نقدی تاريخ توزيع يارانه ها توزیع فرم یارانه ها نحوه توزیع یارانه ها توزیع سبد کالای یارانه ای توزیع کالای یارانه ای توزیع کالا یارانه ای توزیع کالاهای یارانه ای مراکز توزیع یارانه کالا زمان توزیع یارانه کالا مکان توزیع یارانه کالا توزیع سبد کالای یارانه توزیع سبد کالا یارانه ای مراکز توزیع سبد کالا یارانه زمان توزیع سبد کالا یارانه ای مراکز توزیع سبد کالای یارانه ای محل توزیع سبد کالا یارانه محل توزیع سبد کالای یارانه ای مراکز توزیع سبد کالای یارانه توزیع فرم خوداظهاری یارانه زمان توزیع فرم یارانه توزیع فرم جدید یارانه تاریخ توزیع فرم یارانه نحوه توزیع فرم یارانه محل توزیع فرم یارانه توزیع فرم ثبت نام یارانه زمان توزیع فرم خوداظهاری یارانه زمان پخش یارانه ها زمان توزیع فرم های یارانه زمان توزیع یارانه خرداد 95 زمان توزیع یارانه فروردین 93 زمان توزیع یارانه بهمن 92 زمان توزیع یارانه اردیبهشت 93 زمان توزیع یارانه اسفند بین همه ی عشقای دنیا بین همه ی عشقای دنیا عشق است ابالفضل بین همه ی عشقای دنیا عشق است اباالفضل بین همه ی عشقای دنیا هلالی بین همه ی عشقای دنیا عشق است ابوالفضل متن بین همه ی عشقای دنیا دانلود مداحی بین همه ی عشقای دنیا دانلود نوحه بین همه ی عشقای دنیا متن نوحه بین همه ی عشقای دنیا دانلود بین همه ی عشقای دنیا بین همه عشقهای دنیا هلالی بین همه عشقهای دنیا عشق است ابوالفضل بین همه عشقهای دنیا عشق است ابالفضل بین همه عشقای دنیا بین همه عشقای دنیا عشق است ابالفضل بین همه عشقای دنیا عشق است ابوالفضل بين همه عشقهاي دنيا نوحه بین همه عشقهای دنیا متن بین همه عشقهای دنیا بین این همه غم تکراری بین این همه غم تکراری از بهنام صفوی بین این همه غم تکراری شک ندارم بین این همه غم تکراری بهنام صفوی دانلود اهنگ بین این همه غم تکراری متن بین این همه غم تکراری دانلود آهنگ بین این همه غم تکراری دانلود بین این همه غم تکراری بین این همه غریبه تو به آشنا میمونی بین این همه غریبه تو بین این همه غریبه تو به آشنا بين اين همه غريبه تو به آشنا ميموني دانلود آهنگ بین این همه غریبه تو به آشنا میمونی بابا جون بين همه بابا جون بین همه عمه مونو خیلی زدن بابا جون بین همه دانلود نوحه باباجون بین همه استاتوس محض خنده حماقت محض است عشق رسوایی محض است عشق رسوایی محض است که حاشا عشق رسوایی محض است حاشا نشود عشق رسوايی محض است كه حاشا نشود عشق رسوايي محض است كه حاشا نشود عشق رسوايي محض است عشق رسوایی محض است که حاشانشود عشق رسوایی محض است که شعر عشق رسوايي محض است كه حاشا نشود دانلود مداحی عشق رسوایی محض است جهان تاریکی محض است جهان تاریکی محض است میترسم کنارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم جهان تاريكي محض است جهان تاریکی محض است+دانلود دانلود آهنگ جهان تاریکی محض است دانلود آهنگ خداوندا جهان تاریکی محض است خداوندا جهان تاریکی محض است آهنگ جهان تاریکی محض است خدایا جهان تاریکی محض است جهان تاریکی محض است کنارم باش خداوند خیر محض است خدا خیر محض است استراتژی محض بین همه عشقهای دنیا توزیع یارانه بین همه اقشار اشتباه محض است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها