freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ارتش‌های فیلیپین و آمریکا رزمایش مشترک نظامی سالانه خود را در فضایی متشنج آغاز کردند.

آغاز رزمایش مشترک نظامی فیلیپین و آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارتش‌های فیلیپین و آمریکا روز سه‌شنبه رزمایش مشترک سالانه خود را در فضایی متشنج ناشی از توهین‌های رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین، به واشینگتن و تهدید‌هایش در مورد تغییر دادن جهت دیپلماسی خود به سمت پکن، آغاز کردند. 

رئیس جمهور فیلیپین که با صراحت لهجه و زبان تندش خود را به همگان شناسانده است، از زمان روی کار آمدن در اواخر ماه ژوئن انتقاد‌ها از آمریکا را افزایش داده است، کشوری که فیلیپین با آن پیمان دفاع متقابل در صورت جنگ امضا کرده است. 

او در روزهای اخیر اعلام کرد این رزمایش مشترک با آمریکا اولین و آخرین رزمایش در دوره ریاست جمهوری او خواهد بود و تهدید کرد که پیمان دفاعی با آمریکا را که در دوره بنیگنو آکینو، رئیس جمهور قبلی فیلیپین، با آمریکا بسته شد، ‌ لغو می‌کند. 

در این پیمان افزایش نیروهای نظامی آمریکا در مجمع الجزایر فیلیپین به منظور مقابله با «توسعه‌طلبی» چین در دریای چین جنوبی پیش‌بینی شده است. 

دوترته یکشنبه در نطقی طولانی خطاب به آمریکا اعلام کرد: «دو بار به آن فکر کنید زیرا من به زودی از شما خواهم خواست فیلیپین را ترک کنید.» 

وی افزود: «من آمریکایی‌ها را دوست ندارم. آن‌ها علنا مرا سرزنش می‌کنند. من به آن‌ها گفتم سرتان به کار خودتان باشد.» 

 رئیس جمهور فیلیپین بار دیگر تلویحا اشاره کرد که قصد دارد جهت دیپلماسی فیلیپین را به سمت پکن و مسکو تغییر دهد. 

دوترته چند هفته قبل از آن نیز باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، که گفته بود قصد دارد با او در مورد حقوق بشر گفتگو کند، هدف ناسزاهای رکیک خود قرار داد. 

دوترته ماه مه با وعده پایان دادن به قاچاق مواد مخدر در کشورش روی کار آمد. 

بیش از دو هزار نظامی فیلیپینی و آمریکایی در رزمایش مشترک دو کشور، حضور دارند. 

این رزمایش که تا ۱۲ اکتبر ادامه خواهد داشت شامل تمرین‌هایی در آب‌های نزدیک مناطق دریای چین جنوبی است که در کانون اختلافات با پکن قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹:۴۱ دیده شده : ۷۶بار نویسنده : admin

آغاز رزمایش آغاز رزمایش پیامبر اعظم فیلیپین ویکی پدیا فيليپين ويزا ویزای فیلیپین فیلیپین واحد پول واحد پول فیلیپین به تومان واحد پول فيليپين واحد پول فیلیپین چیست واحد پولی فیلیپین واحد پول فیلیپین چند دلار است ويزاي فيليپين ویزای فیلیپین از مالزی ویزای فیلیپین برای ایرانیان لیگ والیبال فیلیپین فلسطین و فیلیپین بازی فلسطین و فیلیپین ویزا فیلیپین آمریکا چند ایالت دارد امریکا چند تا ایالت دارد آمریکا چند استان دارد ایالات متحده آمریکا چند ایالت دارد؟ چند ايالت در امريكا وجود دارد آمریکا یا کانادا آمریکا یا کانادا برای مهاجرت آمریکا یا کانادا برای تحصیل امريكا يا كانادا آمریکا بهتره یا کانادا پناهندگی آمریکا یا کانادا زندگی در آمریکا یا کانادا آمریکا بهتر است یا کانادا مهاجرت به آمریکا یا کانادا آمریکا در افغانستان امریکا در افغانستان Pdf سفارت امریکا در افغانستان جنایات امریکا در افغانستان جنایت امریکا در افغانستان جنگ امریکا در افغانستان سفارت امريكا در افغانستان ظلم امریکا در افغانستان اهداف امریکا در افغانستان سیاست امریکا در افغانستان آمریکا یا اروپا زندگی در آمریکا یا اروپا تحصیل در آمریکا یا اروپا امریکا بهتر است یا اروپا مهاجرت به آمریکا یا اروپا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا ننگ آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو Mp3 آمريكا آمريكا ننگ به نيرنگ تو آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو+دانلود آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو متن آمريكا آمريكا ننگ سرود آمریکا آمریکا ننگ شعر امریکا امریکا ننگ به سرود امریکا امریکا ننگ به فیلیپین ویزا آغاز رزمایش مشترک نظامی فیلیپین و آمریکا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها