freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":ستاره جوان ایران، ابراز امیدواری کرد اولین نسل فوتبالی باشند که تجربه دو بار صعود پی در پی به جام جهانی را به دست بیاورند.

نمایش درخشان برابر قطر و یک بازی نه چندان خوب برابر چین، عملکرد علیرضا جهانبخش در دو بازی ابتدایی تیم ملی در راه جام جهانی 2018 روسیه بود. او که حالا یکی از ستاره ها و ستون های اصلی تیم ملی قلمداد می شود، حالا برای بازی با ازبکستان به اردوی تیم ملی بازگشته و  درحالی که چند بازی آخر آلکمار را به دلیل مصدومیت از دست داده، امیدوار است بتواند مهره ای تاثیرگذار برای ایران در دو بازی سرنوشت ساز برابر ازبکستان و کره جنوبی باشد.

* از مصدومیت و اوضاع و احوال جسمانی ات شروع کن؟

خدا را شکر خیلی شرایط بهتری دارم و با تلاش کادر پزشکی باشگاه آلکمار توانستم مصدومیت کابوس وار اخیر را پشت سر بگذارم و الان هم به تیم ملی اصافه شدم که به تیم کشورم کمک کنم تا از دو بازی سخت خود سربلند بیرون بیاید.

* پس مشکلی برای همراهی ایران نداری؟

نه می توانم بازی کنم؛ اما همه چیز به نظر کادر فنی و کارلوس کی روش بستگی دارد. در آلکمار وقتی کادر فنی شرایطم را می دیدند، ترجیح دادند استراحت بیشتری داشته باشم؛ اما حالا با انگیزه بالا آماده بازی کردن هستم.

* از بازی با قطر و گل زیبایی که به ثمر رساندی بگو...

خیلی خوشحالم که توانستم در آن برد نقش کوچکی داشته باشم. آن بازی برای ما اهمیت زیادی داشت و حتما باید برنده می شدیم. شرایط بازی هم به گونه ای پیش رفت که قطری ها از دقیقه ۷۵ به بعد می خواستند وقت کشی کنند و بازی را با تساوی به پایان برسانند. خوشبختانه گوچی در بهترین زمان گل را زد و بعد هم که فرصت نصیب من شد. گلم برایم باارزش بود؛ چون با این گل و البته گلی که قوچان نژاد به ثمر رساند، توانستیم قطر را شکست بدهیم و گام اول را در مسابقات مقدماتی جام جهانی محکم برداریم.

* هرچقدر در بازی با قطر خوب بودی؛ اما در بازی با چین جهانبخش همیشگی نبودی. دلیل این موضوع چه بود؟

من همیشه تمرکزم را روی مسایل فنی می گذارم و سعی می‌ کنم به بهترین شکل، دستورات کادر فنی را در زمین پیاده کنم. رضایت کادر فنی و مردم، مهمترین هدفم در طول بازی است. در بازی با چین هم سعی کردم آنچه از من خواسته شده را در زمین پیاده کنم. به هر حال شرایط بازی با چین خیلی با بازی با قطر فرق داشت. من در بازی با قطر وظایف تهاجمی بیشتری نسبت به بازی با چین داشتم و شاید همین باعث شد که بیشتر به چشم بیایم. همان طور که گفتم من همیشه در زمین خواسته های کادر فنی را پیاده می کنم و در بازی با چین هم تمرکزم روی خواسته های کی روش و کادر فنی بود.

* فرصت خوبی را در بازی با چین از دست دادی که می توانست باعث پیروزی تیم ملی شود؟

فوتبال است و هزار و یک اتفاق. نمی توانید پیش بینی کنید که من در آن لحظه چطور باید ضربه می زدم. نمی توانم درباره آن صحنه توضیح دهم؛ اما سعی می کنم از موقعیت ها بهتر استفاده کنم.

* این نگرانی وجود دارد چون تیم ملی زیبا بازی نمی کند استقبال مردم کمتر شود؟

من این موضوع را نمی پذیرم. شرایط تیم ملی با باشگاه ها تفاوت دارد. شما حتی اگر طرفدار یک تیم باشگاهی هم باشید صرفا به خاطر بازی زیبا از آن حمایت نمی کنید چه برسد به وقتی که پای منافع تیم ملی در میان باشد. این حرف را که تیم ملی زیبا بازی نمی کند قبول ندارم. تیم ملی برای هر بازی سیستم مخصوص به خود را دارد. ما در داخل خانه مثل خارج خانه بازی نمی کنیم و انتخاب سبک بازی تیم هم به حریفان بستگی دارد. ما هدف مان صعود به جام جهانی است و مردم همین را می خواهند. قبلا بابت حضور پرشورشان در ورزشگاه در بازی با قطر تشکر کرده بودم اما امیدوارم حضور آنها فقط مختص به این بازی نباشد و در دیدارهای آینده هم چنین جمعیتی را در ورزشگاه ببینیم و حریفان را با حمایت آنها شکست بدهیم. بی شک حضور هواداران پرشمار در ورزشگاه آزادی می‌تواند روی عملکرد مثبت ما تاثیر بگذارد و روی حریف اثر منفی. پس به ‌عنوان یکی از بازیکنان تیم ملی وظیفه ‌ام است از هواداران تشکر ‌کنم که به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند. یکی از امتیازات فوق العاده فوتبال ایران همین تماشاگران هستند و حتما می دانید که حریفان ما از آزادی با نام جهنم یاد می کنند و امیدوارم بازهم بتوانیم از حمایت مردم بهره مند باشیم.

* تیم ملی به جام جهانی می رود؟

ما برای صعود به جام جهانی به اتحاد و همدلی نیاز داریم. همدلی از بازیکنان تیم ملی گرفته تا باشگاهها و مربیان داخلی. تیم ملی بازیهای سختی در پیش دارد که باید با حریفان تا دندان مسلح، مقابله کند. ما به اردوها و بازی های تدارکاتی بیشتری نیاز داریم که بچه ها به هماهنگی بیشتری دست پیدا کنند. امیدوارم شرایط برای موفقیت تیم ملی فراهم شود. مردم مطمئن باشند بازیکنان هم با تمام توان درون زمین بازی می کنند و با همه وجود برای صعود به جام جهانی تلاش می کنند. ما می خواهیم تاریخ ساز شویم تا اولین نسل تیم ملی باشیم که برای دومین بار پیاپی به جام جهانی می رویم.

* بازی با ازبکستان و بعد هم با کره به عنوان جدی ترین رقبا در پیش است، این بازی ها را چطور می بینی؟

شرایط حاکم بر جدول به گونه ای است که هر کدام از این دو مصاف می تواند حکم مرگ و زندگی را برای ما داشته باشد؛ از همین رو نباید کوچک ترین غفلتی داشته باشیم؛ به خصوص در بازی با ازبکستان که با دو برد حالا صدرنشین گروه است و از روحیه بالایی نیز برای ادامه یکه تازی برخوردار است. در حال حاضر ما بیشتر از کره روی ازبک تمرکز کردیم و امیدوارم بتوانیم با نتیجه ای عالی زمین را ترک کنیم.

منبع:11نیوز


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰:۲۷ دیده شده : ۹۸بار نویسنده : admin

از آزادی به سعادت آباد مسیر اتوبوس از آزادی به سعادت آباد آزادی به سعادت آباد از آزادی اگر گفتند از آزادی اگر گفتند بدان دریا سرابی هست دانلود آهنگ از آزادی اگر گفتند ابی ابی از آزادی اگر گفتند دانلود آهنگ از آزادی اگر گفتند از آزادی اگر گفتن از آزادی اگر گفتن بدان دریا سرابی هست آزادی از دیدگاه اسلام آزادي از ديدگاه اسلام آزادی از دیدگاه اسلام و لیبرالیسم آزادی از دیدگاه اسلام و غرب آزادی از نظر اسلام آزادی از نظر اسلام و غرب آزادي از نظر اسلام آزادی بیان از دیدگاه اسلام مفهوم آزادی از دیدگاه اسلام آزادی زن از دیدگاه اسلام آزادی از دیدگاه شریعتی آزادی از نظر شریعتی آزادی از دیدگاه قرآن آزادی بیان از دیدگاه قرآن آزادی از نظر قرآن آزادی انسان از دیدگاه قرآن مفهوم آزادی از دیدگاه قرآن آزادی سیاسی از دیدگاه قرآن آزادی و محدوده آن از دیدگاه قرآن آزادی از نظر اسلام و غرب علی محبی آزادی و دموکراسی از نظر اسلام آزادی بیان از نظر اسلام تعریف آزادی از نظر اسلام آزادی انسان از نظر اسلام مفهوم آزادی از نظر اسلام آزادی از دیدگاه غرب آزادی از نظر غرب آزادی از دیدگاه اندیشمندان غربی مفهوم آزادی از دیدگاه غرب آزادی بیان از دیدگاه دانشمندان غرب آزادی از نگاه اسلام آزادی بیان از نگاه اسلام آزادي بيان از ديدگاه اسلام آزادی عقیده از دیدگاه اسلام آزادی از زندان آزادی زندانیان سیاسی در ایران آزادی زندانیان سیاسی در عید فطر آزادی تعدادی از زندانیان سیاسی شعر آزادی از زندان ازادی حصین از زندان آزادی آتقی از زندان آزادی صفر از زندان آزادی جمره از زندان طلسم آزادی از زندان به عنوان به انگلیسی کلمه به عنوان به انگلیسی به عنوان یا بعنوان به عنوان به عنوان مثال عنوان به نام خدا پوست به عنوان اندام دفعی آب به عنوان یک حلال گوشی به عنوان مودم ترانزیستور به عنوان سوئیچ چت به عنوان مهمان عنوان های به نام خدا پوست به عنوان اندام دفعی بدن پوست به عنوان یک اندام دفعی نقش پوست به عنوان اندام دفعی کار پوست به عنوان اندام دفعی چرا از پوست به عنوان اندام دفعی نام میبرند؟ پوست نیز به عنوان اندام دفعی چرا پوست به عنوان اندام دفعی است درباره پوست به عنوان اندام دفعی کار پوست به عنوان اندام دفعی چیست؟ نقش آب به عنوان یک حلال گوشی به عنوان مودم وایرلس گوشی اندروید به عنوان مودم اتصال گوشی به عنوان مودم گوشی اندروید به عنوان مودم وایرلس تنظیمات گوشی به عنوان مودم استفاده از گوشی به عنوان مودم وایرلس چگونه از گوشی به عنوان مودم استفاده کنیم استفاده از گوشی به عنوان مودم وای فای استفاده از گوشي به عنوان مودم ترانزیستور به عنوان کلید ترانزیستور به عنوان سوییچ مدار ترانزیستور به عنوان سوئیچ استفاده از ترانزیستور به عنوان سوئیچ کاربرد ترانزیستور به عنوان کلید الکتریکی ترانزیستور به عنوان کلید الکتریکی کاربرد ترانزیستور به عنوان سوئیچ کاربرد ترانزیستور به عنوان کلید عملکرد ترانزیستور به عنوان کلید چت روم به عنوان مهمان ورودبه چت به عنوان مهمان چت روم فارسی به عنوان مهمان چت روم ورود به عنوان مهمان وی چت به عنوان مهمان چت انلاین به عنوان مهمان چت روم تهران به عنوان مهمان ورودبه چت روم به عنوان مهمان ورود به وی چت به عنوان مهمان جهنم یادگار امام تبریز می کنند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی جهانبخش: رقبا از آزادی به عنوان جهنم یاد می‌کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها