freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دونالد با تغییر موضع سیاسی خود، در تلاش است رای دهندگان اقلیت‌های آمریکا را جلب کند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وب‌سایت واشینگتن پست؛ دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا، در آخرین سخنرانی خود آمریکا را یک کشور تقسیم‌شده خواند و اظهار کرد تظاهرات نژادپرستانه هرماه در حال رخ دادن است. به نظر می‌رسد این اظهارات وی در ارتباط با افزایش سطح تظاهرات به دلیل خشونت‌های پلیس علیه اقلیت‌های آمریکایی است.

ترامپ در این سخنرانی گفت: "ما کشوری با سطح اختلاف بالا هستیم و به نظر می‌رسد این اختلاف هر هفته در حال افزایش است. ما هرماه شاهد تظاهرات خیابانی هستیم. فردی به من گفت که این تظاهرات به نژاد مربوط نمی‌شوند؛ اما تمام آن‌ها تظاهراتی مربوط به نژاد هستند."

ترامپ سپس تعدادی از شهرهایی را که تظاهرات اخیر در آن‌ها رخ‌داده است نام برد. وی در تلاش است تا خود را قهرمان اقلیت‌های آمریکا معرفی کند و اظهار کرده وقایعی که برای آمریکایی‌های سیاه‌پوست و دیگر اقلیت‌ها در حال رخ دادن است، بسیار "غیرمنصفانه" است.

در همین حال اظهارات ترامپ در خصوص بسیاری از مهاجران باعث خشم اقلیت‌های آمریکایی شده است و وی تنها در هفته‌های اخیر تلاش کرده تا رای سیاه‌پوستان را جلب کند.

بر اساس جدیدترین آمار منتشرشده هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات، با فاصله زیادی از حمایت سیاه‌پوستان برخوردار است. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳:۲۶ دیده شده : ۸۰بار نویسنده : admin

در حال و هوای عشق در حال و هواي عشق در حال و هوای عشق (تقدیم به خدا Ii) در حال و هوای عشق علیرضا لاچینی در حال و هوای عشق وونگ کار وای دیالوگ در حال و هوای عشق آهنگساز در حال و هوای عشق زیرنویس فیلم در حال و هوای عشق کارگردان فیلم در حال و هوای عشق فيلم در حال وهواي عشق در حال حاضر به انگلیسی در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری در حال حاضر در حال حاضر تماس با مشترک در حال حاضر مرجع اعلم کیست در حال حاضر پادشاه عربستان کیست در حال حاضر ساعت چند است در حال حاضر داعش کجاست در حال حاضر بابک زنجانی کجاست در حال حاضر احمدی نژاد کجاست در حالیکه در حالیکه به انگلیسی در حاليكه به انگليسي در حاليكه در حال خواب به انگلیسی در حال بارگیری...-http //www.google.com/ در حال بارگیری...-http //www.google.com/ - جستجوی Google در حال بارگیری جستجوی Google در حال بارگیری... - جستجو - جستجوی Google در حال بارگیری... - جسی Google - جستجوی Google در حال بارگیری... - جستجوی Googl - جستجوی Google زندگی در حال بارگیری است - جستجوی Google رخ دادن به انگلیسی رخ دادن معجزه راز رخ دادن معجزه دعا برای رخ دادن معجزه رخ دادن رخ دادن بارداری رخ دادنو چگونگی رخ دادن زلزله دلایل رخ دادن کسری بودجه انتشارات رخ دادنو علت رخ دادن زلزله است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم ترامپ: تظاهرات نژادپرستانه هرماه در حال رخ دادن است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۵
  • تعداد حاضران : ۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها