freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نماینده مردم مسجد سلیمان گفت: اهداف اقتصادی مقاومتی باید با جدیت دنبال شود.

اهداف اقتصادی مقاومتی باید با جدیت دنبال شودبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی‌عسگر زاهدی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس گفت: جدیت به دنبال تحقق اهداف اقتصاد مقامتی و عملیاتی نمودن آن درحوزه‌های مختلف نیازمند برنامه‌ریزی و پیگیری مسئولین است.

وی ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین افزود: برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب نشأت گرفته از نهضت امام حسین است و حادث شدن انقلاب بر پای عاشورا است و بنابر فرمایش امام (ره) ما هرچه داریم از عزای سیدالشهدا (ع) است و وظیفه ما امروز در راستا حفظ و تقویت این نهضت است که درس‌های عاشورا را فهمیده و در جامعه اجرا کنیم.

نماینده مردم مسجد سلیمان یکی از موضوعات مهم کشور را مقوله فرهنگ دانست و گفت:‌ فرهنگ از مهمترین مؤلفه‌های کشور است که تحت مدیریت جامع قرار می‌گیرد، کشور ما امروز بنابر استخراج مؤلفه‌های فرهنگی، نیازسنجی، اولویت بندی و تخصیص منابع تحت مدیریت و پاسخگو بر اساس هیئت‌های فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران نیاز دارد تا در راستا اهداف جامع اسلامی گام‌های مؤثری برای کشور برداشته شود.

وی افزود: بسیاری از فعالیت‌های جامعه مورد استفاده بهینه قرار نگرفته که نیاز به برنامه‌ریزی دارد  و می‌شود به فعالیت‌ وزارت امور خارجه اشاره نمود که آقای پورابراهیمی توضیح آن را دادند.

زاهدی در پایان خاطر نشان کرد: استحضار دارید که شمال خوزستان بهترین و حاصلخیزترین خاک  دارد ولی هیچ یک از طرح‌های برنامه‌ریزی شده مورد بهره‌برداری قرار نگرفته و حدود 65درصد اقتصاد خوزستان ناشی از گردش نفت و گاز است اما کمتر از 5درصد این منابع به این شهر اختصاص می‌یابد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷:۴۳ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها