freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362866/34  زمان: 11:03  1395/07/13  بازدید: 636

انصراف علی کفاشیان از شرکت در انتخابات شورای فیفا  منتفی شده است و او در این انتخابات که به زودی تاریخ جدید آن از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص می شود، شرکت خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این انتخابات قرار بود چندی پیش در شهر گوای هند و در جریان برگزاری بازی های نوجوانان آسیا برگزار شود و به همین بهانه علی کفاشیان به همراه مهدی تاج و علیرضا اسدی به هند سفر کرد اما در صبح روز رای گیری 41 عضو از اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا رای به عدم برگزاری این انتخابات داده بودند و تنها کشور مالزی بود که رضایت داشت این انتخابات برگزار شود.


ظاهرا قطری ها به دلیل ایجاد شبهه برای نماینده کشورشان و اعلام محرومیت موقت وی از سوی فیفا با دیگر کشورها هماهنگ کرده بودند که رای به عدم برگزاری این انتخابات در این برهه زمانی دهند تا مشکل نماینده کشورشان حل شود و انتخابات با حضور همه نامزدها برگزار شود.


بعد از این اتفاقات علی کفاشیان با دلسردی اعلام کرد از حضور در انتخابات شورای فیفا انصراف خواهد داد چون احساس می کند لابی هایی که در این زمینه شده روح جوانمردی را زیر سوال برده است و شاید نتایج انتخابات از پیش تعیین شود!


به نظر می رسد مهدی تاج با صحبت هایی که با علی کفاشیان داشته وی را از اجرایی کردن این تصمیم منصرف کرده و علی کفاشیان قطعا در انتخابات شورای فیفا شرکت خواهد کرد.


با رای گیری از روسای فدراسیون های ملی سه آسایی برای حضور در کمیته اجرایی فیفا انتخاب خواهند شد و انتخاب علی کفاشیان ایران را صاحب کرسی در مجمع تصمیم گیری فیفا خواهد کرد.


علی الظاهر قرار است یک بار دیگر روسای فدراسیون های ملی در جریان برگزاری بازی های جوانان آسیا در بحرین دور هم جمع شوند که در این صورت برگزاری انتخابات شورای فیفا قطعی خواهد بود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲:۵ دیده شده : ۳۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها