freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۹۹۳۷۴

۴۴  بازدید

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

شب گذشته پدرم وارد اتاق شد و به محض اینکه متوجه شد در حال مطالعه روزنامه هستم، یک پس‌گردنی به بنده زد و گفت: «روزنامه می‌خونی؟ لابد فردا هم می‌ری سینما و پس‌فردا هم سیگار می‌کشی؟» و روزنامه را از دستم گرفت.حق هم دارد. با این روندی که برخی از جراید و شخصیت‌ها در پیش گرفته اند، باید مانند فیلم شعله در سال‌های دور، روزنامه را داخل بالش یا پارچه گذاشته و این‌طرف و آن‌طرف ببریم.پس‌فردا هم که می‌خواهند برایمان زن بگیرند، یک تحقیق می‌کنند و یکی از همسایه‌ها به خانواده عروس می‌گوید «وا... چه عرض کنم، پسرشون روزنامه می‌خوند، دیگه تصمیم با خودتون!» الان در خانه ما اصلا وضعیت بغرنجی حاکم شده است.شب گذشته به مادرم گفتم «مامان هوس آلبالوپلو کردم».

بنده خدا چندبار دستش را گاز گرفت و به پدرم گفت «بلا به دور، بچه‌های این دوره و زمونه چقدر پررو شده‌اند!».به میوه‌فروشی که می‌رویم باید به آقا شاپور بگوییم «از اون میوه‌ها دارید؟» آقا شاپور هم چشمک ریزی بزند و با چشم و ابرو جای آلبالوها را به شما نشان بدهد.خب این چه وضعی ست؟! حالا روزنامه و مجله به کنار، آدم دیگر نمی‌تواند مصاحبه‌های بعضی از افراد را هم حتی گوش بدهد.

یک سری لغات که ما در زمان کودکی اگر به کار می‌بردیم، قاشق داغ پشت دست‌مان می‌گذاشتند، تیتر سخنان برخی از سخنرانان شده است.روز گذشته پدرم برای تمام شبکه‌های خبری قفل کودک گذاشت تا نتوانیم آنها را تماشا کنیم.شما در نظر بگیرید ناگهان یک رسانه ای، بخشی از سخنان استاد عباسی را پخش کند، آن وقت دیگر بین والدین و فرزندان حرمتی باقی می‌ماند؟ از همین امروز هر کس از روزنامه‌نگاران بپرسد شغل‌شان چیست، بدون شک پاسخ می‌دهند «توی مکانیکی داییم کار می‌کنم!»

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰:۵۲ دیده شده : ۸۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها